Diskusia - Pridať príspevok

Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e-mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.

REAKCIA NA PRÍSPEVOK

27-11-2012 17:52 - VZN 11/2012 [seredcanko]
Vazeni poslanci MSZ, si naozaj myslite, ze rodina s dvoma detmi, ktore nastevuju MS, ma na to, aby platila vyse 160€ (50€ skolne + 30€ strava krat 2) mesacne za skolku, ked si pripocitate k tomu hypoteku, najomne a ostatne vydavky si naozaj myslite, ze bezna mlada stvrocelnna rodina to zvladne? Si naozaj myslite, ze mzdy v pecivarnach, samsungu, dhl a inych blizkych fabrikach su natolko vysoke, ze Vami navrhovane zmeny si mozme dovolit platit? Si naozaj myslite, ze popri financovaniu z rozpoctu mesta napr. futbalovy stadion, neviete najst peniaze pre Vasu buducnost, nase deti? Ak si to naozaj myslite, tak si to priznajte a ZLOZTE SVOJ MANDAT, kym nie je neskoro.
Rozšírenie MŠ D. Štúra v Seredi
Európsky fond regionálneho rozvoja
Európsky sociálny fond