Diskusia

Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e-mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.

Posledný príspevok 07-05-2010 10:09
Školy a predškolské zariadenia ARCHÍV
07.05.2010 10:09 - Úžasné výsledky testovania deviatakov [matikarr]
Dobrý deň! Už vyše 20 rokov učím matematiku na ZŠ a keď mi žiaci napíšu štvrťročnú prácu na viac ako 50% v bežnej klasickej triede, tak som spokojný. Nad 60%väčšinou píšu žiaci vo výberových triedach. Preto ma privádzajú do úžasu "výsledky" testovania deviatakov na niektorých ZŠ. Nič proti práci učiteľov na týchto školách, ale ak tam nemajú samé nadpriemerne vzdelané deti, tak tieto hodnoty považujem za najmenej ovplyvnené nejakým zázračným urýchľovačom. Súčasne však blahoželám riaditeľom ZŠ v Pate(80,2%), Šoporni(76,2%) a osobitne v Abraháme(92,7%). Sú to úžasné výsledky, o ktorých sa mi asi ani nemôže snívať. A nakoniec jedna rada pre rodičov školopovinných detí v Seredi: "Porozmýšľajte, či by nebolo lepšie prehlásiť svoje ratolesti do týchto škôl."
04.03.2010 18:32 - Zmeňme zlý systém vzdelávania! [smilan]
Takmer všetko je v dnešnej dobe skrivené a prekrútené doslova v pravý opak! Prekrútený a pokrivený je i súčasný systém vzdelávania, pretože v deťoch cieľavedome rozvíja iba rozumový rozmer ich osobnosti, kým všetko ostatné je podradné a druhoradé! Viac sa dozviete na: smilan.bloger.cz/Skolstvo/Zmenme-zly-system-vzdelavania
22.06.2009 21:10 - poďakovanie [Rodič]
Dobrý deň. Chcela by som sa aspoň ja ako rodič takouto formou poďakovať pani riaditeľke MŠ-Komenského za to, čo všetko spravila, ako aj pre škôlku, tak aj pre naše deti. Chodili mi tam dve deti, a tak som mala možnosť vidieť, ako sa aj vďaka pani riaditeľke škôlka zmenila k lepšiemu, všetko čo je tam nové a vylepšené, celý beh MŠ, ako aj všetky drobné aj väčšie udalosti a ich úspešný priebeh, je vo veľkej miere zásluhou práve pani riaditeľky - Magdalény Machovej. No je mi ľúto, že to nevedia oceniť aj na meste. Dúfam, že jej za toľké roky skvelej a kvalifikovanej práce pán primátor povie aspoň to jednoduché slovíčko ĎAKUJEM.
03.06.2009 10:11 - Riaditelia MŠ a ZŠ [sladkym]
Rád by som sa spýtal, či po výberovom konaní aj oznámite mená nových riaditeľov ZŠ a MŠ. Ďakujem
+ zobraziť odpovede (1)
30.06.2009 09:21 - RE: Riaditelia MŠ a ZŠ [sladkym]
takže výsledky sú známe, ale aby ich niekto capol na stránku tak to nie /alebo aspoň odpovedal na moju otázku/. škoda že na seredskej stránke sú len samé konkurzy a výzvy ale výsledky už nikto neoznámi. hlavná vec že vieme ako pokračuje seredská interliga. túto "akože" diskusiu by som tu zavrel.
06.12.2008 12:14 - skolska www stranka [rrodic]
Chcem sa ako rodic opytat,kedy konecne bude normalne fungovat stranka Zakladnej skoly J.A.Komenskeho [odkaz] Este minuly skolsky rok bola stranka neaktualna,uplne neudrziavana.Tento skolsky rok nam rodicom slubili,ze informacie budu uverejnene na stranke.Doteraz tam nie je ani zoznam ucitelov.Nedavno stranka hlasila ze je na nej trojsky kon.Chapem ze skoly nemaju peniaze na zaplatenie si niekoho kto sa o to bude starat.Nechapem ale ze sa nenajde vobec nikto,kto by tam dal aspon par aktualnych informacii,mozno rozvrh hodin,nejake akcie.Navyse stranka ma otrasny vzhlad.Farbu pozadia asi vyberal ziak prveho rocnika alebo niekto kto nema vobecc ziaden vkus.Skuste sa nad tym zamysliet.Takto sa nebojuje o ziakov.Vela rodicov ma internet a chce aktualne informacie o skole.Dakujem.
Rozšírenie MŠ D. Štúra v Seredi
Európsky fond regionálneho rozvoja
Európsky sociálny fond