História mestských zastupiteľstiev v Seredi

Volebné obdobie : 2010-2014

 
Primátor: 
Ing. Martin Tomčányi/ SDKÚ-DS
 
Viceprimátor:
Bc. Ľubomír Veselický/ SMER
 
Poslanci/Politická strana: 
JUDr. Michal Irsák/SMER
Ing. Bystrík Horváth/ĽS-HZDS
Bc. Ľubomír Veselický/ SMER
Michal Koričanský/NEKA
MUDr. Miroslav Bucha/ NEKA
Ing. Ján Himpán/NEKA -odstúpil
Ing.arch. Róbert Kráľ/SDKÚ-DS
Pavlína Karmažínová/ NEKA
Mgr. Marcel Kráľovič/ SMER
Ing. Martin Tomčányi/ SDKÚ-DS-odstúpil
Ing. Marek Lovecký/ NEKA
Božena Vydarená/NEKA
Róbert Stareček/SMER
Ing. Norbert Kalinai/SDKÚ-DS
Róbert Šipka/ĽS-HZDS
Mgr. Peter Rampašek/ KDH
MUDr.Eva Krajčová/ NEKA
Pavol Kurbel/KDH
Mgr. Marta Némethová/ SMER
 
Náhradníci:
Ing. Ľubomír Kyselý/ NEKA
Ing. Marián Sidor,CSc./SDKÚ-DS
 

Volebné obdobie : 2006-2010

 
Primátor: 
Mgr. Vladimír Vranovič/ HZD
 
Viceprimátor:
Mgr. Peter Rampašek/ SMER
 
Poslanci/Politická strana:
Antónia Bánovská/ĽS-HZDS
Ing. Bystrík Horváth/ĽS-HZDS
JUDr.Michal Irsák/SNS
Michal Koričanský/NEKA
RSDr. Jozef Kovarovič/ KSS
Ing.arch.Róbert Kráľ/koalícia,SDKÚ,KDH
Pavol Kurbel/koalícia, SDKÚ, KDH
Ing. Ľubomír Kyselý/SMER
Mgr. Marta Némethová/ SMER
Michal Noskovič/koalícia, SDKÚ, KDH
MUDr. Tibor Plézel/SMER
Ing. Jozef Prívozník/NEKA
Mgr. Peter Rampašek/ SMER
Róbert Stareček/SMER
Ing. Martin Tomčányi/ NEKA
Bc. Marek Tóth/NEKA
Stanislav Tvrdík/koalícia, SDKÚ, KDH
Bc. Ľubomír Veselický/ NEKA
Božena Vydarená/NEKA
 
Náhradníci:
Róbert Šipka, ĽS-HZDS
 

Volebné obdobie : 2002-2006

 
Primátor: 
Ján Lehota/ NEKA
 
Viceprimátor: 
Ing. Anton Pančík/ HZDS
 
Poslanci/Politická strana : 
Ing. Elena Paštéková/ HZD - odstúpila
Bohumil Pettinger/HZD
Ing. Bystrík Horváth/HZDS
JUDr. Michal Irsák/SNS
Antónia Bánovská/HZDS
Stanislav Tvrdík/SDKÚ,KDH,ANO
Ing. Martin Tomčányi/NEKA
Ing. Marek Lovecký/SDKÚ, KDH, ANO-ods.
RSDr. Jozef Kovarovič/ KSS
Marcel Eliáš/SMER
Ing.arch.Róbert Kráľ/SDKÚ, KDH, ANO
Božena Vydarená/NEKA
Róbert Šipka/HZDS
Ing. Anton Pančík/HZDS
Ján Sojka/SDKÚ, KDH, ANO
JUDr. Teodor Dobiš/SDKÚ, KDH, ANO
Štefan Habán/HZDS - odstúpil
Mária Bánovská/HZDS - odstúpila 
Mgr. Peter Rampašek/ SDKÚ, KDH, ANO 
 
Náhradníci:
Marta Karmažinová/SDKÚ, KDH, ANO 
Pharm.Dr- Milan Lovecký/ SDK
Mgr. Eva Nagyová/HZDS
 

Volebné obdobie : 1998-2002

 
Primátor: 
Mgr. Vladimír Vranovič
 
Viceprimátor: 
Ján Lehota
Poslanci/Politická strana 
Mgr. Štefan Hošták/SDĽ- odstúpil
Zuzana Dobišová/SDK- odstúpil
Ján Lehota/NEKA
Ing.Ľubomír Kubánek/ SDĽ 
Jozef Valábek/HZDS - odstúpil
Miroslav Gašparovič/ SDĽ 
Ing.Viliam Kubányi/HZDS
JUDr. Michal Irsák/HZDS
In g. Martin Tomčányi/ SDK 
Eva Koričanská/HZDS
Jozef Wongrey/SDĽ
Juraj Janošovský/HZDS
MUDr. František Kovalík/ SDĽ 
Mgr. Viliam Karmažín/ HZDS 
Rudolf Volek/HZDS - odstúpil
Pharm.Dr- Milan Lovecký/ SDK 
Mgr. Slávka Kramárová/ HZDS - odstúpil
MUDr. Mário Straka/SDK
Róbert Šipka/HZDS
Ing. Anton Pančík/HZDS
MUDr. Tibor Plézel/HZDS - odstúpil
Juraj Janega/HZDS
Mgr. Eva Nagyová/HZDS
Božena Vydarená/SDĽ
Mária Bánovská/HZDS
Bc. Peter Rampašek/SDK
Štefan Habán/HZDS
Vladimír Beno/HZDS
 
Náhradníci:
Elena  Paštéková
Viliam Remenár
Antónia Bánovská
Doc.Ing. Štefan Hronský
Ing. Jaroslav Vodička
MUDr. Ján Kayser
 

Volebné obdobie : 1994-1998

 
Primátor: 
Vladimír Beno
 
Viceprimátor: 
Ján Lehota
 
Poslanci: 
Viliam Remenár 
MUDr.Rudolf Franta-odstúpil 
Ing. Vendelín Adamča- odstúpil 
Vladimír Vranovič 
Miroslav Gašparovič-odstúpil 
Ing. Viliam Kubányi 
Ivan Klokner- odstúpil 
Michal Noskovič- odstúpil 
Ing.arch. Ľuboš Beno- odstúpil 
Edo Pekarík- odstúpil 
Gabriela Delinčáková- odstúpil 
Ing. Martin Tomčányi 
Ján Fačkovec-odstúpil 
Ing. Jozef Cesnek-odstúpil 
Ing. Anton Pančík 
Ing. Juraj Mitter- odstúpil 
Vladimír Filo- odstúpil 
Jiří Poláček- odstúpil 
Miroslav Medovarský- odstúpil 
Ing. Štefan Vaško-odstúpil 
Ing. Ivan Sklenár- odstúpil 
Ing. Stanislav Manca- odstúpil 
Ing. Jaroslav Troják- odstúpil 
Igor Fojtík- odstúpil 
Štefan Habán 
Ing. Kamil Chovanec 
Ľudovít Lipovský- odstúpil 
Judita Pučeková- odstúpil 
 
Náhradníci:
Ing. Ľubomír Šimončík
Ján Lehota
Antónia Bánovská
Jozef Valábek
Martin Ozábal
MUDr. Viktor Plézel
Eva Koričanská
RSDr. Jozef Kovarovič
Leila Janegová
Rudolf Volek
MVDr. Peter Knapp
Milan Psotka
Emília Hrušovská
Róbert Šípka
Peter Ševeček
Juraj Janega
Mgr. Eva Nagyová
Ing. Viliam Ťažký
Peter Rampašek
Mgr. Slávka Kramárová
Mária Bánovská
Judita Pučeková

Volebné obdobie : 1990-1994

 
Primátor: 
Vladimír Beno
 
Viceprimátor: 
Ján Fačkovec
 
Poslanci: 
Ľudovít Lipovský 
Viliam Remenár 
MUDr. Rudolf Franta 
Ing. Vendelín Adamča 
Vladimír Vranovič 
RNDr. Pavol Ištók- odstúpil 
Miroslav Gašparovič 
Ing. Viliam Kubányi 
Ivan Klokner 
Michal Noskovič 
Ing.arch. Ľuboš Beno 
Edo Pekarík 
RNDr. Jozef Magát- odstúpil 
Gabriela Delinčáková 
Ing. Martin Tomčányi 
Ján Fačkovec 
Ing. Jozef Cesnek 
Ing. Anton Pančík 
Ing. Juraj Mitter 
Ing. Alfonz Vrbovský- odstúpil 
Vladimír Filo 
Jiří Poláček 
Miroslav Medovarský 
Ing. Štefan Vaško 
Ing. Ivan Sklenár 
Stanislav Manca 
MUDr. Marián Sabo- odstúpil 
Ing. Jaroslav Troják 
 
Náhradníci:
Judita Pučeková
Ing. Kamil Chovanec
Igor Fojtík
Štefan Habán
 
Tlač stránky | Posledná aktualizácia: 2018-09-29
Rozšírenie MŠ D. Štúra v Seredi
Európsky fond regionálneho rozvoja
Voľby do orgánov samosprávy obcí 2018