Kynológia

OZ SPOKOJNÝ PES


Info:
Web: www.spokojny-pes.webnode.sk
e-mail: ozspokojnypes@gmail.com
 
OZ Spokojný pes je Kynologický Klub, ktorý cvičí psov hlavne pre radosť. Celý výcvik spočíva v tom, že inštruktor sa v prvom rade snaží naučiť majiteľa psíka pracovať so svojim miláčikom a pochopiť jeho potreby. Prvoradá je základná poslušnosť. Rozlišujú sa 3 základné skupiny: začiatočníci, stredne pokročilí a pokročilí. Pričom začiatočníkom sa venuje výcvikár individuálne. Ďalej sa u nás cvičí obrana a uvažuje sa aj o ďalších psích športoch. Nových členov prijímame neustále, nezáleží na veku psa, rase, ani povahe. Výcvik je vhodný pre psíkov všetkých plemien a všetkých vekových kategórii. ( Od Čivavy po Vlkodava).
 
Trénujeme každú nedeľu na našom novom mieste v Seredi v bývalých kasárňach. Termíny a miesta našich tréningov ktoré prebiehajú cez týždeň si upresňujeme na facebooku na našej skupine: ,,Spokojný pes (HAPPY DOG),,.
 
Ondrej Pekar ( výcvik poslušnosti a obrana) 0948 811 895 

Radovan Javorka ( výcvik poslušnosti a obrana) 0907 879 268

Dominika Knorová ( výcvik dogdancingu, základy agility) 0948 354 490
 
Mapa svičiska
 
OZ Spokojný pesOZ Spokojný pesOZ Spokojný pesOZ Spokojný pesOZ Spokojný pesOZ Spokojný pes

 

Kynologický klub „Pri Kolene“ Sereď

 
Priviedli sme si domov šteniatko a čo ďalej? Niekomu je to jasné hneď, no iný, kto šteniatko nemá, nikdy nemal, rozdáva rozumy na všetky strany. Každý pes je iný, s teriérom bude „iná sranda“ ako so zaspatým bernardínom. Iná je situácia, ak si šteniatko odchováme z vrhu sami a iné je, keď si domov prinesieme „votrelca“.
 
Náš kynologický klub je záujmové občianske združenie, ktorého cieľom je výchova, socializácia a výcvik psov všetkých plemien s ohľadom na ich individualitu a špecifické požiadavky ich majiteľov. Taktiež pomáhame naprávať problémové správanie psov a skvalitniť spolužitie človeka a psa. Medzi naše ďalšie aktivity patrí športová kynológia vrátane prípravy psov na skúšky. Výcvik prebieha v priateľskej atmosfére a využíva poznatky a skúsenosti viacerých dlhoročných členov klubu.
 
O klube v skratke
Kynologický klub „Pri Kolene“ vznikol ako občianske združenie v roku 2008. Členmi nášho klubu sú ľudia, ktorí majú svojich psov ako hobby, na stráženie rôznych objektov, na profesionálny chov ale aj policajné psy. Klub sídli v meste Sereď, v časti Dolný Čepeň, pri záhradkárskej oblasti pri Kolene (mŕtve rameno Váhu), od čoho je odvodený aj názov nášho klubu. Členovia, ktorí navštevujú náš klub sa zúčastňujú rôznych súťaží či skúšok, ale predovšetkým tam chodia kvôli lepšej poslušnosti a ovládateľnosti svojho psa.
 
Trénujeme všetky hlavné disciplíny zo športovej kynológie ako poslušnosť, obranu, pachové práce a špeciálne cviky. Taktiež trénujeme aj agility. Agility je kynologický šport, pri ktorom psík za pomoci psovoda prekonáva prekážky na parkúre, v poradí určenom rozhodcom. Agiliťáci sa taktiež zúčastňujú rôznych súťaží kde vyhrávajú pekné ceny a zažijú kopec srandy.
 
Počas roka usporadúvame rôzne akcie a zúčastňujeme sa rôznych ukážok, na ktoré dostaneme pozvánku. Trénujeme každú nedeľu od 9:00. Ak máš záujem a chuť pracovať so svojím psím kamarátom, neváhaj a príď si zatrénovať spolu s nami.

FB : Kynologický klub "Pri Kolene" Sereď

 
Kynologický klub „Pri Kolene“ SereďKynologický klub „Pri Kolene“ SereďKynologický klub „Pri Kolene“ SereďKynologický klub „Pri Kolene“ SereďKynologický klub „Pri Kolene“ SereďKynologický klub „Pri Kolene“ SereďKynologický klub „Pri Kolene“ SereďKynologický klub „Pri Kolene“ SereďKynologický klub „Pri Kolene“ Sereď
Tlač stránky | Posledná aktualizácia: 2023-10-13
Rozšírenie MŠ D. Štúra v Seredi
Európsky fond regionálneho rozvoja
Európsky sociálny fond
Nadačný fond detí v bezpečí
Vybavenie odborných učební
Duálne vzdelávanie
Fond na podporu športu
Fond na podporu športu
Sereď v pohybe
Sereď v pohybe