KULTÚRNY PROGRAM

FRAGILE - Vianočný koncert 2020

FRAGILE - Vianočný koncert 2020
Deň konania: 2021-05-17(Pondelok)
Začiatok: 19:00 hod.
Miesto: Dom kultúry Sereď
Trvanie: 90
Vstupné: 15.00 Eur
KONCERT SA PREKLADÁ NA 17. 05. 2021 O 19.00 HOD.! vianočný koncert a cappella skupiny FRAGILE v divadelnej sále DK Sereď. PREDAJ VSTUPENIEK LEN V SIETI TICKETPORTAL - 15,- EUR. FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

Alžbeta BÁTHORY

Alžbeta BÁTHORY
Deň konania: 2021-05-25(Utorok)
Začiatok: 20:30 hod.
Miesto: Mestský amfiteáter Sereď
Trvanie: 90
Vstupné: 14.90-30.00 Eur
25. máj 2021, Amfiteáter Sereď Začiatok predstavenia : 20.30 h Predpredaj : Február – marec : 14,90€ Apríl – máj : 22€ Na mieste : 30€ !V prípade zrušenia muzikálu garantujeme vrátenie peňazí za vstupenky zakúpené u nás! Originálne a jedinečné spojenie legendárneho príbehu , sugestívnej pôvodnej hudby a temperamentu podmanivého slovenského folklóru so skvelým hereckým a hviezdnym obsadením . Toto všetko v novom a jedinečnom slovenskom muzikáli od tvorcov muzikálu KUBO , ktorý prevalcoval aj Pražskú Hyberniu ... Réžia a scénar: Ivan Blahút Hudba: Stanislav Palúch Choreografia: Silvia Hudec Beláková Texty piesní: Michal Rovňák Scéna a kostýmy: Veronika Vartíkova Korepetície piesní: Jana Daňová Účinkujú:, Katarína Ivanková, Adela Mojžišová, Peter Brajerčík, Marek Majeský, Judita Hansman, Gregor Hološka, Peter Trnik, Martin Macko , Sára Polyaková, Elenka Kolek , Zdeněk Klusák, Lucia Fričová , Karin Adzimová .........

Creedence Clearwater Revived

Creedence Clearwater Revived
Deň konania: 2021-06-25(Piatok)
Začiatok: 21:00 hod.
Miesto: Mestský amfiteáter Sereď
Trvanie: 90
Kategória: koncert
Vstupné: 14.90-30.00 Eur
Pozývame Vás na koncert rockovej kapely Creedence Clearwater Revived, ktorý sa bude konať: Miesto : amfiteáter Sereď Dátum : 25. 06. 2021 Začiatok koncertu : 21.00 h Cena vstupenky : Predpredaj Február – marec : 14,90,-€ Apríl – jún : 16,90,-€ na mieste 24,-€ !V prípade zrušenia koncertu garantujeme vrátenie peňazí za vstupenky zakúpené u nás! Creedence Clearwater Revived ešte aj dnes po tridsiatich rokoch koncertovania, dokážu priniesť zvuky a atmosféru 70-tych rokov, kedy zažívala kapela časy najväčšej slávy a na vrchole kariéry sa aj v pôvodnej zostave rozpadla. Fanúšikovia jednej z najväčších rockových kapiel si museli počkať takmer dvadsať rokov na jej znovuzrodenie na začiatku 90-tych rokov a odvtedy Creedence neúnavne koncertujú po celom svete. CREEDENCE prichádzajú po prvýkrát na Slovensko, kde odohrajú svoju jedinečnú show v mestskom amfiteátri v Seredi 25. júna 2021. Ak zavriete oči, akoby ste sa ocitli v šou pôvodnej kapely, ktorá bola rozpustená v roku 1972, ak ich otvoríte je to rovnaký feeleing kvôli rovnakému veku a vzhľadu hudobníkov, bubeník je bývalý pôvodný člen skupiny „Wings“ Paula McCartneyho. Hlavným vokálom je Pete Barton, ktorý dlhé roky pôsobil ako legendárny spevák "Anymals". Kapela v svojej 90 minútovej šou zahrá všetky svoje najväčšie hity ako Proud Mary, Down on the corner, Green River a mnoho ďalších.

West SIDE STORY

West SIDE STORY
Deň konania: 2021-06-26(Sobota)
Začiatok: 21:00 hod.
Miesto: Mestský amfiteáter Sereď
Trvanie: 90
Kategória: muzikál
Vstupné: 14.90-30.00 Eur
26. 06. 2021 Začiatok : 21.00 h Mestský amfiteáter Sereď Predpredaj : Február – marec : 14,90€ Apríl – jún : 22€ Na mieste : 30€ !V prípade zrušenia muzikálu garantujeme vrátenie peňazí za vstupenky zakúpené u nás! West SIDE STORY – najlepší muzikál všetkých čias original Broadway muzikál , choreografie Jerome Robbins réžia a choreografia : Jerome Robbins hudba : Leonard Berstein libreto : Arthur Laurents texty piesní : Stephen Sondheim, Jerome Robbins Jeho uvedenie na Broadway v roku 1957 kompletne prepísalo históriu muzikálového divadla. Odvtedy sa nepretržite hrá na javiskách po celom svete. Ani po 60 rokoch neprestávajú nesmrteľné melódie Leonarda Bernsteina „Maria“, „Tonight“, „Somewhere“ alebo „I Feel pretty“ fascinovať divákov. Tento prepísaný príbeh veľkej lásky Rómea a Júlie otvára rasové, ako aj migračné otázky a divákov dovedie k slzám.
Rozšírenie MŠ D. Štúra v Seredi
Európsky fond regionálneho rozvoja
Európsky sociálny fond