Diskusia

Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e-mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.

Posledný príspevok 25-05-2010 09:03
Šport ARCHÍV
02.02.2010 18:56 - TANEC [MARTINA PEKOVA]
CHCELA BY SOM SA ZACAT UCIT HIP HOPOVY TANEC JE NIECO TAKE V SEREDI KDE BY SOM MOHLA CHODIT NEVIE TU NIEKTO ONIECOM?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????BUDEM RADA AK MI DA NIEKTO INFO
+ zobraziť odpovede (1)
03.02.2010 12:35 - RE: TANEC [zástupca]
Hip - hopove tance môžte navštevovat v DK Sered.Kontakt na ved. suboru Maxim D. Nosková-Matušková 0905697865
22.04.2009 20:49 - chcela by som hrat tenis [domca]
dobry den chcela by som hrat tenis a som zo serede ale neviem kde mohli by ste mi pomoct??
12.01.2009 18:42 - Sereďská kynológia má viacej ako dvadsaťročnú históriu [Milos Majko]
Viac na: [odkaz]
17.12.2008 15:13 - Otvorenie témy ŠPORT PRE ŽENY + WELLNESS [seredanka]
Stránka Serede je výborná, chýbajú tam ale informácie pre ženy, ktoré chcú REKREAČNE športovať. To znamená, zoznam firiem/telocviční, kde sa dá cvičiť kalanetika, strečing apod. aj v zime, otváracie hodiny a prípadne poplatky a telefonický/mailový kontakt na organizátora. Ďalej napríklad možnosť masáží, osvieženia po práci, aromaterapie apod. Aby sa v Seredi žilo, nielen sa zavrieť vo svojom dome. Sereď je mesto..... a k nemu patria aj príslušné aktivity jeho obyvateľov. Cieľom športovej komisie je predsa aj skvalitnenie rozvoja športu pre VŠETKÝCH. Všade to takto funguje a je to OK. Je tu plno žien od 30 do 50 rokov, ktoré obetujú čas a peniaze a využijú tieto služby, dokonca aj pravidelne. Mám záujem o vytvorenie rubriky a som ochotná aj prispievaľ do nej. Prosím ohláste sa mi na mail.
+ zobraziť odpovede (2)
18.12.2008 07:33 - RE: Otvorenie témy ŠPORT PRE ŽENY + WELLNESS [smiesko]
hlavne ze na jogu do cajovne hodi 2,5 zeny...
18.12.2008 09:06 - RE: Otvorenie témy ŠPORT PRE ŽENY + WELLNESS [Marek Tóth]
Váš záujem a aktivita sa cení. Skúste kontaktovať p. Starečka (predsedu športovej komisie) alebo zástupcu primátora; určite sa nejako dohodnete.
04.11.2008 06:03 - Ked sa ludia tvaria, ze ide o sport [Milos Majko]
Viacej na: [odkaz]
21.10.2008 14:04 - Stvorkoliek stale viac [Milos Majko]
viacej na: [odkaz]
02.09.2008 15:39 - malí futbalisti [zuzu]
nakoľko nemá futbalový klub stránku chcem reagovať tuná: V piatok 29.8.2008 boli hrať malí futbalisti- prípravkári ročník 2000 v Senici futbal. Pred odchodom do Senice nás tréner p.Šmátrala na štadione v Seredi upozornil, že nakoľko naši malí Seredský futbalisti sú malí a nemajú skúsenosť zo zápasov, tak budú za nás hrávať chlapci zo Sládkovičova. V Senici sa trénerského žezla chopil p.Heriban zo Sládkovičova ?. Chlapci prehrali 6:5 a to čo ma vytočilo a nie iba mňa ale všetkých rodičov Seredských chlapcov bolo to, že 4 chlapci (z ôsmych) zo Serede vôbec neboli vystriedaní pri futbale. Toto mi povedzte. S chlapcami chodíme sústavne na tréningy, platíme po 100,-Sk každý mesiac a keď má chlapec aspoň 5 min. behať po trávniku tak nejaký pán Heriban povie všetkým rodičom do očí, že chlapci ktorí budú slabý nebudú vôbec hrávať futbalové zápasy, budú len trénovať. A keď sa nám nepáči , nemusíme chodiť vôbec! Toto čo má znamenať ? Pán Heriban- funkcionár zo Sládkovičova bude rozkazovať v Seredi kto bude hrávať za Sereď? Hráči zo Sládkovičova (7 chlapcov) všetci do jedného boli striedaní na futbale a seredskí chlapci doslovne s plačom odchádzali po zápase domov. O čo tu ide? Nejde tu aby sa chlapci naučili hrávať ten futbal? Veď pri týchto chlapcoch by nemalo ísť o výsledok! Všetci rodičia zo Serede boli rozčarovaní z tohto prístupu a taktiež uvažujú, že ak sa to nezmení je zbytočné nechávať chlapcov trénovať v Seredi. Funkcionári by sa mali zamyslieť , lebo Sereď platí všetky výdavky , a naši chlapci nebudú hrávať. Zodpovední by sa mali spamätať na začiatku, lebo ak prestanú hrávať chlapci zo Serede, a keď odídu z hosťovania chlapci zo Sládkovičova, tak Sereď nebude mať svojich hráčov!!!!!
23.08.2008 21:23 - Futbal [Marek5]
pozeral som si túto stránku a ako fanúšikovi futbalu mi tu chýbajú aktuálne futbalové výsledky našich futbalistov. nemohol by niekto priebežne dávať na túto stránku výsledky, lebo v sekcii šport-futbal sú už staré informácie o futbale. o futbalistoch som našiel akurát stránku malých futbalistov na [odkaz] . bolo by dobré sa takto prezentovať. dnešný výsledok: ŠKF Sered-ViON Zl.Moravce 4:0
21.08.2008 18:52 - pre futbalovy klub Sered [Highlander]
[odkaz] vezmite ziakov na skutocne futbalove muzstvo (Juventus) nech vidia vzory, co sa oplatia nasledovat, vstup maju zadarmo
07.06.2008 22:05 - Seredský tréner [salan]
Zdravím Vás v Seredi, v piatok boli u nás v Sali hrať futbal malí prípravkári zo Serede. V živote som zažil už všeličo, ale to čo na ihrisku predvádzal Seredský tréner detí 5.ročníka to som ešte nevidel. To ako si môže dovoliť jeden tréner počas celého zápasu vykrikovať na svojich chlapcov, že nič nevedia, doslovne ten čo pokazil loptu tak na neho kričal na celý štadion doslovne "ty dement , ty debil" . Keby môj syn mal trénovať pod takýmto trénerom, tak určite by netrénoval. Tréner ich má učiť a nie ich urážať a nadávať im. A ešte čo tam hovorili diváci, tak tento tréner by mal byť aj učiteľom. Ďakujem pekne. Páni čo robíte v Seredi do futbalu, zamyslite sa nad tým, to ozaj bola strašná hanba a ostuda Seredského futbalu.
+ zobraziť odpovede (6)
08.06.2008 12:51 - RE: Seredský tréner [Milos Majko]
Predpokladam, ze zo strany kompetentnych nie je problem tu v tejto rubrike zverejnit meno konkretneho trenera a v zaujme objektivity poziadat ho o verejne vyjadrenie sa k tak citlivej veci.
08.06.2008 16:07 - RE: Seredský tréner [cicvor]
ak je to naozaj tak, treba s tym nieco urobit..ten clovek by mal ist robit do zoo alebo cirkusu, ale nie s detmi...NAPISTE SEM JEHO MENO
08.06.2008 17:53 - RE: RE: Seredský tréner [Seredcan]
nepoznate...ved to je seredsky fenomen......Smatrala sa vola a vsetko co bolo napisane je pravda.....
08.06.2008 19:15 - RE: RE: RE: Seredský tréner [Milos Majko]
Za korektne povazujem zverejnenie mena trenera jeho nadriadenym - prip. zriadovatelom (skoly, klubu a pod) spolu s danim moznosti vyjadrenia sa dotknutej osoby - trenera. Pisete anonymne o konkretnom cloveku - ak nahodou nie je obvinenie pravdive, tak bude bezdovodne ublizene cloveku, ktory sa moze (a v takom pripade by sa aj ma) branit. Snazme sa byt objektivni a korektni voci kazdemu a vzdy. Ak to pravda je, tak je nutne trvat na okamzitej naprave a tvrdej sankcii voci konkretnemu trenerovi. Osobne si neviem predstavit stav, ze by mojmu dietatu niketo verejne nadaval do debilov a to i v pripade, ze by vykon hraca nezodpovedal predstavam trenera.
08.06.2008 20:03 - RE: RE: RE: RE: Seredský tréner [sladkym]
O tejto situacii mi hovoril moj kolega, ktoreho syn hral za Salu, takze tato udalost sa stala. Ale nie je dobre aby sa trener takto vyjadroval.
07.07.2008 19:00 - RE: RE: RE: Seredský tréner [Jan]
Dobry den to co tu hadzete na pana Smatralu si myslim je pekna spinavost zo strany Sali. Vy nemozete niekoho posudzovat podla toho ak dotycneho nepoznate....Ja mozem za seba povedat pretoze ma trenoval asi 8 rokov a v Seredi sa vystriedalo vela trenerov ale to co robi pan Smatrala pre seredski futbal za mizive peniaze ze hned ako pride zo skoly je na stadione az pomaly do 6 hodiny a kazdy den v tyzdni to Vas uz nezaujima a mozem povedat jednu vec kazdy ma svoje praktiky a metody ale povazujem a budem ho povazovat za skveleho trenera!!!!!!!!
05.05.2008 12:57 - NENI O COM... [Marek Zambo]
Uplne davam za pravdu, tod nizsi uvedenemu clanku. Interliga bola najlepsia vec aka bola pre mladych v meste urobena , z vlastnej iniciativy obcanov. Buldog respektujem ta, ale vrat penaze hehe :o))))))...ale ne. Ked nechaju tuto interligu zrusit , tak apon vieme kam to v tomto meste smeruje.Tak vsetci fetujme , a robme dobre meno Seredi... ZAMBINHO
05.05.2008 11:01 - koniec futb. interligy [naco]
vazeny priatelia, nepriatelia, ostatni obcania, chcem sa podakovat vedeniu obchodnej akademie, zato ze si nasla krasny dovod a to jest nejaka zlomena lista, po nejakej priemernej strele od piremerneho futbalistu, nato, aby nas vyhodila zo svojich priestorov. Takisto sa chcem podakovat tomu majstrovi co tu listu robil a odkazat mu, nech zavesi kladivo na kliniec. Vdaka patri proste vsetkym ktorym sa podarilo tuto interligu po nejakych troch rokoch znicit. Necudujem sa p. Tomasovi Zakovicovi ml. ze nema absolutne chut uz pokracovat vo vedeni tohoto obc. zdrúzenia, ja by som nato chut nemal tiez, keby sa mam kazdemu strkat do zadku len koli tomu aby nam dovolili hrat v ich priestoroch, malo by byt v zaujem mesta pomahat tejto organizacii, ktora ma myslim vyse 200 clenov, ale mesto sa absolutne diplomaticky distancuje. V zaujem mesta by malo by, aby pomohlo najst priestory kde by mohla interliga pokracovat, vyuzit vplyv primatora, viceprimatora, akebo aj prezidenta to je jedno, proste nejako prejavit zaujem!!! nenechat to vsetko na jednotlivcovi. ale to by najskor musel byt zaujem o mladez, resp. o sport v tomto meste. Takze jedina vdaka patri Tomasovi za to ze to vydrzal tak dlho. DIKY!!! Asi teda zalozime obcianske zdruzenie seredske striekacky a rozsirime rady tych ludi, ktorym sa jedinym v tomto meste dari!!!!! dakujem, do skakavenia
+ zobraziť odpovede (2)
05.05.2008 11:33 - RE: koniec futb. interligy [smiesko]
pravda je taka, ze slusny obcan, alebo ten, kto ma v umysle spravit nieco pozitivne pre spolocnost v meste sered, nech podporu od mesta necaka...netreba si robit ziadne iluzie...usetrite si syndrom vyhorenia... pismenka v novinach a slova z ust o tom, ako sa ma obcan angazovat, su len prazdne bla bla, na vyplnenie miesta v novinach, alebo casu na tych nic neriesiacich schodzach...jediny ucinny motor v meste sered je robit tienovu politiku s mescom a serioznou zliatinou kovu v ruke a hrubym slovom na jazyku...tesme sa z buducnosti...
06.05.2008 10:08 - RE: RE: koniec futb. interligy [Edo Rak]
Páni, netreba to vzdať, pravda vždy zvíťazí... :) Ja mám tiež na starosti niečo podobné, aj keď v malom, a robím to bez nároku na odmenu, aj keď to neni ľahké. treba skrátka pritlačiť, presviedčať... určite ak by si toto čítal niekto z tých, čo by s tým vedel pohnúť, zatváril by sa, že o tom probléme nevie... a možno by s tým niečo urobil. Netreba sa vzávať bez boja!! ide o dobrú vec... a čo sa týka tých drogujúcich, tí sú všade, nemyslím že by ich tu bolo nejak viac, treba aj tých pritlačiť k stene, aj oni majú svoje dni zrátané. Hlavu hore! :D
01.05.2008 11:21 - Futbal [Edo Rak]
Prosím vás, viete mi poskytnúť informácie o futbale v Seredi? Kedy sa hrajú zápasy, akú ligu hrajú.. prípadne link na stránku mužstva. Rád by som chodil so synom na futbal, no neviem o ňom nič, tu na stránke mesta som našiel len históriu... Ďakujem
+ zobraziť odpovede (1)
01.05.2008 16:21 - RE: Futbal [cicvor]
Edo, myslim, ze hraju 4. ligu, pozri archiv Seredskych noviniek, urcite tam bude program, vela zapasov im ale v tejto sezone uz nezostava, myslim, ze sa tieto nizsie ligy koncia niekedy koncom juna.
06.04.2008 18:55 - na futbal v teplakoch? [Tomas]
Dnes som bol pozriet na SKF. Zapas hodnotit nebudem, s vysledkom musi byt kazdy nad mieru spokojny. Co ma vsak zarazilo bolo, ze tie stolice boli tak spinave, ze mi nestacil jeden servitok na vycistenie. Nedalo by sa to sem tam umyt pred domacim zapasom? je to az taky problem? Alebo je nutne chodit na futbal v teplakoch???
+ zobraziť odpovede (5)
07.04.2008 09:45 - RE: na futbal v teplakoch? [zástupca]
Požiadal som predsedu športovej komisie o nápravu. Ďakujeme za podnet.
14.04.2008 15:24 - RE: na futbal v teplakoch? [Ľubomír Veselický]
Len ma tak napadlo, na základe akého predpisu by mal predseda športovej komisie zabezpečovať čistotu lavičiek na štadióne a čo vôbec má športová komisia spoločné s čistotou a poriadkom na štadióne. Ak, tak práve členovia komisie majú právo požadovať na pracovníkoch MsÚ, aby priestory štadióna boli pred zápasmi pripravené prijať návštevníkov.
14.04.2008 15:48 - RE: RE: na futbal v teplakoch? [zástupca]
Ľubo, po kritickom príspevku som na čistotu lavičiek na futbalovom štadióne som požiadal predsedu ŠK a zároveň člena futbalovej správnej rady, ktorého dobre poznám o nápravu. Náprava bude podľa neho zabezpečená a tým je problém vyriešený. Štadión má v prenájme športový klub futbalu, ktorý zabezpečuje jeho užívanie.
15.04.2008 18:35 - RE: RE: RE: na futbal v teplakoch? [Ľubomír Veselický]
Ešteže tak.
25.04.2008 11:44 - RE: RE: RE: RE: na futbal v teplakoch? [Edo Rak]
Niekto sa robí moc múdry... :)
04.02.2008 08:37 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Milá Katarína, Legino, vážení športoví priatelia Pani Kataríne, ako nášmu vernému futbalovému priateľovi, poslednýkrát odpoviem na anonymné ohováranie, osočovanie, pretože na anonym by sa nemalo ani odpovedať. Vy proste pľujete na seredský futbal. Pani Katarína, tie Vaše svojsky podávané názory, hypotézy si strčte, ak ste dáma za klobúk, ale asi nie ste,pretože toľko ohováračských nezmyslov a zloby, by dáma nemohla vyprodukovať. Ak sa Vám moje vysvetlenie nebude pozdávať, či bude nedostatočné, vystúpte prosím z tmy anonymity a príďte si podiskutovať, Správana rada ŠKF Sereď Vás uvíta. Verím, že Vaše invektíva nemôžu negatívne ovplyvniť rozumného futbalového diváka. Odpoviem iba heslovite, pretože priestor na internete je obmedzený a podrobnejšie vysvetliť Vaše osočovania by potrebovalo širší priestor. - Odmeny pre hráčov, ktorým ja hovorím „Smiechoty“ sa vyplácajú iba zo sponzorských darov, ktoré sponzori určujú pre hráčov „A“ mužov za víťazstvo v určitom zápase. - Čerpanie dotácie/ročná/ od Mesta Sereď je určené smernicami, ktoré sa prísne kontrolujú. Čerpanie je vždy vydokladované a kontrolované úsekom mládeže a športu pri Meste Sereď. -Z dotácie by bolo možné čerpať iba „štartovné“, t.j. malú finančnú čiastku, na stravu a pitný režim v deň zápasu. ŠKF Sereď bohužiaľ nevypláca ani toto štartovné, pretože proste nám to finančne nevychádza. Je mi to ľúto, najmä při mládežníckych mužstvách. - Nový p.primátor Vladimír Vranovič a noví poslanci výrazne navýšili dotáciu pre seredské športové kluby, ale i tak sa Sereď zaradila iba do slovenského priemeru. Výška dotácie pre šport je známa u každej dediny či mesta. V Seredi je vo výške 1% z ročného mestského rozpočtu a ŠKF dostáva 0,4% na futbalovú činnosť. Dotácia mesta je na úrovni krytia 40% výdavkov ŠKF v r. 2007. - Štát tak ako zanedbáva školstvo,zdravotníctvo… šport dotuje ešte menej. Oproti Česku sme asi na úrovni 25%. - Štát dáva mestám ročne dotácie a mesto je povinné podporovať všetky športové odvetvia z týchto peňazí. Šport je závislý na sympatiach primátora a poslancov, nik neurčuje výšku príspevku pre šport. - Štadión ŠKF je majetkom Mesta Sereď a mesto sa musí o svoj majetok starať, a preto výdavky na údržbu a energie idú z mestského rozpočtu. - Musíme ale vyzdvihnúť, že Mesto Sereď za pomoci dotácií SFZ a ministerstva školstva, za pomoci ŠKF Sereď a futbalových sponzorov v r. 2007 vybudovalo a odovzdalo pre mládež „Miniihrisko“ s umelou trávou, ktoré bude mať po dokončení osvetlenia hodnotu 1.500.000,- Sk a bude slúžiť aj školám. - ŠKF Sereď nečaká so založenými rukami, ale snaží sa vylepšovať podmienky pre svoju činnosť, ale zároveň i zveľadovať majetok mesta. V r. 2006 sme vybudovali saunu s bazénom, v r. 2007 sme vymenili najhoršie okná a dvere, každoročne investujeme do trávnikov 250.000,- Sk. - Členské prísprevky platia „A“ muži, tréneri, starí páni – 100,- Sk mesačne. Rodičovské príspevky platia mládežníci 1000,- Sk ročne, sociálne prípady neplatia. Je asi 160 platičov a vybratá suma je asi 160.000,- Sk, s ktorou nakladá Správna rada podľa uváženia a potreby. Iné športy basketbal, tenis, karate, hokej platia výrazne viac. Napr. „bohatý“ Spartak TT vyberá 300,- Sk mesačne. - Ostatné príjmy ŠKF pochádzajú - 2%, reklamné zmluvy, vstupné, dary sponzorov, prenájom garáží a ihrísk. - V posledných 2 rokoch sa ŠKF rozrástlo. Okrem 2 mužstiev seniorov, 2 dorasteneckých a 2 žiackych mužstiev / 110 hráčov/, pribudli 3 mužstvá prípraviek /45 hráčov/, ktoré hrajú súťaž ZsFZ a 1 mužstvo predprípravky /15/ ročník nar. 2000 a 2001. Začíname už od 1. triedy, náklady pochopiteľne vzrástli. V tejto pre mládež ťažkej dobe chce ŠKF výrazne pomôcť pri spoluvýchove mladej generácie, dať priestor talentovaným, ale najmä vychovať správnu, odolnú generáciu mladých ľudí, ktorých futbal bude sprevádzať celým životom. p.Legino dovoľte pár slov i na Vašu adresu, k Vašim arogantným poznámkam. Z Vašich daní ide na seredský futbal sotva 1 Sk mesačne, nimi sa obohacujú a napchávajú iní, tam čušíte. Dovolím si poučiť Vás a vymenovať postupne od tých najstarších až po súčasných všetkých, ktorí hrávali a hrávajú 1. ligu a boli vychovaní v seredských kluboch: SŠK predvojnový a vojnový klub, povojnový Slavoj, Hutník a ŠKF Sereď. Michal Štibráni-Partizánske, Štefan Pšenko –Trnava, Dodo Ottinger-Trenčín, „Očko“Pokorný – Trenčín, Anton Hrušecký-Trnava, Miroslav Čmarada-Nitra,Dukla, Kamil Majerník-Trnava, František Rapan-Nitra, Tibor Krajčovič-Třinec, Peter Hodúr-Nitra, Viliam Martinák-Trnava, Kamil Chatrnúch-Nitra, Ján Hodúr-Dunajská Streda,Slovan, Ivan Hodúr – Jablonec, 6 hráčov hrá v mládežníckom ligovom futbale v klube Sprartak Trnava v súčasnosti.. Ak by si niekto dal námahu a urobil poradie slovenských mestečiek podobných veľkosťou Seredi, hrdo by sme vystierali naše hlavy a kráčali výrazne v popredí, ja verím že na 1. mieste. prezident ŠKF Sereď Kamil Majerník za Správnu radu ŠKF Sereď
04.02.2008 08:37 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Milá Katarína, Legino, vážení športoví priatelia Pani Kataríne, ako nášmu vernému futbalovému priate?ovi, poslednýkrát odpoviem na anonymné ohováranie, oso?ovanie, pretože na anonym by sa nemalo ani odpoveda?. Vy proste p?ujete na seredský futbal. Pani Katarína, tie Vaše svojsky podávané názory, hypotézy si str?te, ak ste dáma za klobúk, ale asi nie ste,pretože to?ko ohovára?ských nezmyslov a zloby, by dáma nemohla vyprodukova?. Ak sa Vám moje vysvetlenie nebude pozdáva?, ?i bude nedostato?né, vystúpte prosím z tmy anonymity a prí?te si podiskutova?, Správana rada ŠKF Sere? Vás uvíta. Verím, že Vaše invektíva nemôžu negatívne ovplyvni? rozumného futbalového diváka. Odpoviem iba heslovite, pretože priestor na internete je obmedzený a podrobnejšie vysvetli? Vaše oso?ovania by potrebovalo širší priestor. - Odmeny pre hrá?ov, ktorým ja hovorím „Smiechoty“ sa vyplácajú iba zo sponzorských darov, ktoré sponzori ur?ujú pre hrá?ov „A“ mužov za ví?azstvo v ur?itom zápase. - ?erpanie dotácie/ro?ná/ od Mesta Sere? je ur?ené smernicami, ktoré sa prísne kontrolujú. ?erpanie je vždy vydokladované a kontrolované úsekom mládeže a športu pri Meste Sere?. -Z dotácie by bolo možné ?erpa? iba „štartovné“, t.j. malú finan?nú ?iastku, na stravu a pitný režim v de? zápasu. ŠKF Sere? bohužia? nevypláca ani toto štartovné, pretože proste nám to finan?ne nevychádza. Je mi to ?úto, najmä p?i mládežníckych mužstvách. - Nový p.primátor Vladimír Vranovi? a noví poslanci výrazne navýšili dotáciu pre seredské športové kluby, ale i tak sa Sere? zaradila iba do slovenského priemeru. Výška dotácie pre šport je známa u každej dediny ?i mesta. V Seredi je vo výške 1% z ro?ného mestského rozpo?tu a ŠKF dostáva 0,4% na futbalovú ?innos?. Dotácia mesta je na úrovni krytia 40% výdavkov ŠKF v r. 2007. - Štát tak ako zanedbáva školstvo,zdravotníctvo… šport dotuje ešte menej. Oproti ?esku sme asi na úrovni 25%. - Štát dáva mestám ro?ne dotácie a mesto je povinné podporova? všetky športové odvetvia z týchto pe?azí. Šport je závislý na sympatiach primátora a poslancov, nik neur?uje výšku príspevku pre šport. - Štadión ŠKF je majetkom Mesta Sere? a mesto sa musí o svoj majetok stara?, a preto výdavky na údržbu a energie idú z mestského rozpo?tu. - Musíme ale vyzdvihnú?, že Mesto Sere? za pomoci dotácií SFZ a ministerstva školstva, za pomoci ŠKF Sere? a futbalových sponzorov v r. 2007 vybudovalo a odovzdalo pre mládež „Miniihrisko“ s umelou trávou, ktoré bude ma? po dokon?ení osvetlenia hodnotu 1.500.000,- Sk a bude slúži? aj školám. - ŠKF Sere? ne?aká so založenými rukami, ale snaží sa vylepšova? podmienky pre svoju ?innos?, ale zárove? i zve?adova? majetok mesta. V r. 2006 sme vybudovali saunu s bazénom, v r. 2007 sme vymenili najhoršie okná a dvere, každoro?ne investujeme do trávnikov 250.000,- Sk. - ?lenské prísprevky platia „A“ muži, tréneri, starí páni – 100,- Sk mesa?ne. Rodi?ovské príspevky platia mládežníci 1000,- Sk ro?ne, sociálne prípady neplatia. Je asi 160 plati?ov a vybratá suma je asi 160.000,- Sk, s ktorou nakladá Správna rada pod?a uváženia a potreby. Iné športy basketbal, tenis, karate, hokej platia výrazne viac. Napr. „bohatý“ Spartak TT vyberá 300,- Sk mesa?ne. - Ostatné príjmy ŠKF pochádzajú - 2%, reklamné zmluvy, vstupné, dary sponzorov, prenájom garáží a ihrísk. - V posledných 2 rokoch sa ŠKF rozrástlo. Okrem 2 mužstiev seniorov, 2 dorasteneckých a 2 žiackych mužstiev / 110 hrá?ov/, pribudli 3 mužstvá prípraviek /45 hrá?ov/, ktoré hrajú sú?až ZsFZ a 1 mužstvo predprípravky /15/ ro?ník nar. 2000 a 2001. Za?íname už od 1. triedy, náklady pochopite?ne vzrástli. V tejto pre mládež ?ažkej dobe chce ŠKF výrazne pomôc? pri spoluvýchove mladej generácie, da? priestor talentovaným, ale najmä vychova? správnu, odolnú generáciu mladých ?udí, ktorých futbal bude sprevádza? celým životom. p.Legino dovo?te pár slov i na Vašu adresu, k Vašim arogantným poznámkam. Z Vašich daní ide na seredský futbal sotva 1 Sk mesa?ne, nimi sa obohacujú a napchávajú iní, tam ?ušíte. Dovolím si pou?i? Vás a vymenova? postupne od tých najstarších až po sú?asných všetkých, ktorí hrávali a hrávajú 1. ligu a boli vychovaní v seredských kluboch: SŠK predvojnový a vojnový klub, povojnový Slavoj, Hutník a ŠKF Sere?. Michal Štibráni-Partizánske, Štefan Pšenko –Trnava, Dodo Ottinger-Tren?ín, „O?ko“Pokorný – Tren?ín, Anton Hrušecký-Trnava, Miroslav ?marada-Nitra,Dukla, Kamil Majerník-Trnava, František Rapan-Nitra, Tibor Kraj?ovi?-T?inec, Peter Hodúr-Nitra, Viliam Martinák-Trnava, Kamil Chatrnúch-Nitra, Ján Hodúr-Dunajská Streda,Slovan, Ivan Hodúr – Jablonec, 6 hrá?ov hrá v mládežníckom ligovom futbale v klube Sprartak Trnava v sú?asnosti.. Ak by si niekto dal námahu a urobil poradie slovenských meste?iek podobných ve?kos?ou Seredi, hrdo by sme vystierali naše hlavy a krá?ali výrazne v popredí, ja verím že na 1. mieste. prezident ŠKF Sere? Kamil Majerník za Správnu radu ŠKF Sere?
04.02.2008 08:37 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Milá Katarína, Legino, vážení športoví priatelia Pani Kataríne, ako nášmu vernému futbalovému priate?ovi, poslednýkrát odpoviem na anonymné ohováranie, oso?ovanie, pretože na anonym by sa nemalo ani odpoveda?. Vy proste p?ujete na seredský futbal. Pani Katarína, tie Vaše svojsky podávané názory, hypotézy si str?te, ak ste dáma za klobúk, ale asi nie ste,pretože to?ko ohovára?ských nezmyslov a zloby, by dáma nemohla vyprodukova?. Ak sa Vám moje vysvetlenie nebude pozdáva?, ?i bude nedostato?né, vystúpte prosím z tmy anonymity a prí?te si podiskutova?, Správana rada ŠKF Sere? Vás uvíta. Verím, že Vaše invektíva nemôžu negatívne ovplyvni? rozumného futbalového diváka. Odpoviem iba heslovite, pretože priestor na internete je obmedzený a podrobnejšie vysvetli? Vaše oso?ovania by potrebovalo širší priestor. - Odmeny pre hrá?ov, ktorým ja hovorím „Smiechoty“ sa vyplácajú iba zo sponzorských darov, ktoré sponzori ur?ujú pre hrá?ov „A“ mužov za ví?azstvo v ur?itom zápase. - ?erpanie dotácie/ro?ná/ od Mesta Sere? je ur?ené smernicami, ktoré sa prísne kontrolujú. ?erpanie je vždy vydokladované a kontrolované úsekom mládeže a športu pri Meste Sere?. -Z dotácie by bolo možné ?erpa? iba „štartovné“, t.j. malú finan?nú ?iastku, na stravu a pitný režim v de? zápasu. ŠKF Sere? bohužia? nevypláca ani toto štartovné, pretože proste nám to finan?ne nevychádza. Je mi to ?úto, najmä p?i mládežníckych mužstvách. - Nový p.primátor Vladimír Vranovi? a noví poslanci výrazne navýšili dotáciu pre seredské športové kluby, ale i tak sa Sere? zaradila iba do slovenského priemeru. Výška dotácie pre šport je známa u každej dediny ?i mesta. V Seredi je vo výške 1% z ro?ného mestského rozpo?tu a ŠKF dostáva 0,4% na futbalovú ?innos?. Dotácia mesta je na úrovni krytia 40% výdavkov ŠKF v r. 2007. - Štát tak ako zanedbáva školstvo,zdravotníctvo… šport dotuje ešte menej. Oproti ?esku sme asi na úrovni 25%. - Štát dáva mestám ro?ne dotácie a mesto je povinné podporova? všetky športové odvetvia z týchto pe?azí. Šport je závislý na sympatiach primátora a poslancov, nik neur?uje výšku príspevku pre šport. - Štadión ŠKF je majetkom Mesta Sere? a mesto sa musí o svoj majetok stara?, a preto výdavky na údržbu a energie idú z mestského rozpo?tu. - Musíme ale vyzdvihnú?, že Mesto Sere? za pomoci dotácií SFZ a ministerstva školstva, za pomoci ŠKF Sere? a futbalových sponzorov v r. 2007 vybudovalo a odovzdalo pre mládež „Miniihrisko“ s umelou trávou, ktoré bude ma? po dokon?ení osvetlenia hodnotu 1.500.000,- Sk a bude slúži? aj školám. - ŠKF Sere? ne?aká so založenými rukami, ale snaží sa vylepšova? podmienky pre svoju ?innos?, ale zárove? i zve?adova? majetok mesta. V r. 2006 sme vybudovali saunu s bazénom, v r. 2007 sme vymenili najhoršie okná a dvere, každoro?ne investujeme do trávnikov 250.000,- Sk. - ?lenské prísprevky platia „A“ muži, tréneri, starí páni – 100,- Sk mesa?ne. Rodi?ovské príspevky platia mládežníci 1000,- Sk ro?ne, sociálne prípady neplatia. Je asi 160 plati?ov a vybratá suma je asi 160.000,- Sk, s ktorou nakladá Správna rada pod?a uváženia a potreby. Iné športy basketbal, tenis, karate, hokej platia výrazne viac. Napr. „bohatý“ Spartak TT vyberá 300,- Sk mesa?ne. - Ostatné príjmy ŠKF pochádzajú - 2%, reklamné zmluvy, vstupné, dary sponzorov, prenájom garáží a ihrísk. - V posledných 2 rokoch sa ŠKF rozrástlo. Okrem 2 mužstiev seniorov, 2 dorasteneckých a 2 žiackych mužstiev / 110 hrá?ov/, pribudli 3 mužstvá prípraviek /45 hrá?ov/, ktoré hrajú sú?až ZsFZ a 1 mužstvo predprípravky /15/ ro?ník nar. 2000 a 2001. Za?íname už od 1. triedy, náklady pochopite?ne vzrástli. V tejto pre mládež ?ažkej dobe chce ŠKF výrazne pomôc? pri spoluvýchove mladej generácie, da? priestor talentovaným, ale najmä vychova? správnu, odolnú generáciu mladých ?udí, ktorých futbal bude sprevádza? celým životom. p.Legino dovo?te pár slov i na Vašu adresu, k Vašim arogantným poznámkam. Z Vašich daní ide na seredský futbal sotva 1 Sk mesa?ne, nimi sa obohacujú a napchávajú iní, tam ?ušíte. Dovolím si pou?i? Vás a vymenova? postupne od tých najstarších až po sú?asných všetkých, ktorí hrávali a hrávajú 1. ligu a boli vychovaní v seredských kluboch: SŠK predvojnový a vojnový klub, povojnový Slavoj, Hutník a ŠKF Sere?. Michal Štibráni-Partizánske, Štefan Pšenko –Trnava, Dodo Ottinger-Tren?ín, „O?ko“Pokorný – Tren?ín, Anton Hrušecký-Trnava, Miroslav ?marada-Nitra,Dukla, Kamil Majerník-Trnava, František Rapan-Nitra, Tibor Kraj?ovi?-T?inec, Peter Hodúr-Nitra, Viliam Martinák-Trnava, Kamil Chatrnúch-Nitra, Ján Hodúr-Dunajská Streda,Slovan, Ivan Hodúr – Jablonec, 6 hrá?ov hrá v mládežníckom ligovom futbale v klube Sprartak Trnava v sú?asnosti.. Ak by si niekto dal námahu a urobil poradie slovenských meste?iek podobných ve?kos?ou Seredi, hrdo by sme vystierali naše hlavy a krá?ali výrazne v popredí, ja verím že na 1. mieste. prezident ŠKF Sere? Kamil Majerník za Správnu radu ŠKF Sere?
04.02.2008 08:37 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Milá Katarína, Legino, vážení športoví priatelia Pani Kataríne, ako nášmu vernému futbalovému priate?ovi, poslednýkrát odpoviem na anonymné ohováranie, oso?ovanie, pretože na anonym by sa nemalo ani odpoveda?. Vy proste p?ujete na seredský futbal. Pani Katarína, tie Vaše svojsky podávané názory, hypotézy si str?te, ak ste dáma za klobúk, ale asi nie ste,pretože to?ko ohovára?ských nezmyslov a zloby, by dáma nemohla vyprodukova?. Ak sa Vám moje vysvetlenie nebude pozdáva?, ?i bude nedostato?né, vystúpte prosím z tmy anonymity a prí?te si podiskutova?, Správana rada ŠKF Sere? Vás uvíta. Verím, že Vaše invektíva nemôžu negatívne ovplyvni? rozumného futbalového diváka. Odpoviem iba heslovite, pretože priestor na internete je obmedzený a podrobnejšie vysvetli? Vaše oso?ovania by potrebovalo širší priestor. - Odmeny pre hrá?ov, ktorým ja hovorím „Smiechoty“ sa vyplácajú iba zo sponzorských darov, ktoré sponzori ur?ujú pre hrá?ov „A“ mužov za ví?azstvo v ur?itom zápase. - ?erpanie dotácie/ro?ná/ od Mesta Sere? je ur?ené smernicami, ktoré sa prísne kontrolujú. ?erpanie je vždy vydokladované a kontrolované úsekom mládeže a športu pri Meste Sere?. -Z dotácie by bolo možné ?erpa? iba „štartovné“, t.j. malú finan?nú ?iastku, na stravu a pitný režim v de? zápasu. ŠKF Sere? bohužia? nevypláca ani toto štartovné, pretože proste nám to finan?ne nevychádza. Je mi to ?úto, najmä p?i mládežníckych mužstvách. - Nový p.primátor Vladimír Vranovi? a noví poslanci výrazne navýšili dotáciu pre seredské športové kluby, ale i tak sa Sere? zaradila iba do slovenského priemeru. Výška dotácie pre šport je známa u každej dediny ?i mesta. V Seredi je vo výške 1% z ro?ného mestského rozpo?tu a ŠKF dostáva 0,4% na futbalovú ?innos?. Dotácia mesta je na úrovni krytia 40% výdavkov ŠKF v r. 2007. - Štát tak ako zanedbáva školstvo,zdravotníctvo… šport dotuje ešte menej. Oproti ?esku sme asi na úrovni 25%. - Štát dáva mestám ro?ne dotácie a mesto je povinné podporova? všetky športové odvetvia z týchto pe?azí. Šport je závislý na sympatiach primátora a poslancov, nik neur?uje výšku príspevku pre šport. - Štadión ŠKF je majetkom Mesta Sere? a mesto sa musí o svoj majetok stara?, a preto výdavky na údržbu a energie idú z mestského rozpo?tu. - Musíme ale vyzdvihnú?, že Mesto Sere? za pomoci dotácií SFZ a ministerstva školstva, za pomoci ŠKF Sere? a futbalových sponzorov v r. 2007 vybudovalo a odovzdalo pre mládež „Miniihrisko“ s umelou trávou, ktoré bude ma? po dokon?ení osvetlenia hodnotu 1.500.000,- Sk a bude slúži? aj školám. - ŠKF Sere? ne?aká so založenými rukami, ale snaží sa vylepšova? podmienky pre svoju ?innos?, ale zárove? i zve?adova? majetok mesta. V r. 2006 sme vybudovali saunu s bazénom, v r. 2007 sme vymenili najhoršie okná a dvere, každoro?ne investujeme do trávnikov 250.000,- Sk. - ?lenské prísprevky platia „A“ muži, tréneri, starí páni – 100,- Sk mesa?ne. Rodi?ovské príspevky platia mládežníci 1000,- Sk ro?ne, sociálne prípady neplatia. Je asi 160 plati?ov a vybratá suma je asi 160.000,- Sk, s ktorou nakladá Správna rada pod?a uváženia a potreby. Iné športy basketbal, tenis, karate, hokej platia výrazne viac. Napr. „bohatý“ Spartak TT vyberá 300,- Sk mesa?ne. - Ostatné príjmy ŠKF pochádzajú - 2%, reklamné zmluvy, vstupné, dary sponzorov, prenájom garáží a ihrísk. - V posledných 2 rokoch sa ŠKF rozrástlo. Okrem 2 mužstiev seniorov, 2 dorasteneckých a 2 žiackych mužstiev / 110 hrá?ov/, pribudli 3 mužstvá prípraviek /45 hrá?ov/, ktoré hrajú sú?až ZsFZ a 1 mužstvo predprípravky /15/ ro?ník nar. 2000 a 2001. Za?íname už od 1. triedy, náklady pochopite?ne vzrástli. V tejto pre mládež ?ažkej dobe chce ŠKF výrazne pomôc? pri spoluvýchove mladej generácie, da? priestor talentovaným, ale najmä vychova? správnu, odolnú generáciu mladých ?udí, ktorých futbal bude sprevádza? celým životom. p.Legino dovo?te pár slov i na Vašu adresu, k Vašim arogantným poznámkam. Z Vašich daní ide na seredský futbal sotva 1 Sk mesa?ne, nimi sa obohacujú a napchávajú iní, tam ?ušíte. Dovolím si pou?i? Vás a vymenova? postupne od tých najstarších až po sú?asných všetkých, ktorí hrávali a hrávajú 1. ligu a boli vychovaní v seredských kluboch: SŠK predvojnový a vojnový klub, povojnový Slavoj, Hutník a ŠKF Sere?. Michal Štibráni-Partizánske, Štefan Pšenko –Trnava, Dodo Ottinger-Tren?ín, „O?ko“Pokorný – Tren?ín, Anton Hrušecký-Trnava, Miroslav ?marada-Nitra,Dukla, Kamil Majerník-Trnava, František Rapan-Nitra, Tibor Kraj?ovi?-T?inec, Peter Hodúr-Nitra, Viliam Martinák-Trnava, Kamil Chatrnúch-Nitra, Ján Hodúr-Dunajská Streda,Slovan, Ivan Hodúr – Jablonec, 6 hrá?ov hrá v mládežníckom ligovom futbale v klube Sprartak Trnava v sú?asnosti.. Ak by si niekto dal námahu a urobil poradie slovenských meste?iek podobných ve?kos?ou Seredi, hrdo by sme vystierali naše hlavy a krá?ali výrazne v popredí, ja verím že na 1. mieste. prezident ŠKF Sere? Kamil Majerník za Správnu radu ŠKF Sere?
04.02.2008 08:37 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Milá Katarína, Legino, vážení športoví priatelia Pani Kataríne, ako nášmu vernému futbalovému priate?ovi, poslednýkrát odpoviem na anonymné ohováranie, oso?ovanie, pretože na anonym by sa nemalo ani odpoveda?. Vy proste p?ujete na seredský futbal. Pani Katarína, tie Vaše svojsky podávané názory, hypotézy si str?te, ak ste dáma za klobúk, ale asi nie ste,pretože to?ko ohovára?ských nezmyslov a zloby, by dáma nemohla vyprodukova?. Ak sa Vám moje vysvetlenie nebude pozdáva?, ?i bude nedostato?né, vystúpte prosím z tmy anonymity a prí?te si podiskutova?, Správana rada ŠKF Sere? Vás uvíta. Verím, že Vaše invektíva nemôžu negatívne ovplyvni? rozumného futbalového diváka. Odpoviem iba heslovite, pretože priestor na internete je obmedzený a podrobnejšie vysvetli? Vaše oso?ovania by potrebovalo širší priestor. - Odmeny pre hrá?ov, ktorým ja hovorím „Smiechoty“ sa vyplácajú iba zo sponzorských darov, ktoré sponzori ur?ujú pre hrá?ov „A“ mužov za ví?azstvo v ur?itom zápase. - ?erpanie dotácie/ro?ná/ od Mesta Sere? je ur?ené smernicami, ktoré sa prísne kontrolujú. ?erpanie je vždy vydokladované a kontrolované úsekom mládeže a športu pri Meste Sere?. -Z dotácie by bolo možné ?erpa? iba „štartovné“, t.j. malú finan?nú ?iastku, na stravu a pitný režim v de? zápasu. ŠKF Sere? bohužia? nevypláca ani toto štartovné, pretože proste nám to finan?ne nevychádza. Je mi to ?úto, najmä p?i mládežníckych mužstvách. - Nový p.primátor Vladimír Vranovi? a noví poslanci výrazne navýšili dotáciu pre seredské športové kluby, ale i tak sa Sere? zaradila iba do slovenského priemeru. Výška dotácie pre šport je známa u každej dediny ?i mesta. V Seredi je vo výške 1% z ro?ného mestského rozpo?tu a ŠKF dostáva 0,4% na futbalovú ?innos?. Dotácia mesta je na úrovni krytia 40% výdavkov ŠKF v r. 2007. - Štát tak ako zanedbáva školstvo,zdravotníctvo… šport dotuje ešte menej. Oproti ?esku sme asi na úrovni 25%. - Štát dáva mestám ro?ne dotácie a mesto je povinné podporova? všetky športové odvetvia z týchto pe?azí. Šport je závislý na sympatiach primátora a poslancov, nik neur?uje výšku príspevku pre šport. - Štadión ŠKF je majetkom Mesta Sere? a mesto sa musí o svoj majetok stara?, a preto výdavky na údržbu a energie idú z mestského rozpo?tu. - Musíme ale vyzdvihnú?, že Mesto Sere? za pomoci dotácií SFZ a ministerstva školstva, za pomoci ŠKF Sere? a futbalových sponzorov v r. 2007 vybudovalo a odovzdalo pre mládež „Miniihrisko“ s umelou trávou, ktoré bude ma? po dokon?ení osvetlenia hodnotu 1.500.000,- Sk a bude slúži? aj školám. - ŠKF Sere? ne?aká so založenými rukami, ale snaží sa vylepšova? podmienky pre svoju ?innos?, ale zárove? i zve?adova? majetok mesta. V r. 2006 sme vybudovali saunu s bazénom, v r. 2007 sme vymenili najhoršie okná a dvere, každoro?ne investujeme do trávnikov 250.000,- Sk. - ?lenské prísprevky platia „A“ muži, tréneri, starí páni – 100,- Sk mesa?ne. Rodi?ovské príspevky platia mládežníci 1000,- Sk ro?ne, sociálne prípady neplatia. Je asi 160 plati?ov a vybratá suma je asi 160.000,- Sk, s ktorou nakladá Správna rada pod?a uváženia a potreby. Iné športy basketbal, tenis, karate, hokej platia výrazne viac. Napr. „bohatý“ Spartak TT vyberá 300,- Sk mesa?ne. - Ostatné príjmy ŠKF pochádzajú - 2%, reklamné zmluvy, vstupné, dary sponzorov, prenájom garáží a ihrísk. - V posledných 2 rokoch sa ŠKF rozrástlo. Okrem 2 mužstiev seniorov, 2 dorasteneckých a 2 žiackych mužstiev / 110 hrá?ov/, pribudli 3 mužstvá prípraviek /45 hrá?ov/, ktoré hrajú sú?až ZsFZ a 1 mužstvo predprípravky /15/ ro?ník nar. 2000 a 2001. Za?íname už od 1. triedy, náklady pochopite?ne vzrástli. V tejto pre mládež ?ažkej dobe chce ŠKF výrazne pomôc? pri spoluvýchove mladej generácie, da? priestor talentovaným, ale najmä vychova? správnu, odolnú generáciu mladých ?udí, ktorých futbal bude sprevádza? celým životom. p.Legino dovo?te pár slov i na Vašu adresu, k Vašim arogantným poznámkam. Z Vašich daní ide na seredský futbal sotva 1 Sk mesa?ne, nimi sa obohacujú a napchávajú iní, tam ?ušíte. Dovolím si pou?i? Vás a vymenova? postupne od tých najstarších až po sú?asných všetkých, ktorí hrávali a hrávajú 1. ligu a boli vychovaní v seredských kluboch: SŠK predvojnový a vojnový klub, povojnový Slavoj, Hutník a ŠKF Sere?. Michal Štibráni-Partizánske, Štefan Pšenko –Trnava, Dodo Ottinger-Tren?ín, „O?ko“Pokorný – Tren?ín, Anton Hrušecký-Trnava, Miroslav ?marada-Nitra,Dukla, Kamil Majerník-Trnava, František Rapan-Nitra, Tibor Kraj?ovi?-T?inec, Peter Hodúr-Nitra, Viliam Martinák-Trnava, Kamil Chatrnúch-Nitra, Ján Hodúr-Dunajská Streda,Slovan, Ivan Hodúr – Jablonec, 6 hrá?ov hrá v mládežníckom ligovom futbale v klube Sprartak Trnava v sú?asnosti.. Ak by si niekto dal námahu a urobil poradie slovenských meste?iek podobných ve?kos?ou Seredi, hrdo by sme vystierali naše hlavy a krá?ali výrazne v popredí, ja verím že na 1. mieste. prezident ŠKF Sere? Kamil Majerník za Správnu radu ŠKF Sere?
04.02.2008 08:37 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Milá Katarína, Legino, vážení športoví priatelia Pani Kataríne, ako nášmu vernému futbalovému priate?ovi, poslednýkrát odpoviem na anonymné ohováranie, oso?ovanie, pretože na anonym by sa nemalo ani odpoveda?. Vy proste p?ujete na seredský futbal. Pani Katarína, tie Vaše svojsky podávané názory, hypotézy si str?te, ak ste dáma za klobúk, ale asi nie ste,pretože to?ko ohovára?ských nezmyslov a zloby, by dáma nemohla vyprodukova?. Ak sa Vám moje vysvetlenie nebude pozdáva?, ?i bude nedostato?né, vystúpte prosím z tmy anonymity a prí?te si podiskutova?, Správana rada ŠKF Sere? Vás uvíta. Verím, že Vaše invektíva nemôžu negatívne ovplyvni? rozumného futbalového diváka. Odpoviem iba heslovite, pretože priestor na internete je obmedzený a podrobnejšie vysvetli? Vaše oso?ovania by potrebovalo širší priestor. - Odmeny pre hrá?ov, ktorým ja hovorím „Smiechoty“ sa vyplácajú iba zo sponzorských darov, ktoré sponzori ur?ujú pre hrá?ov „A“ mužov za ví?azstvo v ur?itom zápase. - ?erpanie dotácie/ro?ná/ od Mesta Sere? je ur?ené smernicami, ktoré sa prísne kontrolujú. ?erpanie je vždy vydokladované a kontrolované úsekom mládeže a športu pri Meste Sere?. -Z dotácie by bolo možné ?erpa? iba „štartovné“, t.j. malú finan?nú ?iastku, na stravu a pitný režim v de? zápasu. ŠKF Sere? bohužia? nevypláca ani toto štartovné, pretože proste nám to finan?ne nevychádza. Je mi to ?úto, najmä p?i mládežníckych mužstvách. - Nový p.primátor Vladimír Vranovi? a noví poslanci výrazne navýšili dotáciu pre seredské športové kluby, ale i tak sa Sere? zaradila iba do slovenského priemeru. Výška dotácie pre šport je známa u každej dediny ?i mesta. V Seredi je vo výške 1% z ro?ného mestského rozpo?tu a ŠKF dostáva 0,4% na futbalovú ?innos?. Dotácia mesta je na úrovni krytia 40% výdavkov ŠKF v r. 2007. - Štát tak ako zanedbáva školstvo,zdravotníctvo… šport dotuje ešte menej. Oproti ?esku sme asi na úrovni 25%. - Štát dáva mestám ro?ne dotácie a mesto je povinné podporova? všetky športové odvetvia z týchto pe?azí. Šport je závislý na sympatiach primátora a poslancov, nik neur?uje výšku príspevku pre šport. - Štadión ŠKF je majetkom Mesta Sere? a mesto sa musí o svoj majetok stara?, a preto výdavky na údržbu a energie idú z mestského rozpo?tu. - Musíme ale vyzdvihnú?, že Mesto Sere? za pomoci dotácií SFZ a ministerstva školstva, za pomoci ŠKF Sere? a futbalových sponzorov v r. 2007 vybudovalo a odovzdalo pre mládež „Miniihrisko“ s umelou trávou, ktoré bude ma? po dokon?ení osvetlenia hodnotu 1.500.000,- Sk a bude slúži? aj školám. - ŠKF Sere? ne?aká so založenými rukami, ale snaží sa vylepšova? podmienky pre svoju ?innos?, ale zárove? i zve?adova? majetok mesta. V r. 2006 sme vybudovali saunu s bazénom, v r. 2007 sme vymenili najhoršie okná a dvere, každoro?ne investujeme do trávnikov 250.000,- Sk. - ?lenské prísprevky platia „A“ muži, tréneri, starí páni – 100,- Sk mesa?ne. Rodi?ovské príspevky platia mládežníci 1000,- Sk ro?ne, sociálne prípady neplatia. Je asi 160 plati?ov a vybratá suma je asi 160.000,- Sk, s ktorou nakladá Správna rada pod?a uváženia a potreby. Iné športy basketbal, tenis, karate, hokej platia výrazne viac. Napr. „bohatý“ Spartak TT vyberá 300,- Sk mesa?ne. - Ostatné príjmy ŠKF pochádzajú - 2%, reklamné zmluvy, vstupné, dary sponzorov, prenájom garáží a ihrísk. - V posledných 2 rokoch sa ŠKF rozrástlo. Okrem 2 mužstiev seniorov, 2 dorasteneckých a 2 žiackych mužstiev / 110 hrá?ov/, pribudli 3 mužstvá prípraviek /45 hrá?ov/, ktoré hrajú sú?až ZsFZ a 1 mužstvo predprípravky /15/ ro?ník nar. 2000 a 2001. Za?íname už od 1. triedy, náklady pochopite?ne vzrástli. V tejto pre mládež ?ažkej dobe chce ŠKF výrazne pomôc? pri spoluvýchove mladej generácie, da? priestor talentovaným, ale najmä vychova? správnu, odolnú generáciu mladých ?udí, ktorých futbal bude sprevádza? celým životom. p.Legino dovo?te pár slov i na Vašu adresu, k Vašim arogantným poznámkam. Z Vašich daní ide na seredský futbal sotva 1 Sk mesa?ne, nimi sa obohacujú a napchávajú iní, tam ?ušíte. Dovolím si pou?i? Vás a vymenova? postupne od tých najstarších až po sú?asných všetkých, ktorí hrávali a hrávajú 1. ligu a boli vychovaní v seredských kluboch: SŠK predvojnový a vojnový klub, povojnový Slavoj, Hutník a ŠKF Sere?. Michal Štibráni-Partizánske, Štefan Pšenko –Trnava, Dodo Ottinger-Tren?ín, „O?ko“Pokorný – Tren?ín, Anton Hrušecký-Trnava, Miroslav ?marada-Nitra,Dukla, Kamil Majerník-Trnava, František Rapan-Nitra, Tibor Kraj?ovi?-T?inec, Peter Hodúr-Nitra, Viliam Martinák-Trnava, Kamil Chatrnúch-Nitra, Ján Hodúr-Dunajská Streda,Slovan, Ivan Hodúr – Jablonec, 6 hrá?ov hrá v mládežníckom ligovom futbale v klube Sprartak Trnava v sú?asnosti.. Ak by si niekto dal námahu a urobil poradie slovenských meste?iek podobných ve?kos?ou Seredi, hrdo by sme vystierali naše hlavy a krá?ali výrazne v popredí, ja verím že na 1. mieste. prezident ŠKF Sere? Kamil Majerník za Správnu radu ŠKF Sere?
04.02.2008 08:37 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Milá Katarína, Legino, vážení športoví priatelia Pani Kataríne, ako nášmu vernému futbalovému priate?ovi, poslednýkrát odpoviem na anonymné ohováranie, oso?ovanie, pretože na anonym by sa nemalo ani odpoveda?. Vy proste p?ujete na seredský futbal. Pani Katarína, tie Vaše svojsky podávané názory, hypotézy si str?te, ak ste dáma za klobúk, ale asi nie ste,pretože to?ko ohovára?ských nezmyslov a zloby, by dáma nemohla vyprodukova?. Ak sa Vám moje vysvetlenie nebude pozdáva?, ?i bude nedostato?né, vystúpte prosím z tmy anonymity a prí?te si podiskutova?, Správana rada ŠKF Sere? Vás uvíta. Verím, že Vaše invektíva nemôžu negatívne ovplyvni? rozumného futbalového diváka. Odpoviem iba heslovite, pretože priestor na internete je obmedzený a podrobnejšie vysvetli? Vaše oso?ovania by potrebovalo širší priestor. - Odmeny pre hrá?ov, ktorým ja hovorím „Smiechoty“ sa vyplácajú iba zo sponzorských darov, ktoré sponzori ur?ujú pre hrá?ov „A“ mužov za ví?azstvo v ur?itom zápase. - ?erpanie dotácie/ro?ná/ od Mesta Sere? je ur?ené smernicami, ktoré sa prísne kontrolujú. ?erpanie je vždy vydokladované a kontrolované úsekom mládeže a športu pri Meste Sere?. -Z dotácie by bolo možné ?erpa? iba „štartovné“, t.j. malú finan?nú ?iastku, na stravu a pitný režim v de? zápasu. ŠKF Sere? bohužia? nevypláca ani toto štartovné, pretože proste nám to finan?ne nevychádza. Je mi to ?úto, najmä p?i mládežníckych mužstvách. - Nový p.primátor Vladimír Vranovi? a noví poslanci výrazne navýšili dotáciu pre seredské športové kluby, ale i tak sa Sere? zaradila iba do slovenského priemeru. Výška dotácie pre šport je známa u každej dediny ?i mesta. V Seredi je vo výške 1% z ro?ného mestského rozpo?tu a ŠKF dostáva 0,4% na futbalovú ?innos?. Dotácia mesta je na úrovni krytia 40% výdavkov ŠKF v r. 2007. - Štát tak ako zanedbáva školstvo,zdravotníctvo… šport dotuje ešte menej. Oproti ?esku sme asi na úrovni 25%. - Štát dáva mestám ro?ne dotácie a mesto je povinné podporova? všetky športové odvetvia z týchto pe?azí. Šport je závislý na sympatiach primátora a poslancov, nik neur?uje výšku príspevku pre šport. - Štadión ŠKF je majetkom Mesta Sere? a mesto sa musí o svoj majetok stara?, a preto výdavky na údržbu a energie idú z mestského rozpo?tu. - Musíme ale vyzdvihnú?, že Mesto Sere? za pomoci dotácií SFZ a ministerstva školstva, za pomoci ŠKF Sere? a futbalových sponzorov v r. 2007 vybudovalo a odovzdalo pre mládež „Miniihrisko“ s umelou trávou, ktoré bude ma? po dokon?ení osvetlenia hodnotu 1.500.000,- Sk a bude slúži? aj školám. - ŠKF Sere? ne?aká so založenými rukami, ale snaží sa vylepšova? podmienky pre svoju ?innos?, ale zárove? i zve?adova? majetok mesta. V r. 2006 sme vybudovali saunu s bazénom, v r. 2007 sme vymenili najhoršie okná a dvere, každoro?ne investujeme do trávnikov 250.000,- Sk. - ?lenské prísprevky platia „A“ muži, tréneri, starí páni – 100,- Sk mesa?ne. Rodi?ovské príspevky platia mládežníci 1000,- Sk ro?ne, sociálne prípady neplatia. Je asi 160 plati?ov a vybratá suma je asi 160.000,- Sk, s ktorou nakladá Správna rada pod?a uváženia a potreby. Iné športy basketbal, tenis, karate, hokej platia výrazne viac. Napr. „bohatý“ Spartak TT vyberá 300,- Sk mesa?ne. - Ostatné príjmy ŠKF pochádzajú - 2%, reklamné zmluvy, vstupné, dary sponzorov, prenájom garáží a ihrísk. - V posledných 2 rokoch sa ŠKF rozrástlo. Okrem 2 mužstiev seniorov, 2 dorasteneckých a 2 žiackych mužstiev / 110 hrá?ov/, pribudli 3 mužstvá prípraviek /45 hrá?ov/, ktoré hrajú sú?až ZsFZ a 1 mužstvo predprípravky /15/ ro?ník nar. 2000 a 2001. Za?íname už od 1. triedy, náklady pochopite?ne vzrástli. V tejto pre mládež ?ažkej dobe chce ŠKF výrazne pomôc? pri spoluvýchove mladej generácie, da? priestor talentovaným, ale najmä vychova? správnu, odolnú generáciu mladých ?udí, ktorých futbal bude sprevádza? celým životom. p.Legino dovo?te pár slov i na Vašu adresu, k Vašim arogantným poznámkam. Z Vašich daní ide na seredský futbal sotva 1 Sk mesa?ne, nimi sa obohacujú a napchávajú iní, tam ?ušíte. Dovolím si pou?i? Vás a vymenova? postupne od tých najstarších až po sú?asných všetkých, ktorí hrávali a hrávajú 1. ligu a boli vychovaní v seredských kluboch: SŠK predvojnový a vojnový klub, povojnový Slavoj, Hutník a ŠKF Sere?. Michal Štibráni-Partizánske, Štefan Pšenko –Trnava, Dodo Ottinger-Tren?ín, „O?ko“Pokorný – Tren?ín, Anton Hrušecký-Trnava, Miroslav ?marada-Nitra,Dukla, Kamil Majerník-Trnava, František Rapan-Nitra, Tibor Kraj?ovi?-T?inec, Peter Hodúr-Nitra, Viliam Martinák-Trnava, Kamil Chatrnúch-Nitra, Ján Hodúr-Dunajská Streda,Slovan, Ivan Hodúr – Jablonec, 6 hrá?ov hrá v mládežníckom ligovom futbale v klube Sprartak Trnava v sú?asnosti.. Ak by si niekto dal námahu a urobil poradie slovenských meste?iek podobných ve?kos?ou Seredi, hrdo by sme vystierali naše hlavy a krá?ali výrazne v popredí, ja verím že na 1. mieste. prezident ŠKF Sere? Kamil Majerník za Správnu radu ŠKF Sere?
04.02.2008 08:37 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Milá Katarína, Legino, vážení športoví priatelia Pani Kataríne, ako nášmu vernému futbalovému priate?ovi, poslednýkrát odpoviem na anonymné ohováranie, oso?ovanie, pretože na anonym by sa nemalo ani odpoveda?. Vy proste p?ujete na seredský futbal. Pani Katarína, tie Vaše svojsky podávané názory, hypotézy si str?te, ak ste dáma za klobúk, ale asi nie ste,pretože to?ko ohovára?ských nezmyslov a zloby, by dáma nemohla vyprodukova?. Ak sa Vám moje vysvetlenie nebude pozdáva?, ?i bude nedostato?né, vystúpte prosím z tmy anonymity a prí?te si podiskutova?, Správana rada ŠKF Sere? Vás uvíta. Verím, že Vaše invektíva nemôžu negatívne ovplyvni? rozumného futbalového diváka. Odpoviem iba heslovite, pretože priestor na internete je obmedzený a podrobnejšie vysvetli? Vaše oso?ovania by potrebovalo širší priestor. - Odmeny pre hrá?ov, ktorým ja hovorím „Smiechoty“ sa vyplácajú iba zo sponzorských darov, ktoré sponzori ur?ujú pre hrá?ov „A“ mužov za ví?azstvo v ur?itom zápase. - ?erpanie dotácie/ro?ná/ od Mesta Sere? je ur?ené smernicami, ktoré sa prísne kontrolujú. ?erpanie je vždy vydokladované a kontrolované úsekom mládeže a športu pri Meste Sere?. -Z dotácie by bolo možné ?erpa? iba „štartovné“, t.j. malú finan?nú ?iastku, na stravu a pitný režim v de? zápasu. ŠKF Sere? bohužia? nevypláca ani toto štartovné, pretože proste nám to finan?ne nevychádza. Je mi to ?úto, najmä p?i mládežníckych mužstvách. - Nový p.primátor Vladimír Vranovi? a noví poslanci výrazne navýšili dotáciu pre seredské športové kluby, ale i tak sa Sere? zaradila iba do slovenského priemeru. Výška dotácie pre šport je známa u každej dediny ?i mesta. V Seredi je vo výške 1% z ro?ného mestského rozpo?tu a ŠKF dostáva 0,4% na futbalovú ?innos?. Dotácia mesta je na úrovni krytia 40% výdavkov ŠKF v r. 2007. - Štát tak ako zanedbáva školstvo,zdravotníctvo… šport dotuje ešte menej. Oproti ?esku sme asi na úrovni 25%. - Štát dáva mestám ro?ne dotácie a mesto je povinné podporova? všetky športové odvetvia z týchto pe?azí. Šport je závislý na sympatiach primátora a poslancov, nik neur?uje výšku príspevku pre šport. - Štadión ŠKF je majetkom Mesta Sere? a mesto sa musí o svoj majetok stara?, a preto výdavky na údržbu a energie idú z mestského rozpo?tu. - Musíme ale vyzdvihnú?, že Mesto Sere? za pomoci dotácií SFZ a ministerstva školstva, za pomoci ŠKF Sere? a futbalových sponzorov v r. 2007 vybudovalo a odovzdalo pre mládež „Miniihrisko“ s umelou trávou, ktoré bude ma? po dokon?ení osvetlenia hodnotu 1.500.000,- Sk a bude slúži? aj školám. - ŠKF Sere? ne?aká so založenými rukami, ale snaží sa vylepšova? podmienky pre svoju ?innos?, ale zárove? i zve?adova? majetok mesta. V r. 2006 sme vybudovali saunu s bazénom, v r. 2007 sme vymenili najhoršie okná a dvere, každoro?ne investujeme do trávnikov 250.000,- Sk. - ?lenské prísprevky platia „A“ muži, tréneri, starí páni – 100,- Sk mesa?ne. Rodi?ovské príspevky platia mládežníci 1000,- Sk ro?ne, sociálne prípady neplatia. Je asi 160 plati?ov a vybratá suma je asi 160.000,- Sk, s ktorou nakladá Správna rada pod?a uváženia a potreby. Iné športy basketbal, tenis, karate, hokej platia výrazne viac. Napr. „bohatý“ Spartak TT vyberá 300,- Sk mesa?ne. - Ostatné príjmy ŠKF pochádzajú - 2%, reklamné zmluvy, vstupné, dary sponzorov, prenájom garáží a ihrísk. - V posledných 2 rokoch sa ŠKF rozrástlo. Okrem 2 mužstiev seniorov, 2 dorasteneckých a 2 žiackych mužstiev / 110 hrá?ov/, pribudli 3 mužstvá prípraviek /45 hrá?ov/, ktoré hrajú sú?až ZsFZ a 1 mužstvo predprípravky /15/ ro?ník nar. 2000 a 2001. Za?íname už od 1. triedy, náklady pochopite?ne vzrástli. V tejto pre mládež ?ažkej dobe chce ŠKF výrazne pomôc? pri spoluvýchove mladej generácie, da? priestor talentovaným, ale najmä vychova? správnu, odolnú generáciu mladých ?udí, ktorých futbal bude sprevádza? celým životom. p.Legino dovo?te pár slov i na Vašu adresu, k Vašim arogantným poznámkam. Z Vašich daní ide na seredský futbal sotva 1 Sk mesa?ne, nimi sa obohacujú a napchávajú iní, tam ?ušíte. Dovolím si pou?i? Vás a vymenova? postupne od tých najstarších až po sú?asných všetkých, ktorí hrávali a hrávajú 1. ligu a boli vychovaní v seredských kluboch: SŠK predvojnový a vojnový klub, povojnový Slavoj, Hutník a ŠKF Sere?. Michal Štibráni-Partizánske, Štefan Pšenko –Trnava, Dodo Ottinger-Tren?ín, „O?ko“Pokorný – Tren?ín, Anton Hrušecký-Trnava, Miroslav ?marada-Nitra,Dukla, Kamil Majerník-Trnava, František Rapan-Nitra, Tibor Kraj?ovi?-T?inec, Peter Hodúr-Nitra, Viliam Martinák-Trnava, Kamil Chatrnúch-Nitra, Ján Hodúr-Dunajská Streda,Slovan, Ivan Hodúr – Jablonec, 6 hrá?ov hrá v mládežníckom ligovom futbale v klube Sprartak Trnava v sú?asnosti.. Ak by si niekto dal námahu a urobil poradie slovenských meste?iek podobných ve?kos?ou Seredi, hrdo by sme vystierali naše hlavy a krá?ali výrazne v popredí, ja verím že na 1. mieste. prezident ŠKF Sere? Kamil Majerník za Správnu radu ŠKF Sere?
04.02.2008 08:37 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Milá Katarína, Legino, vážení športoví priatelia Pani Kataríne, ako nášmu vernému futbalovému priate?ovi, poslednýkrát odpoviem na anonymné ohováranie, oso?ovanie, pretože na anonym by sa nemalo ani odpoveda?. Vy proste p?ujete na seredský futbal. Pani Katarína, tie Vaše svojsky podávané názory, hypotézy si str?te, ak ste dáma za klobúk, ale asi nie ste,pretože to?ko ohovára?ských nezmyslov a zloby, by dáma nemohla vyprodukova?. Ak sa Vám moje vysvetlenie nebude pozdáva?, ?i bude nedostato?né, vystúpte prosím z tmy anonymity a prí?te si podiskutova?, Správana rada ŠKF Sere? Vás uvíta. Verím, že Vaše invektíva nemôžu negatívne ovplyvni? rozumného futbalového diváka. Odpoviem iba heslovite, pretože priestor na internete je obmedzený a podrobnejšie vysvetli? Vaše oso?ovania by potrebovalo širší priestor. - Odmeny pre hrá?ov, ktorým ja hovorím „Smiechoty“ sa vyplácajú iba zo sponzorských darov, ktoré sponzori ur?ujú pre hrá?ov „A“ mužov za ví?azstvo v ur?itom zápase. - ?erpanie dotácie/ro?ná/ od Mesta Sere? je ur?ené smernicami, ktoré sa prísne kontrolujú. ?erpanie je vždy vydokladované a kontrolované úsekom mládeže a športu pri Meste Sere?. -Z dotácie by bolo možné ?erpa? iba „štartovné“, t.j. malú finan?nú ?iastku, na stravu a pitný režim v de? zápasu. ŠKF Sere? bohužia? nevypláca ani toto štartovné, pretože proste nám to finan?ne nevychádza. Je mi to ?úto, najmä p?i mládežníckych mužstvách. - Nový p.primátor Vladimír Vranovi? a noví poslanci výrazne navýšili dotáciu pre seredské športové kluby, ale i tak sa Sere? zaradila iba do slovenského priemeru. Výška dotácie pre šport je známa u každej dediny ?i mesta. V Seredi je vo výške 1% z ro?ného mestského rozpo?tu a ŠKF dostáva 0,4% na futbalovú ?innos?. Dotácia mesta je na úrovni krytia 40% výdavkov ŠKF v r. 2007. - Štát tak ako zanedbáva školstvo,zdravotníctvo… šport dotuje ešte menej. Oproti ?esku sme asi na úrovni 25%. - Štát dáva mestám ro?ne dotácie a mesto je povinné podporova? všetky športové odvetvia z týchto pe?azí. Šport je závislý na sympatiach primátora a poslancov, nik neur?uje výšku príspevku pre šport. - Štadión ŠKF je majetkom Mesta Sere? a mesto sa musí o svoj majetok stara?, a preto výdavky na údržbu a energie idú z mestského rozpo?tu. - Musíme ale vyzdvihnú?, že Mesto Sere? za pomoci dotácií SFZ a ministerstva školstva, za pomoci ŠKF Sere? a futbalových sponzorov v r. 2007 vybudovalo a odovzdalo pre mládež „Miniihrisko“ s umelou trávou, ktoré bude ma? po dokon?ení osvetlenia hodnotu 1.500.000,- Sk a bude slúži? aj školám. - ŠKF Sere? ne?aká so založenými rukami, ale snaží sa vylepšova? podmienky pre svoju ?innos?, ale zárove? i zve?adova? majetok mesta. V r. 2006 sme vybudovali saunu s bazénom, v r. 2007 sme vymenili najhoršie okná a dvere, každoro?ne investujeme do trávnikov 250.000,- Sk. - ?lenské prísprevky platia „A“ muži, tréneri, starí páni – 100,- Sk mesa?ne. Rodi?ovské príspevky platia mládežníci 1000,- Sk ro?ne, sociálne prípady neplatia. Je asi 160 plati?ov a vybratá suma je asi 160.000,- Sk, s ktorou nakladá Správna rada pod?a uváženia a potreby. Iné športy basketbal, tenis, karate, hokej platia výrazne viac. Napr. „bohatý“ Spartak TT vyberá 300,- Sk mesa?ne. - Ostatné príjmy ŠKF pochádzajú - 2%, reklamné zmluvy, vstupné, dary sponzorov, prenájom garáží a ihrísk. - V posledných 2 rokoch sa ŠKF rozrástlo. Okrem 2 mužstiev seniorov, 2 dorasteneckých a 2 žiackych mužstiev / 110 hrá?ov/, pribudli 3 mužstvá prípraviek /45 hrá?ov/, ktoré hrajú sú?až ZsFZ a 1 mužstvo predprípravky /15/ ro?ník nar. 2000 a 2001. Za?íname už od 1. triedy, náklady pochopite?ne vzrástli. V tejto pre mládež ?ažkej dobe chce ŠKF výrazne pomôc? pri spoluvýchove mladej generácie, da? priestor talentovaným, ale najmä vychova? správnu, odolnú generáciu mladých ?udí, ktorých futbal bude sprevádza? celým životom. p.Legino dovo?te pár slov i na Vašu adresu, k Vašim arogantným poznámkam. Z Vašich daní ide na seredský futbal sotva 1 Sk mesa?ne, nimi sa obohacujú a napchávajú iní, tam ?ušíte. Dovolím si pou?i? Vás a vymenova? postupne od tých najstarších až po sú?asných všetkých, ktorí hrávali a hrávajú 1. ligu a boli vychovaní v seredských kluboch: SŠK predvojnový a vojnový klub, povojnový Slavoj, Hutník a ŠKF Sere?. Michal Štibráni-Partizánske, Štefan Pšenko –Trnava, Dodo Ottinger-Tren?ín, „O?ko“Pokorný – Tren?ín, Anton Hrušecký-Trnava, Miroslav ?marada-Nitra,Dukla, Kamil Majerník-Trnava, František Rapan-Nitra, Tibor Kraj?ovi?-T?inec, Peter Hodúr-Nitra, Viliam Martinák-Trnava, Kamil Chatrnúch-Nitra, Ján Hodúr-Dunajská Streda,Slovan, Ivan Hodúr – Jablonec, 6 hrá?ov hrá v mládežníckom ligovom futbale v klube Sprartak Trnava v sú?asnosti.. Ak by si niekto dal námahu a urobil poradie slovenských meste?iek podobných ve?kos?ou Seredi, hrdo by sme vystierali naše hlavy a krá?ali výrazne v popredí, ja verím že na 1. mieste. prezident ŠKF Sere? Kamil Majerník za Správnu radu ŠKF Sere?
04.02.2008 08:37 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Milá Katarína, Legino, vážení športoví priatelia Pani Kataríne, ako nášmu vernému futbalovému priate?ovi, poslednýkrát odpoviem na anonymné ohováranie, oso?ovanie, pretože na anonym by sa nemalo ani odpoveda?. Vy proste p?ujete na seredský futbal. Pani Katarína, tie Vaše svojsky podávané názory, hypotézy si str?te, ak ste dáma za klobúk, ale asi nie ste,pretože to?ko ohovára?ských nezmyslov a zloby, by dáma nemohla vyprodukova?. Ak sa Vám moje vysvetlenie nebude pozdáva?, ?i bude nedostato?né, vystúpte prosím z tmy anonymity a prí?te si podiskutova?, Správana rada ŠKF Sere? Vás uvíta. Verím, že Vaše invektíva nemôžu negatívne ovplyvni? rozumného futbalového diváka. Odpoviem iba heslovite, pretože priestor na internete je obmedzený a podrobnejšie vysvetli? Vaše oso?ovania by potrebovalo širší priestor. - Odmeny pre hrá?ov, ktorým ja hovorím „Smiechoty“ sa vyplácajú iba zo sponzorských darov, ktoré sponzori ur?ujú pre hrá?ov „A“ mužov za ví?azstvo v ur?itom zápase. - ?erpanie dotácie/ro?ná/ od Mesta Sere? je ur?ené smernicami, ktoré sa prísne kontrolujú. ?erpanie je vždy vydokladované a kontrolované úsekom mládeže a športu pri Meste Sere?. -Z dotácie by bolo možné ?erpa? iba „štartovné“, t.j. malú finan?nú ?iastku, na stravu a pitný režim v de? zápasu. ŠKF Sere? bohužia? nevypláca ani toto štartovné, pretože proste nám to finan?ne nevychádza. Je mi to ?úto, najmä p?i mládežníckych mužstvách. - Nový p.primátor Vladimír Vranovi? a noví poslanci výrazne navýšili dotáciu pre seredské športové kluby, ale i tak sa Sere? zaradila iba do slovenského priemeru. Výška dotácie pre šport je známa u každej dediny ?i mesta. V Seredi je vo výške 1% z ro?ného mestského rozpo?tu a ŠKF dostáva 0,4% na futbalovú ?innos?. Dotácia mesta je na úrovni krytia 40% výdavkov ŠKF v r. 2007. - Štát tak ako zanedbáva školstvo,zdravotníctvo… šport dotuje ešte menej. Oproti ?esku sme asi na úrovni 25%. - Štát dáva mestám ro?ne dotácie a mesto je povinné podporova? všetky športové odvetvia z týchto pe?azí. Šport je závislý na sympatiach primátora a poslancov, nik neur?uje výšku príspevku pre šport. - Štadión ŠKF je majetkom Mesta Sere? a mesto sa musí o svoj majetok stara?, a preto výdavky na údržbu a energie idú z mestského rozpo?tu. - Musíme ale vyzdvihnú?, že Mesto Sere? za pomoci dotácií SFZ a ministerstva školstva, za pomoci ŠKF Sere? a futbalových sponzorov v r. 2007 vybudovalo a odovzdalo pre mládež „Miniihrisko“ s umelou trávou, ktoré bude ma? po dokon?ení osvetlenia hodnotu 1.500.000,- Sk a bude slúži? aj školám. - ŠKF Sere? ne?aká so založenými rukami, ale snaží sa vylepšova? podmienky pre svoju ?innos?, ale zárove? i zve?adova? majetok mesta. V r. 2006 sme vybudovali saunu s bazénom, v r. 2007 sme vymenili najhoršie okná a dvere, každoro?ne investujeme do trávnikov 250.000,- Sk. - ?lenské prísprevky platia „A“ muži, tréneri, starí páni – 100,- Sk mesa?ne. Rodi?ovské príspevky platia mládežníci 1000,- Sk ro?ne, sociálne prípady neplatia. Je asi 160 plati?ov a vybratá suma je asi 160.000,- Sk, s ktorou nakladá Správna rada pod?a uváženia a potreby. Iné športy basketbal, tenis, karate, hokej platia výrazne viac. Napr. „bohatý“ Spartak TT vyberá 300,- Sk mesa?ne. - Ostatné príjmy ŠKF pochádzajú - 2%, reklamné zmluvy, vstupné, dary sponzorov, prenájom garáží a ihrísk. - V posledných 2 rokoch sa ŠKF rozrástlo. Okrem 2 mužstiev seniorov, 2 dorasteneckých a 2 žiackych mužstiev / 110 hrá?ov/, pribudli 3 mužstvá prípraviek /45 hrá?ov/, ktoré hrajú sú?až ZsFZ a 1 mužstvo predprípravky /15/ ro?ník nar. 2000 a 2001. Za?íname už od 1. triedy, náklady pochopite?ne vzrástli. V tejto pre mládež ?ažkej dobe chce ŠKF výrazne pomôc? pri spoluvýchove mladej generácie, da? priestor talentovaným, ale najmä vychova? správnu, odolnú generáciu mladých ?udí, ktorých futbal bude sprevádza? celým životom. p.Legino dovo?te pár slov i na Vašu adresu, k Vašim arogantným poznámkam. Z Vašich daní ide na seredský futbal sotva 1 Sk mesa?ne, nimi sa obohacujú a napchávajú iní, tam ?ušíte. Dovolím si pou?i? Vás a vymenova? postupne od tých najstarších až po sú?asných všetkých, ktorí hrávali a hrávajú 1. ligu a boli vychovaní v seredských kluboch: SŠK predvojnový a vojnový klub, povojnový Slavoj, Hutník a ŠKF Sere?. Michal Štibráni-Partizánske, Štefan Pšenko –Trnava, Dodo Ottinger-Tren?ín, „O?ko“Pokorný – Tren?ín, Anton Hrušecký-Trnava, Miroslav ?marada-Nitra,Dukla, Kamil Majerník-Trnava, František Rapan-Nitra, Tibor Kraj?ovi?-T?inec, Peter Hodúr-Nitra, Viliam Martinák-Trnava, Kamil Chatrnúch-Nitra, Ján Hodúr-Dunajská Streda,Slovan, Ivan Hodúr – Jablonec, 6 hrá?ov hrá v mládežníckom ligovom futbale v klube Sprartak Trnava v sú?asnosti.. Ak by si niekto dal námahu a urobil poradie slovenských meste?iek podobných ve?kos?ou Seredi, hrdo by sme vystierali naše hlavy a krá?ali výrazne v popredí, ja verím že na 1. mieste. prezident ŠKF Sere? Kamil Majerník za Správnu radu ŠKF Sere?
01.02.2008 15:25 - Hala na OA [Tomas]
Vie mi niekto prosim povedat, kedy bude dokoncena rekonstrukcia haly na OA. Malo sa skoncit koncom decembra, potom koncom januara a teraz kedy? V zimnych mesiacoch je hala najvytazenejsia, preco sa rekonstruuje prave v tomto obdobi? Viem, ze o tom nerozhoduje mesto,nakolko mu hala nepatri, ale hravaju v nej mestske kluby, ktore maju teraz urcite nemale problemy...
01.02.2008 15:25 - Hala na OA [Tomas]
Vie mi niekto prosim povedat, kedy bude dokoncena rekonstrukcia haly na OA. Malo sa skoncit koncom decembra, potom koncom januara a teraz kedy? V zimnych mesiacoch je hala najvytazenejsia, preco sa rekonstruuje prave v tomto obdobi? Viem, ze o tom nerozhoduje mesto,nakolko mu hala nepatri, ale hravaju v nej mestske kluby, ktore maju teraz urcite nemale problemy...
01.02.2008 15:25 - Hala na OA [Tomas]
Vie mi niekto prosim povedat, kedy bude dokoncena rekonstrukcia haly na OA. Malo sa skoncit koncom decembra, potom koncom januara a teraz kedy? V zimnych mesiacoch je hala najvytazenejsia, preco sa rekonstruuje prave v tomto obdobi? Viem, ze o tom nerozhoduje mesto,nakolko mu hala nepatri, ale hravaju v nej mestske kluby, ktore maju teraz urcite nemale problemy...
01.02.2008 15:25 - Hala na OA [Tomas]
Vie mi niekto prosim povedat, kedy bude dokoncena rekonstrukcia haly na OA. Malo sa skoncit koncom decembra, potom koncom januara a teraz kedy? V zimnych mesiacoch je hala najvytazenejsia, preco sa rekonstruuje prave v tomto obdobi? Viem, ze o tom nerozhoduje mesto,nakolko mu hala nepatri, ale hravaju v nej mestske kluby, ktore maju teraz urcite nemale problemy...
01.02.2008 15:25 - Hala na OA [Tomas]
Vie mi niekto prosim povedat, kedy bude dokoncena rekonstrukcia haly na OA. Malo sa skoncit koncom decembra, potom koncom januara a teraz kedy? V zimnych mesiacoch je hala najvytazenejsia, preco sa rekonstruuje prave v tomto obdobi? Viem, ze o tom nerozhoduje mesto,nakolko mu hala nepatri, ale hravaju v nej mestske kluby, ktore maju teraz urcite nemale problemy...
01.02.2008 15:25 - Hala na OA [Tomas]
Vie mi niekto prosim povedat, kedy bude dokoncena rekonstrukcia haly na OA. Malo sa skoncit koncom decembra, potom koncom januara a teraz kedy? V zimnych mesiacoch je hala najvytazenejsia, preco sa rekonstruuje prave v tomto obdobi? Viem, ze o tom nerozhoduje mesto,nakolko mu hala nepatri, ale hravaju v nej mestske kluby, ktore maju teraz urcite nemale problemy...
01.02.2008 15:25 - Hala na OA [Tomas]
Vie mi niekto prosim povedat, kedy bude dokoncena rekonstrukcia haly na OA. Malo sa skoncit koncom decembra, potom koncom januara a teraz kedy? V zimnych mesiacoch je hala najvytazenejsia, preco sa rekonstruuje prave v tomto obdobi? Viem, ze o tom nerozhoduje mesto,nakolko mu hala nepatri, ale hravaju v nej mestske kluby, ktore maju teraz urcite nemale problemy...
01.02.2008 15:25 - Hala na OA [Tomas]
Vie mi niekto prosim povedat, kedy bude dokoncena rekonstrukcia haly na OA. Malo sa skoncit koncom decembra, potom koncom januara a teraz kedy? V zimnych mesiacoch je hala najvytazenejsia, preco sa rekonstruuje prave v tomto obdobi? Viem, ze o tom nerozhoduje mesto,nakolko mu hala nepatri, ale hravaju v nej mestske kluby, ktore maju teraz urcite nemale problemy...
01.02.2008 15:25 - Hala na OA [Tomas]
Vie mi niekto prosim povedat, kedy bude dokoncena rekonstrukcia haly na OA. Malo sa skoncit koncom decembra, potom koncom januara a teraz kedy? V zimnych mesiacoch je hala najvytazenejsia, preco sa rekonstruuje prave v tomto obdobi? Viem, ze o tom nerozhoduje mesto,nakolko mu hala nepatri, ale hravaju v nej mestske kluby, ktore maju teraz urcite nemale problemy...
01.02.2008 15:25 - Hala na OA [Tomas]
Vie mi niekto prosim povedat, kedy bude dokoncena rekonstrukcia haly na OA. Malo sa skoncit koncom decembra, potom koncom januara a teraz kedy? V zimnych mesiacoch je hala najvytazenejsia, preco sa rekonstruuje prave v tomto obdobi? Viem, ze o tom nerozhoduje mesto,nakolko mu hala nepatri, ale hravaju v nej mestske kluby, ktore maju teraz urcite nemale problemy...
28.01.2008 09:21 - Lenke .B. [zástupca]
Prosím , kontaktujte sa pre možnú spoluprácu na Dom kultúry osobne alebo : mail dk.sered@szm.sk
28.01.2008 09:21 - Lenke .B. [zástupca]
Prosím , kontaktujte sa pre možnú spoluprácu na Dom kultúry osobne alebo : mail dk.sered@szm.sk
28.01.2008 09:21 - Lenke .B. [zástupca]
Prosím , kontaktujte sa pre možnú spoluprácu na Dom kultúry osobne alebo : mail dk.sered@szm.sk
28.01.2008 09:21 - Lenke .B. [zástupca]
Prosím , kontaktujte sa pre možnú spoluprácu na Dom kultúry osobne alebo : mail dk.sered@szm.sk
28.01.2008 09:21 - Lenke .B. [zástupca]
Prosím , kontaktujte sa pre možnú spoluprácu na Dom kultúry osobne alebo : mail dk.sered@szm.sk
28.01.2008 09:21 - Lenke .B. [zástupca]
Prosím , kontaktujte sa pre možnú spoluprácu na Dom kultúry osobne alebo : mail dk.sered@szm.sk
28.01.2008 09:21 - Lenke .B. [zástupca]
Prosím , kontaktujte sa pre možnú spoluprácu na Dom kultúry osobne alebo : mail dk.sered@szm.sk
28.01.2008 09:21 - Lenke .B. [zástupca]
Prosím , kontaktujte sa pre možnú spoluprácu na Dom kultúry osobne alebo : mail dk.sered@szm.sk
28.01.2008 09:21 - Lenke .B. [zástupca]
Prosím , kontaktujte sa pre možnú spoluprácu na Dom kultúry osobne alebo : mail dk.sered@szm.sk
28.01.2008 09:21 - Lenke .B. [zástupca]
Prosím , kontaktujte sa pre možnú spoluprácu na Dom kultúry osobne alebo : mail dk.sered@szm.sk
21.01.2008 14:22 - Tanec [LenkaB]
Prepáčte, že sa vám sem miešam do futbalu, ale pre mňa je šport aj tanec. A chcela som sa opýtať, ak by niekto vedel poradiť, že aké tanečné skupiny - štýly sa v Seredi prevádzajú. Je mi ľúto, že tancu sa venuje málo ľudí a na tejto stránke mu nie je nič venované. Našla som akurát pre deti v ZUŠ, ale zaujímalo by ma viac niečo pre dospelých... . Tancu sa venujem od mala ale dochádzanie do iných miest bolo dosť náročné v rámci dopravy a financovania... . Takže by bolo fajn mať niečo aj tu v Seredi. Len neviem či o to dnešná mládež má záujem.. .???
+ zobraziť odpovede (5)
10.04.2008 10:22 - RE: Tanec [Rodič]
Ja mám presne taký istý problém ako vy. Chcela som chodiť ta nejaký kurz spoločenského tanca (štandard a latina), ale tu v Seredi nič také nie je. Nie všetky deti majú radi hip-hop. Moje deti vodievam do Trnavy, ale z časového hľadiska to mne nevychádza. V iných mestách je veľa takýchto možností, ľudia si môžu vyberať, ale tu bohužiaľ na nič. Keď sa začnú ľudia sťahovať do iných miest, kde budú mať aj oni aj ich deti väčšie možnosti, potom sa možno niekto spamätá, a teraz nemám na mysli len tanec.
28.03.2009 22:25 - RE: Tanec [Lenja]
Dobry den, v maji by som mala zacat v Seredi precvicovat tanecny aerobic zumba. Je to kombinacia latino tanca a aerobicu, vhodna pre vsetky vekove kategorie. Ak mate zaujem o blizsie informacie, dajte mi vediet. Pekny den prajem
31.01.2010 18:56 - RE: RE: Tanec [Marcela.Uhričová]
ahoj, keďže sa sama neviem akosi rozhýbať a potrebovala by som to, viete mi dať k tomu bližšie informácie? možno by som to skúsila. čo k tomu treba? a začalo by to až v máji? nedalo by sa skôr?ďakujem, Marcela
25.05.2010 09:03 - RE: RE: RE: Tanec [Lenka-P]
Ahoj Marcela, zumba uz v Seredi zacala, vsetky blizsie informacie najdes na stranke seredzumba.co.cc. Lenka
24.05.2010 10:03 - RE: RE: Tanec [ingrid kuchtova]
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa začala precvičovať zumba. ak áno, ktorý deň, kde sa to koná a o koľkej Ďakujem Ingrid
21.01.2008 14:22 - Tanec [LenkaB]
Prepá?te, že sa vám sem miešam do futbalu, ale pre m?a je šport aj tanec. A chcela som sa opýta?, ak by niekto vedel poradi?, že aké tane?né skupiny - štýly sa v Seredi prevádzajú. Je mi ?úto, že tancu sa venuje málo ?udí a na tejto stránke mu nie je ni? venované. Našla som akurát pre deti v ZUŠ, ale zaujímalo by ma viac nie?o pre dospelých... . Tancu sa venujem od mala ale dochádzanie do iných miest bolo dos? náro?né v rámci dopravy a financovania... . Takže by bolo fajn ma? nie?o aj tu v Seredi. Len neviem ?i o to dnešná mládež má záujem.. .???
+ zobraziť odpovede (5)
10.04.2008 10:22 - RE: Tanec [Rodič]
Ja mám presne taký istý problém ako vy. Chcela som chodiť ta nejaký kurz spoločenského tanca (štandard a latina), ale tu v Seredi nič také nie je. Nie všetky deti majú radi hip-hop. Moje deti vodievam do Trnavy, ale z časového hľadiska to mne nevychádza. V iných mestách je veľa takýchto možností, ľudia si môžu vyberať, ale tu bohužiaľ na nič. Keď sa začnú ľudia sťahovať do iných miest, kde budú mať aj oni aj ich deti väčšie možnosti, potom sa možno niekto spamätá, a teraz nemám na mysli len tanec.
28.03.2009 22:25 - RE: Tanec [Lenja]
Dobry den, v maji by som mala zacat v Seredi precvicovat tanecny aerobic zumba. Je to kombinacia latino tanca a aerobicu, vhodna pre vsetky vekove kategorie. Ak mate zaujem o blizsie informacie, dajte mi vediet. Pekny den prajem
31.01.2010 18:56 - RE: RE: Tanec [Marcela.Uhričová]
ahoj, keďže sa sama neviem akosi rozhýbať a potrebovala by som to, viete mi dať k tomu bližšie informácie? možno by som to skúsila. čo k tomu treba? a začalo by to až v máji? nedalo by sa skôr?ďakujem, Marcela
25.05.2010 09:03 - RE: RE: RE: Tanec [Lenka-P]
Ahoj Marcela, zumba uz v Seredi zacala, vsetky blizsie informacie najdes na stranke seredzumba.co.cc. Lenka
24.05.2010 10:03 - RE: RE: Tanec [ingrid kuchtova]
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa začala precvičovať zumba. ak áno, ktorý deň, kde sa to koná a o koľkej Ďakujem Ingrid
21.01.2008 14:22 - Tanec [LenkaB]
Prepá?te, že sa vám sem miešam do futbalu, ale pre m?a je šport aj tanec. A chcela som sa opýta?, ak by niekto vedel poradi?, že aké tane?né skupiny - štýly sa v Seredi prevádzajú. Je mi ?úto, že tancu sa venuje málo ?udí a na tejto stránke mu nie je ni? venované. Našla som akurát pre deti v ZUŠ, ale zaujímalo by ma viac nie?o pre dospelých... . Tancu sa venujem od mala ale dochádzanie do iných miest bolo dos? náro?né v rámci dopravy a financovania... . Takže by bolo fajn ma? nie?o aj tu v Seredi. Len neviem ?i o to dnešná mládež má záujem.. .???
+ zobraziť odpovede (5)
10.04.2008 10:22 - RE: Tanec [Rodič]
Ja mám presne taký istý problém ako vy. Chcela som chodiť ta nejaký kurz spoločenského tanca (štandard a latina), ale tu v Seredi nič také nie je. Nie všetky deti majú radi hip-hop. Moje deti vodievam do Trnavy, ale z časového hľadiska to mne nevychádza. V iných mestách je veľa takýchto možností, ľudia si môžu vyberať, ale tu bohužiaľ na nič. Keď sa začnú ľudia sťahovať do iných miest, kde budú mať aj oni aj ich deti väčšie možnosti, potom sa možno niekto spamätá, a teraz nemám na mysli len tanec.
28.03.2009 22:25 - RE: Tanec [Lenja]
Dobry den, v maji by som mala zacat v Seredi precvicovat tanecny aerobic zumba. Je to kombinacia latino tanca a aerobicu, vhodna pre vsetky vekove kategorie. Ak mate zaujem o blizsie informacie, dajte mi vediet. Pekny den prajem
31.01.2010 18:56 - RE: RE: Tanec [Marcela.Uhričová]
ahoj, keďže sa sama neviem akosi rozhýbať a potrebovala by som to, viete mi dať k tomu bližšie informácie? možno by som to skúsila. čo k tomu treba? a začalo by to až v máji? nedalo by sa skôr?ďakujem, Marcela
25.05.2010 09:03 - RE: RE: RE: Tanec [Lenka-P]
Ahoj Marcela, zumba uz v Seredi zacala, vsetky blizsie informacie najdes na stranke seredzumba.co.cc. Lenka
24.05.2010 10:03 - RE: RE: Tanec [ingrid kuchtova]
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa začala precvičovať zumba. ak áno, ktorý deň, kde sa to koná a o koľkej Ďakujem Ingrid
21.01.2008 14:22 - Tanec [LenkaB]
Prepá?te, že sa vám sem miešam do futbalu, ale pre m?a je šport aj tanec. A chcela som sa opýta?, ak by niekto vedel poradi?, že aké tane?né skupiny - štýly sa v Seredi prevádzajú. Je mi ?úto, že tancu sa venuje málo ?udí a na tejto stránke mu nie je ni? venované. Našla som akurát pre deti v ZUŠ, ale zaujímalo by ma viac nie?o pre dospelých... . Tancu sa venujem od mala ale dochádzanie do iných miest bolo dos? náro?né v rámci dopravy a financovania... . Takže by bolo fajn ma? nie?o aj tu v Seredi. Len neviem ?i o to dnešná mládež má záujem.. .???
+ zobraziť odpovede (5)
10.04.2008 10:22 - RE: Tanec [Rodič]
Ja mám presne taký istý problém ako vy. Chcela som chodiť ta nejaký kurz spoločenského tanca (štandard a latina), ale tu v Seredi nič také nie je. Nie všetky deti majú radi hip-hop. Moje deti vodievam do Trnavy, ale z časového hľadiska to mne nevychádza. V iných mestách je veľa takýchto možností, ľudia si môžu vyberať, ale tu bohužiaľ na nič. Keď sa začnú ľudia sťahovať do iných miest, kde budú mať aj oni aj ich deti väčšie možnosti, potom sa možno niekto spamätá, a teraz nemám na mysli len tanec.
28.03.2009 22:25 - RE: Tanec [Lenja]
Dobry den, v maji by som mala zacat v Seredi precvicovat tanecny aerobic zumba. Je to kombinacia latino tanca a aerobicu, vhodna pre vsetky vekove kategorie. Ak mate zaujem o blizsie informacie, dajte mi vediet. Pekny den prajem
31.01.2010 18:56 - RE: RE: Tanec [Marcela.Uhričová]
ahoj, keďže sa sama neviem akosi rozhýbať a potrebovala by som to, viete mi dať k tomu bližšie informácie? možno by som to skúsila. čo k tomu treba? a začalo by to až v máji? nedalo by sa skôr?ďakujem, Marcela
25.05.2010 09:03 - RE: RE: RE: Tanec [Lenka-P]
Ahoj Marcela, zumba uz v Seredi zacala, vsetky blizsie informacie najdes na stranke seredzumba.co.cc. Lenka
24.05.2010 10:03 - RE: RE: Tanec [ingrid kuchtova]
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa začala precvičovať zumba. ak áno, ktorý deň, kde sa to koná a o koľkej Ďakujem Ingrid
21.01.2008 14:22 - Tanec [LenkaB]
Prepá?te, že sa vám sem miešam do futbalu, ale pre m?a je šport aj tanec. A chcela som sa opýta?, ak by niekto vedel poradi?, že aké tane?né skupiny - štýly sa v Seredi prevádzajú. Je mi ?úto, že tancu sa venuje málo ?udí a na tejto stránke mu nie je ni? venované. Našla som akurát pre deti v ZUŠ, ale zaujímalo by ma viac nie?o pre dospelých... . Tancu sa venujem od mala ale dochádzanie do iných miest bolo dos? náro?né v rámci dopravy a financovania... . Takže by bolo fajn ma? nie?o aj tu v Seredi. Len neviem ?i o to dnešná mládež má záujem.. .???
+ zobraziť odpovede (5)
10.04.2008 10:22 - RE: Tanec [Rodič]
Ja mám presne taký istý problém ako vy. Chcela som chodiť ta nejaký kurz spoločenského tanca (štandard a latina), ale tu v Seredi nič také nie je. Nie všetky deti majú radi hip-hop. Moje deti vodievam do Trnavy, ale z časového hľadiska to mne nevychádza. V iných mestách je veľa takýchto možností, ľudia si môžu vyberať, ale tu bohužiaľ na nič. Keď sa začnú ľudia sťahovať do iných miest, kde budú mať aj oni aj ich deti väčšie možnosti, potom sa možno niekto spamätá, a teraz nemám na mysli len tanec.
28.03.2009 22:25 - RE: Tanec [Lenja]
Dobry den, v maji by som mala zacat v Seredi precvicovat tanecny aerobic zumba. Je to kombinacia latino tanca a aerobicu, vhodna pre vsetky vekove kategorie. Ak mate zaujem o blizsie informacie, dajte mi vediet. Pekny den prajem
31.01.2010 18:56 - RE: RE: Tanec [Marcela.Uhričová]
ahoj, keďže sa sama neviem akosi rozhýbať a potrebovala by som to, viete mi dať k tomu bližšie informácie? možno by som to skúsila. čo k tomu treba? a začalo by to až v máji? nedalo by sa skôr?ďakujem, Marcela
25.05.2010 09:03 - RE: RE: RE: Tanec [Lenka-P]
Ahoj Marcela, zumba uz v Seredi zacala, vsetky blizsie informacie najdes na stranke seredzumba.co.cc. Lenka
24.05.2010 10:03 - RE: RE: Tanec [ingrid kuchtova]
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa začala precvičovať zumba. ak áno, ktorý deň, kde sa to koná a o koľkej Ďakujem Ingrid
21.01.2008 14:22 - Tanec [LenkaB]
Prepá?te, že sa vám sem miešam do futbalu, ale pre m?a je šport aj tanec. A chcela som sa opýta?, ak by niekto vedel poradi?, že aké tane?né skupiny - štýly sa v Seredi prevádzajú. Je mi ?úto, že tancu sa venuje málo ?udí a na tejto stránke mu nie je ni? venované. Našla som akurát pre deti v ZUŠ, ale zaujímalo by ma viac nie?o pre dospelých... . Tancu sa venujem od mala ale dochádzanie do iných miest bolo dos? náro?né v rámci dopravy a financovania... . Takže by bolo fajn ma? nie?o aj tu v Seredi. Len neviem ?i o to dnešná mládež má záujem.. .???
+ zobraziť odpovede (5)
10.04.2008 10:22 - RE: Tanec [Rodič]
Ja mám presne taký istý problém ako vy. Chcela som chodiť ta nejaký kurz spoločenského tanca (štandard a latina), ale tu v Seredi nič také nie je. Nie všetky deti majú radi hip-hop. Moje deti vodievam do Trnavy, ale z časového hľadiska to mne nevychádza. V iných mestách je veľa takýchto možností, ľudia si môžu vyberať, ale tu bohužiaľ na nič. Keď sa začnú ľudia sťahovať do iných miest, kde budú mať aj oni aj ich deti väčšie možnosti, potom sa možno niekto spamätá, a teraz nemám na mysli len tanec.
28.03.2009 22:25 - RE: Tanec [Lenja]
Dobry den, v maji by som mala zacat v Seredi precvicovat tanecny aerobic zumba. Je to kombinacia latino tanca a aerobicu, vhodna pre vsetky vekove kategorie. Ak mate zaujem o blizsie informacie, dajte mi vediet. Pekny den prajem
31.01.2010 18:56 - RE: RE: Tanec [Marcela.Uhričová]
ahoj, keďže sa sama neviem akosi rozhýbať a potrebovala by som to, viete mi dať k tomu bližšie informácie? možno by som to skúsila. čo k tomu treba? a začalo by to až v máji? nedalo by sa skôr?ďakujem, Marcela
25.05.2010 09:03 - RE: RE: RE: Tanec [Lenka-P]
Ahoj Marcela, zumba uz v Seredi zacala, vsetky blizsie informacie najdes na stranke seredzumba.co.cc. Lenka
24.05.2010 10:03 - RE: RE: Tanec [ingrid kuchtova]
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa začala precvičovať zumba. ak áno, ktorý deň, kde sa to koná a o koľkej Ďakujem Ingrid
21.01.2008 14:22 - Tanec [LenkaB]
Prepá?te, že sa vám sem miešam do futbalu, ale pre m?a je šport aj tanec. A chcela som sa opýta?, ak by niekto vedel poradi?, že aké tane?né skupiny - štýly sa v Seredi prevádzajú. Je mi ?úto, že tancu sa venuje málo ?udí a na tejto stránke mu nie je ni? venované. Našla som akurát pre deti v ZUŠ, ale zaujímalo by ma viac nie?o pre dospelých... . Tancu sa venujem od mala ale dochádzanie do iných miest bolo dos? náro?né v rámci dopravy a financovania... . Takže by bolo fajn ma? nie?o aj tu v Seredi. Len neviem ?i o to dnešná mládež má záujem.. .???
+ zobraziť odpovede (5)
10.04.2008 10:22 - RE: Tanec [Rodič]
Ja mám presne taký istý problém ako vy. Chcela som chodiť ta nejaký kurz spoločenského tanca (štandard a latina), ale tu v Seredi nič také nie je. Nie všetky deti majú radi hip-hop. Moje deti vodievam do Trnavy, ale z časového hľadiska to mne nevychádza. V iných mestách je veľa takýchto možností, ľudia si môžu vyberať, ale tu bohužiaľ na nič. Keď sa začnú ľudia sťahovať do iných miest, kde budú mať aj oni aj ich deti väčšie možnosti, potom sa možno niekto spamätá, a teraz nemám na mysli len tanec.
28.03.2009 22:25 - RE: Tanec [Lenja]
Dobry den, v maji by som mala zacat v Seredi precvicovat tanecny aerobic zumba. Je to kombinacia latino tanca a aerobicu, vhodna pre vsetky vekove kategorie. Ak mate zaujem o blizsie informacie, dajte mi vediet. Pekny den prajem
31.01.2010 18:56 - RE: RE: Tanec [Marcela.Uhričová]
ahoj, keďže sa sama neviem akosi rozhýbať a potrebovala by som to, viete mi dať k tomu bližšie informácie? možno by som to skúsila. čo k tomu treba? a začalo by to až v máji? nedalo by sa skôr?ďakujem, Marcela
25.05.2010 09:03 - RE: RE: RE: Tanec [Lenka-P]
Ahoj Marcela, zumba uz v Seredi zacala, vsetky blizsie informacie najdes na stranke seredzumba.co.cc. Lenka
24.05.2010 10:03 - RE: RE: Tanec [ingrid kuchtova]
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa začala precvičovať zumba. ak áno, ktorý deň, kde sa to koná a o koľkej Ďakujem Ingrid
21.01.2008 14:22 - Tanec [LenkaB]
Prepá?te, že sa vám sem miešam do futbalu, ale pre m?a je šport aj tanec. A chcela som sa opýta?, ak by niekto vedel poradi?, že aké tane?né skupiny - štýly sa v Seredi prevádzajú. Je mi ?úto, že tancu sa venuje málo ?udí a na tejto stránke mu nie je ni? venované. Našla som akurát pre deti v ZUŠ, ale zaujímalo by ma viac nie?o pre dospelých... . Tancu sa venujem od mala ale dochádzanie do iných miest bolo dos? náro?né v rámci dopravy a financovania... . Takže by bolo fajn ma? nie?o aj tu v Seredi. Len neviem ?i o to dnešná mládež má záujem.. .???
+ zobraziť odpovede (5)
10.04.2008 10:22 - RE: Tanec [Rodič]
Ja mám presne taký istý problém ako vy. Chcela som chodiť ta nejaký kurz spoločenského tanca (štandard a latina), ale tu v Seredi nič také nie je. Nie všetky deti majú radi hip-hop. Moje deti vodievam do Trnavy, ale z časového hľadiska to mne nevychádza. V iných mestách je veľa takýchto možností, ľudia si môžu vyberať, ale tu bohužiaľ na nič. Keď sa začnú ľudia sťahovať do iných miest, kde budú mať aj oni aj ich deti väčšie možnosti, potom sa možno niekto spamätá, a teraz nemám na mysli len tanec.
28.03.2009 22:25 - RE: Tanec [Lenja]
Dobry den, v maji by som mala zacat v Seredi precvicovat tanecny aerobic zumba. Je to kombinacia latino tanca a aerobicu, vhodna pre vsetky vekove kategorie. Ak mate zaujem o blizsie informacie, dajte mi vediet. Pekny den prajem
31.01.2010 18:56 - RE: RE: Tanec [Marcela.Uhričová]
ahoj, keďže sa sama neviem akosi rozhýbať a potrebovala by som to, viete mi dať k tomu bližšie informácie? možno by som to skúsila. čo k tomu treba? a začalo by to až v máji? nedalo by sa skôr?ďakujem, Marcela
25.05.2010 09:03 - RE: RE: RE: Tanec [Lenka-P]
Ahoj Marcela, zumba uz v Seredi zacala, vsetky blizsie informacie najdes na stranke seredzumba.co.cc. Lenka
24.05.2010 10:03 - RE: RE: Tanec [ingrid kuchtova]
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa začala precvičovať zumba. ak áno, ktorý deň, kde sa to koná a o koľkej Ďakujem Ingrid
21.01.2008 14:22 - Tanec [LenkaB]
Prepá?te, že sa vám sem miešam do futbalu, ale pre m?a je šport aj tanec. A chcela som sa opýta?, ak by niekto vedel poradi?, že aké tane?né skupiny - štýly sa v Seredi prevádzajú. Je mi ?úto, že tancu sa venuje málo ?udí a na tejto stránke mu nie je ni? venované. Našla som akurát pre deti v ZUŠ, ale zaujímalo by ma viac nie?o pre dospelých... . Tancu sa venujem od mala ale dochádzanie do iných miest bolo dos? náro?né v rámci dopravy a financovania... . Takže by bolo fajn ma? nie?o aj tu v Seredi. Len neviem ?i o to dnešná mládež má záujem.. .???
+ zobraziť odpovede (5)
10.04.2008 10:22 - RE: Tanec [Rodič]
Ja mám presne taký istý problém ako vy. Chcela som chodiť ta nejaký kurz spoločenského tanca (štandard a latina), ale tu v Seredi nič také nie je. Nie všetky deti majú radi hip-hop. Moje deti vodievam do Trnavy, ale z časového hľadiska to mne nevychádza. V iných mestách je veľa takýchto možností, ľudia si môžu vyberať, ale tu bohužiaľ na nič. Keď sa začnú ľudia sťahovať do iných miest, kde budú mať aj oni aj ich deti väčšie možnosti, potom sa možno niekto spamätá, a teraz nemám na mysli len tanec.
28.03.2009 22:25 - RE: Tanec [Lenja]
Dobry den, v maji by som mala zacat v Seredi precvicovat tanecny aerobic zumba. Je to kombinacia latino tanca a aerobicu, vhodna pre vsetky vekove kategorie. Ak mate zaujem o blizsie informacie, dajte mi vediet. Pekny den prajem
31.01.2010 18:56 - RE: RE: Tanec [Marcela.Uhričová]
ahoj, keďže sa sama neviem akosi rozhýbať a potrebovala by som to, viete mi dať k tomu bližšie informácie? možno by som to skúsila. čo k tomu treba? a začalo by to až v máji? nedalo by sa skôr?ďakujem, Marcela
25.05.2010 09:03 - RE: RE: RE: Tanec [Lenka-P]
Ahoj Marcela, zumba uz v Seredi zacala, vsetky blizsie informacie najdes na stranke seredzumba.co.cc. Lenka
24.05.2010 10:03 - RE: RE: Tanec [ingrid kuchtova]
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa začala precvičovať zumba. ak áno, ktorý deň, kde sa to koná a o koľkej Ďakujem Ingrid
21.01.2008 14:22 - Tanec [LenkaB]
Prepá?te, že sa vám sem miešam do futbalu, ale pre m?a je šport aj tanec. A chcela som sa opýta?, ak by niekto vedel poradi?, že aké tane?né skupiny - štýly sa v Seredi prevádzajú. Je mi ?úto, že tancu sa venuje málo ?udí a na tejto stránke mu nie je ni? venované. Našla som akurát pre deti v ZUŠ, ale zaujímalo by ma viac nie?o pre dospelých... . Tancu sa venujem od mala ale dochádzanie do iných miest bolo dos? náro?né v rámci dopravy a financovania... . Takže by bolo fajn ma? nie?o aj tu v Seredi. Len neviem ?i o to dnešná mládež má záujem.. .???
+ zobraziť odpovede (5)
10.04.2008 10:22 - RE: Tanec [Rodič]
Ja mám presne taký istý problém ako vy. Chcela som chodiť ta nejaký kurz spoločenského tanca (štandard a latina), ale tu v Seredi nič také nie je. Nie všetky deti majú radi hip-hop. Moje deti vodievam do Trnavy, ale z časového hľadiska to mne nevychádza. V iných mestách je veľa takýchto možností, ľudia si môžu vyberať, ale tu bohužiaľ na nič. Keď sa začnú ľudia sťahovať do iných miest, kde budú mať aj oni aj ich deti väčšie možnosti, potom sa možno niekto spamätá, a teraz nemám na mysli len tanec.
28.03.2009 22:25 - RE: Tanec [Lenja]
Dobry den, v maji by som mala zacat v Seredi precvicovat tanecny aerobic zumba. Je to kombinacia latino tanca a aerobicu, vhodna pre vsetky vekove kategorie. Ak mate zaujem o blizsie informacie, dajte mi vediet. Pekny den prajem
31.01.2010 18:56 - RE: RE: Tanec [Marcela.Uhričová]
ahoj, keďže sa sama neviem akosi rozhýbať a potrebovala by som to, viete mi dať k tomu bližšie informácie? možno by som to skúsila. čo k tomu treba? a začalo by to až v máji? nedalo by sa skôr?ďakujem, Marcela
25.05.2010 09:03 - RE: RE: RE: Tanec [Lenka-P]
Ahoj Marcela, zumba uz v Seredi zacala, vsetky blizsie informacie najdes na stranke seredzumba.co.cc. Lenka
24.05.2010 10:03 - RE: RE: Tanec [ingrid kuchtova]
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa začala precvičovať zumba. ak áno, ktorý deň, kde sa to koná a o koľkej Ďakujem Ingrid
13.01.2008 20:34 - športovci [legino]
No súdruh obuvník asi vás to sklame ale z čerešne som naozaj nespadol ale zrejme som sa dopustil pre vás závažného prešľapu a dovolil som si slobodne skonštatovať že fitbal v seredi stojí s prepáčením za jedno veľké smradľavé h...... Ak vám to vadí, budete s tým musieť žiť pretože mne je naozaj úplne jedno čo si o tom myslíte vy osobne. Iba z tónu a obsahu vášho príspevku je zrejmé, že sa na smrdení toho futbalového "úspechu" serede zrejme nejako podieľate. Ak chcete niekoho presviedčať o tom, že musíme venovať obrovské finančné prostriedky aj z mojich daní na pokusy s výchovou nejakého hráča metódou "pokus - omyl" tak to ste teda úplne vedľa. Nevadí vám ani fakt že Sereď neodchovala jediného úspešnejšieho hráča aspoň celoslovenskej úrovne a dokonca vám prekáža názor že peniaze si zaslúžia tí, ktorí výsledky aj v celoslovenskom merítku dosahujú. Nuž, neviem, ale spolu s ďalšími kolegami sme sa na vašich názoroch schuti zasmiali a je nám úplne jasné, že vy osobne futbal v Seredi už nespasíte. Prosím vás nereagujte na moje názory a venujte svoj čas hľadaniu nových talentov, ďakujem.
13.01.2008 20:34 - športovci [legino]
No súdruh obuvník asi vás to sklame ale z ?erešne som naozaj nespadol ale zrejme som sa dopustil pre vás závažného preš?apu a dovolil som si slobodne skonštatova? že fitbal v seredi stojí s prepá?ením za jedno ve?ké smrad?avé h...... Ak vám to vadí, budete s tým musie? ži? pretože mne je naozaj úplne jedno ?o si o tom myslíte vy osobne. Iba z tónu a obsahu vášho príspevku je zrejmé, že sa na smrdení toho futbalového "úspechu" serede zrejme nejako podie?ate. Ak chcete niekoho presvied?a? o tom, že musíme venova? obrovské finan?né prostriedky aj z mojich daní na pokusy s výchovou nejakého hrá?a metódou "pokus - omyl" tak to ste teda úplne ved?a. Nevadí vám ani fakt že Sere? neodchovala jediného úspešnejšieho hrá?a aspo? celoslovenskej úrovne a dokonca vám prekáža názor že peniaze si zaslúžia tí, ktorí výsledky aj v celoslovenskom merítku dosahujú. Nuž, neviem, ale spolu s ?alšími kolegami sme sa na vašich názoroch schuti zasmiali a je nám úplne jasné, že vy osobne futbal v Seredi už nespasíte. Prosím vás nereagujte na moje názory a venujte svoj ?as h?adaniu nových talentov, ?akujem.
13.01.2008 20:34 - športovci [legino]
No súdruh obuvník asi vás to sklame ale z ?erešne som naozaj nespadol ale zrejme som sa dopustil pre vás závažného preš?apu a dovolil som si slobodne skonštatova? že fitbal v seredi stojí s prepá?ením za jedno ve?ké smrad?avé h...... Ak vám to vadí, budete s tým musie? ži? pretože mne je naozaj úplne jedno ?o si o tom myslíte vy osobne. Iba z tónu a obsahu vášho príspevku je zrejmé, že sa na smrdení toho futbalového "úspechu" serede zrejme nejako podie?ate. Ak chcete niekoho presvied?a? o tom, že musíme venova? obrovské finan?né prostriedky aj z mojich daní na pokusy s výchovou nejakého hrá?a metódou "pokus - omyl" tak to ste teda úplne ved?a. Nevadí vám ani fakt že Sere? neodchovala jediného úspešnejšieho hrá?a aspo? celoslovenskej úrovne a dokonca vám prekáža názor že peniaze si zaslúžia tí, ktorí výsledky aj v celoslovenskom merítku dosahujú. Nuž, neviem, ale spolu s ?alšími kolegami sme sa na vašich názoroch schuti zasmiali a je nám úplne jasné, že vy osobne futbal v Seredi už nespasíte. Prosím vás nereagujte na moje názory a venujte svoj ?as h?adaniu nových talentov, ?akujem.
13.01.2008 20:34 - športovci [legino]
No súdruh obuvník asi vás to sklame ale z ?erešne som naozaj nespadol ale zrejme som sa dopustil pre vás závažného preš?apu a dovolil som si slobodne skonštatova? že fitbal v seredi stojí s prepá?ením za jedno ve?ké smrad?avé h...... Ak vám to vadí, budete s tým musie? ži? pretože mne je naozaj úplne jedno ?o si o tom myslíte vy osobne. Iba z tónu a obsahu vášho príspevku je zrejmé, že sa na smrdení toho futbalového "úspechu" serede zrejme nejako podie?ate. Ak chcete niekoho presvied?a? o tom, že musíme venova? obrovské finan?né prostriedky aj z mojich daní na pokusy s výchovou nejakého hrá?a metódou "pokus - omyl" tak to ste teda úplne ved?a. Nevadí vám ani fakt že Sere? neodchovala jediného úspešnejšieho hrá?a aspo? celoslovenskej úrovne a dokonca vám prekáža názor že peniaze si zaslúžia tí, ktorí výsledky aj v celoslovenskom merítku dosahujú. Nuž, neviem, ale spolu s ?alšími kolegami sme sa na vašich názoroch schuti zasmiali a je nám úplne jasné, že vy osobne futbal v Seredi už nespasíte. Prosím vás nereagujte na moje názory a venujte svoj ?as h?adaniu nových talentov, ?akujem.
13.01.2008 20:34 - športovci [legino]
No súdruh obuvník asi vás to sklame ale z ?erešne som naozaj nespadol ale zrejme som sa dopustil pre vás závažného preš?apu a dovolil som si slobodne skonštatova? že fitbal v seredi stojí s prepá?ením za jedno ve?ké smrad?avé h...... Ak vám to vadí, budete s tým musie? ži? pretože mne je naozaj úplne jedno ?o si o tom myslíte vy osobne. Iba z tónu a obsahu vášho príspevku je zrejmé, že sa na smrdení toho futbalového "úspechu" serede zrejme nejako podie?ate. Ak chcete niekoho presvied?a? o tom, že musíme venova? obrovské finan?né prostriedky aj z mojich daní na pokusy s výchovou nejakého hrá?a metódou "pokus - omyl" tak to ste teda úplne ved?a. Nevadí vám ani fakt že Sere? neodchovala jediného úspešnejšieho hrá?a aspo? celoslovenskej úrovne a dokonca vám prekáža názor že peniaze si zaslúžia tí, ktorí výsledky aj v celoslovenskom merítku dosahujú. Nuž, neviem, ale spolu s ?alšími kolegami sme sa na vašich názoroch schuti zasmiali a je nám úplne jasné, že vy osobne futbal v Seredi už nespasíte. Prosím vás nereagujte na moje názory a venujte svoj ?as h?adaniu nových talentov, ?akujem.
13.01.2008 20:34 - športovci [legino]
No súdruh obuvník asi vás to sklame ale z ?erešne som naozaj nespadol ale zrejme som sa dopustil pre vás závažného preš?apu a dovolil som si slobodne skonštatova? že fitbal v seredi stojí s prepá?ením za jedno ve?ké smrad?avé h...... Ak vám to vadí, budete s tým musie? ži? pretože mne je naozaj úplne jedno ?o si o tom myslíte vy osobne. Iba z tónu a obsahu vášho príspevku je zrejmé, že sa na smrdení toho futbalového "úspechu" serede zrejme nejako podie?ate. Ak chcete niekoho presvied?a? o tom, že musíme venova? obrovské finan?né prostriedky aj z mojich daní na pokusy s výchovou nejakého hrá?a metódou "pokus - omyl" tak to ste teda úplne ved?a. Nevadí vám ani fakt že Sere? neodchovala jediného úspešnejšieho hrá?a aspo? celoslovenskej úrovne a dokonca vám prekáža názor že peniaze si zaslúžia tí, ktorí výsledky aj v celoslovenskom merítku dosahujú. Nuž, neviem, ale spolu s ?alšími kolegami sme sa na vašich názoroch schuti zasmiali a je nám úplne jasné, že vy osobne futbal v Seredi už nespasíte. Prosím vás nereagujte na moje názory a venujte svoj ?as h?adaniu nových talentov, ?akujem.
13.01.2008 20:34 - športovci [legino]
No súdruh obuvník asi vás to sklame ale z ?erešne som naozaj nespadol ale zrejme som sa dopustil pre vás závažného preš?apu a dovolil som si slobodne skonštatova? že fitbal v seredi stojí s prepá?ením za jedno ve?ké smrad?avé h...... Ak vám to vadí, budete s tým musie? ži? pretože mne je naozaj úplne jedno ?o si o tom myslíte vy osobne. Iba z tónu a obsahu vášho príspevku je zrejmé, že sa na smrdení toho futbalového "úspechu" serede zrejme nejako podie?ate. Ak chcete niekoho presvied?a? o tom, že musíme venova? obrovské finan?né prostriedky aj z mojich daní na pokusy s výchovou nejakého hrá?a metódou "pokus - omyl" tak to ste teda úplne ved?a. Nevadí vám ani fakt že Sere? neodchovala jediného úspešnejšieho hrá?a aspo? celoslovenskej úrovne a dokonca vám prekáža názor že peniaze si zaslúžia tí, ktorí výsledky aj v celoslovenskom merítku dosahujú. Nuž, neviem, ale spolu s ?alšími kolegami sme sa na vašich názoroch schuti zasmiali a je nám úplne jasné, že vy osobne futbal v Seredi už nespasíte. Prosím vás nereagujte na moje názory a venujte svoj ?as h?adaniu nových talentov, ?akujem.
13.01.2008 20:34 - športovci [legino]
No súdruh obuvník asi vás to sklame ale z ?erešne som naozaj nespadol ale zrejme som sa dopustil pre vás závažného preš?apu a dovolil som si slobodne skonštatova? že fitbal v seredi stojí s prepá?ením za jedno ve?ké smrad?avé h...... Ak vám to vadí, budete s tým musie? ži? pretože mne je naozaj úplne jedno ?o si o tom myslíte vy osobne. Iba z tónu a obsahu vášho príspevku je zrejmé, že sa na smrdení toho futbalového "úspechu" serede zrejme nejako podie?ate. Ak chcete niekoho presvied?a? o tom, že musíme venova? obrovské finan?né prostriedky aj z mojich daní na pokusy s výchovou nejakého hrá?a metódou "pokus - omyl" tak to ste teda úplne ved?a. Nevadí vám ani fakt že Sere? neodchovala jediného úspešnejšieho hrá?a aspo? celoslovenskej úrovne a dokonca vám prekáža názor že peniaze si zaslúžia tí, ktorí výsledky aj v celoslovenskom merítku dosahujú. Nuž, neviem, ale spolu s ?alšími kolegami sme sa na vašich názoroch schuti zasmiali a je nám úplne jasné, že vy osobne futbal v Seredi už nespasíte. Prosím vás nereagujte na moje názory a venujte svoj ?as h?adaniu nových talentov, ?akujem.
13.01.2008 20:34 - športovci [legino]
No súdruh obuvník asi vás to sklame ale z ?erešne som naozaj nespadol ale zrejme som sa dopustil pre vás závažného preš?apu a dovolil som si slobodne skonštatova? že fitbal v seredi stojí s prepá?ením za jedno ve?ké smrad?avé h...... Ak vám to vadí, budete s tým musie? ži? pretože mne je naozaj úplne jedno ?o si o tom myslíte vy osobne. Iba z tónu a obsahu vášho príspevku je zrejmé, že sa na smrdení toho futbalového "úspechu" serede zrejme nejako podie?ate. Ak chcete niekoho presvied?a? o tom, že musíme venova? obrovské finan?né prostriedky aj z mojich daní na pokusy s výchovou nejakého hrá?a metódou "pokus - omyl" tak to ste teda úplne ved?a. Nevadí vám ani fakt že Sere? neodchovala jediného úspešnejšieho hrá?a aspo? celoslovenskej úrovne a dokonca vám prekáža názor že peniaze si zaslúžia tí, ktorí výsledky aj v celoslovenskom merítku dosahujú. Nuž, neviem, ale spolu s ?alšími kolegami sme sa na vašich názoroch schuti zasmiali a je nám úplne jasné, že vy osobne futbal v Seredi už nespasíte. Prosím vás nereagujte na moje názory a venujte svoj ?as h?adaniu nových talentov, ?akujem.
13.01.2008 20:34 - športovci [legino]
No súdruh obuvník asi vás to sklame ale z ?erešne som naozaj nespadol ale zrejme som sa dopustil pre vás závažného preš?apu a dovolil som si slobodne skonštatova? že fitbal v seredi stojí s prepá?ením za jedno ve?ké smrad?avé h...... Ak vám to vadí, budete s tým musie? ži? pretože mne je naozaj úplne jedno ?o si o tom myslíte vy osobne. Iba z tónu a obsahu vášho príspevku je zrejmé, že sa na smrdení toho futbalového "úspechu" serede zrejme nejako podie?ate. Ak chcete niekoho presvied?a? o tom, že musíme venova? obrovské finan?né prostriedky aj z mojich daní na pokusy s výchovou nejakého hrá?a metódou "pokus - omyl" tak to ste teda úplne ved?a. Nevadí vám ani fakt že Sere? neodchovala jediného úspešnejšieho hrá?a aspo? celoslovenskej úrovne a dokonca vám prekáža názor že peniaze si zaslúžia tí, ktorí výsledky aj v celoslovenskom merítku dosahujú. Nuž, neviem, ale spolu s ?alšími kolegami sme sa na vašich názoroch schuti zasmiali a je nám úplne jasné, že vy osobne futbal v Seredi už nespasíte. Prosím vás nereagujte na moje názory a venujte svoj ?as h?adaniu nových talentov, ?akujem.
09.01.2008 19:05 - re:príspevok [Katarína]
ešte raz musím reagovať na to čo som už raz vysvetlila. Pán Švec a ani p.Majerník vo svojich príspevkoch sa nesnažili vysvetliť tú absorditu , že ten príspevok neplatia muži A-mužstva zo svojich, ale iba nejak účtovne sa im strhne z ich mesačných tzv.výplat. To že platia iba deti a ako spomína p.Švec aj tréneri a starí páni je tiež na pováženie, lebo na mužov A-mužstva sú najväčšie výdavky , najviac sa do nich investuje a samozrejme aj najviac míňajú z rozpočtu klubu, ale platiť nemusia. Pán Švec hovorí, že nevieme si predstaviť koľko stojí 4.liga, určite je to drahšia liga ako okresná, ale treba financie z mesta a hlavne od sponzorov dávať tam kde sú prospešné a nie ich dávať do rozhodcov. Môj muž pracoval vo viacerých športových kluboch v okrese a všade sa platí členský príspevok na rok vo výške 100-200,-Sk, ale nie 1000,-Sk a ja poukazujem na toto vyberanie poplatkov od detí, ktoré z týchto peňazí nemajú nič. Muži A-mužstva mávajú občerstvenie po každom zápase, chodia na sústredenia, chodia k masérovi a pod , ale tie deti a dorastenci nemajú vôbec nič.
09.01.2008 19:05 - re:príspevok [Katarína]
ešte raz musím reagova? na to ?o som už raz vysvetlila. Pán Švec a ani p.Majerník vo svojich príspevkoch sa nesnažili vysvetli? tú absorditu , že ten príspevok neplatia muži A-mužstva zo svojich, ale iba nejak ú?tovne sa im strhne z ich mesa?ných tzv.výplat. To že platia iba deti a ako spomína p.Švec aj tréneri a starí páni je tiež na pováženie, lebo na mužov A-mužstva sú najvä?šie výdavky , najviac sa do nich investuje a samozrejme aj najviac mí?ajú z rozpo?tu klubu, ale plati? nemusia. Pán Švec hovorí, že nevieme si predstavi? ko?ko stojí 4.liga, ur?ite je to drahšia liga ako okresná, ale treba financie z mesta a hlavne od sponzorov dáva? tam kde sú prospešné a nie ich dáva? do rozhodcov. Môj muž pracoval vo viacerých športových kluboch v okrese a všade sa platí ?lenský príspevok na rok vo výške 100-200,-Sk, ale nie 1000,-Sk a ja poukazujem na toto vyberanie poplatkov od detí, ktoré z týchto pe?azí nemajú ni?. Muži A-mužstva mávajú ob?erstvenie po každom zápase, chodia na sústredenia, chodia k masérovi a pod , ale tie deti a dorastenci nemajú vôbec ni?.
09.01.2008 19:05 - re:príspevok [Katarína]
ešte raz musím reagova? na to ?o som už raz vysvetlila. Pán Švec a ani p.Majerník vo svojich príspevkoch sa nesnažili vysvetli? tú absorditu , že ten príspevok neplatia muži A-mužstva zo svojich, ale iba nejak ú?tovne sa im strhne z ich mesa?ných tzv.výplat. To že platia iba deti a ako spomína p.Švec aj tréneri a starí páni je tiež na pováženie, lebo na mužov A-mužstva sú najvä?šie výdavky , najviac sa do nich investuje a samozrejme aj najviac mí?ajú z rozpo?tu klubu, ale plati? nemusia. Pán Švec hovorí, že nevieme si predstavi? ko?ko stojí 4.liga, ur?ite je to drahšia liga ako okresná, ale treba financie z mesta a hlavne od sponzorov dáva? tam kde sú prospešné a nie ich dáva? do rozhodcov. Môj muž pracoval vo viacerých športových kluboch v okrese a všade sa platí ?lenský príspevok na rok vo výške 100-200,-Sk, ale nie 1000,-Sk a ja poukazujem na toto vyberanie poplatkov od detí, ktoré z týchto pe?azí nemajú ni?. Muži A-mužstva mávajú ob?erstvenie po každom zápase, chodia na sústredenia, chodia k masérovi a pod , ale tie deti a dorastenci nemajú vôbec ni?.
09.01.2008 19:05 - re:príspevok [Katarína]
ešte raz musím reagova? na to ?o som už raz vysvetlila. Pán Švec a ani p.Majerník vo svojich príspevkoch sa nesnažili vysvetli? tú absorditu , že ten príspevok neplatia muži A-mužstva zo svojich, ale iba nejak ú?tovne sa im strhne z ich mesa?ných tzv.výplat. To že platia iba deti a ako spomína p.Švec aj tréneri a starí páni je tiež na pováženie, lebo na mužov A-mužstva sú najvä?šie výdavky , najviac sa do nich investuje a samozrejme aj najviac mí?ajú z rozpo?tu klubu, ale plati? nemusia. Pán Švec hovorí, že nevieme si predstavi? ko?ko stojí 4.liga, ur?ite je to drahšia liga ako okresná, ale treba financie z mesta a hlavne od sponzorov dáva? tam kde sú prospešné a nie ich dáva? do rozhodcov. Môj muž pracoval vo viacerých športových kluboch v okrese a všade sa platí ?lenský príspevok na rok vo výške 100-200,-Sk, ale nie 1000,-Sk a ja poukazujem na toto vyberanie poplatkov od detí, ktoré z týchto pe?azí nemajú ni?. Muži A-mužstva mávajú ob?erstvenie po každom zápase, chodia na sústredenia, chodia k masérovi a pod , ale tie deti a dorastenci nemajú vôbec ni?.
09.01.2008 19:05 - re:príspevok [Katarína]
ešte raz musím reagova? na to ?o som už raz vysvetlila. Pán Švec a ani p.Majerník vo svojich príspevkoch sa nesnažili vysvetli? tú absorditu , že ten príspevok neplatia muži A-mužstva zo svojich, ale iba nejak ú?tovne sa im strhne z ich mesa?ných tzv.výplat. To že platia iba deti a ako spomína p.Švec aj tréneri a starí páni je tiež na pováženie, lebo na mužov A-mužstva sú najvä?šie výdavky , najviac sa do nich investuje a samozrejme aj najviac mí?ajú z rozpo?tu klubu, ale plati? nemusia. Pán Švec hovorí, že nevieme si predstavi? ko?ko stojí 4.liga, ur?ite je to drahšia liga ako okresná, ale treba financie z mesta a hlavne od sponzorov dáva? tam kde sú prospešné a nie ich dáva? do rozhodcov. Môj muž pracoval vo viacerých športových kluboch v okrese a všade sa platí ?lenský príspevok na rok vo výške 100-200,-Sk, ale nie 1000,-Sk a ja poukazujem na toto vyberanie poplatkov od detí, ktoré z týchto pe?azí nemajú ni?. Muži A-mužstva mávajú ob?erstvenie po každom zápase, chodia na sústredenia, chodia k masérovi a pod , ale tie deti a dorastenci nemajú vôbec ni?.
09.01.2008 19:05 - re:príspevok [Katarína]
ešte raz musím reagova? na to ?o som už raz vysvetlila. Pán Švec a ani p.Majerník vo svojich príspevkoch sa nesnažili vysvetli? tú absorditu , že ten príspevok neplatia muži A-mužstva zo svojich, ale iba nejak ú?tovne sa im strhne z ich mesa?ných tzv.výplat. To že platia iba deti a ako spomína p.Švec aj tréneri a starí páni je tiež na pováženie, lebo na mužov A-mužstva sú najvä?šie výdavky , najviac sa do nich investuje a samozrejme aj najviac mí?ajú z rozpo?tu klubu, ale plati? nemusia. Pán Švec hovorí, že nevieme si predstavi? ko?ko stojí 4.liga, ur?ite je to drahšia liga ako okresná, ale treba financie z mesta a hlavne od sponzorov dáva? tam kde sú prospešné a nie ich dáva? do rozhodcov. Môj muž pracoval vo viacerých športových kluboch v okrese a všade sa platí ?lenský príspevok na rok vo výške 100-200,-Sk, ale nie 1000,-Sk a ja poukazujem na toto vyberanie poplatkov od detí, ktoré z týchto pe?azí nemajú ni?. Muži A-mužstva mávajú ob?erstvenie po každom zápase, chodia na sústredenia, chodia k masérovi a pod , ale tie deti a dorastenci nemajú vôbec ni?.
09.01.2008 19:05 - re:príspevok [Katarína]
ešte raz musím reagova? na to ?o som už raz vysvetlila. Pán Švec a ani p.Majerník vo svojich príspevkoch sa nesnažili vysvetli? tú absorditu , že ten príspevok neplatia muži A-mužstva zo svojich, ale iba nejak ú?tovne sa im strhne z ich mesa?ných tzv.výplat. To že platia iba deti a ako spomína p.Švec aj tréneri a starí páni je tiež na pováženie, lebo na mužov A-mužstva sú najvä?šie výdavky , najviac sa do nich investuje a samozrejme aj najviac mí?ajú z rozpo?tu klubu, ale plati? nemusia. Pán Švec hovorí, že nevieme si predstavi? ko?ko stojí 4.liga, ur?ite je to drahšia liga ako okresná, ale treba financie z mesta a hlavne od sponzorov dáva? tam kde sú prospešné a nie ich dáva? do rozhodcov. Môj muž pracoval vo viacerých športových kluboch v okrese a všade sa platí ?lenský príspevok na rok vo výške 100-200,-Sk, ale nie 1000,-Sk a ja poukazujem na toto vyberanie poplatkov od detí, ktoré z týchto pe?azí nemajú ni?. Muži A-mužstva mávajú ob?erstvenie po každom zápase, chodia na sústredenia, chodia k masérovi a pod , ale tie deti a dorastenci nemajú vôbec ni?.
09.01.2008 19:05 - re:príspevok [Katarína]
ešte raz musím reagova? na to ?o som už raz vysvetlila. Pán Švec a ani p.Majerník vo svojich príspevkoch sa nesnažili vysvetli? tú absorditu , že ten príspevok neplatia muži A-mužstva zo svojich, ale iba nejak ú?tovne sa im strhne z ich mesa?ných tzv.výplat. To že platia iba deti a ako spomína p.Švec aj tréneri a starí páni je tiež na pováženie, lebo na mužov A-mužstva sú najvä?šie výdavky , najviac sa do nich investuje a samozrejme aj najviac mí?ajú z rozpo?tu klubu, ale plati? nemusia. Pán Švec hovorí, že nevieme si predstavi? ko?ko stojí 4.liga, ur?ite je to drahšia liga ako okresná, ale treba financie z mesta a hlavne od sponzorov dáva? tam kde sú prospešné a nie ich dáva? do rozhodcov. Môj muž pracoval vo viacerých športových kluboch v okrese a všade sa platí ?lenský príspevok na rok vo výške 100-200,-Sk, ale nie 1000,-Sk a ja poukazujem na toto vyberanie poplatkov od detí, ktoré z týchto pe?azí nemajú ni?. Muži A-mužstva mávajú ob?erstvenie po každom zápase, chodia na sústredenia, chodia k masérovi a pod , ale tie deti a dorastenci nemajú vôbec ni?.
09.01.2008 19:05 - re:príspevok [Katarína]
ešte raz musím reagova? na to ?o som už raz vysvetlila. Pán Švec a ani p.Majerník vo svojich príspevkoch sa nesnažili vysvetli? tú absorditu , že ten príspevok neplatia muži A-mužstva zo svojich, ale iba nejak ú?tovne sa im strhne z ich mesa?ných tzv.výplat. To že platia iba deti a ako spomína p.Švec aj tréneri a starí páni je tiež na pováženie, lebo na mužov A-mužstva sú najvä?šie výdavky , najviac sa do nich investuje a samozrejme aj najviac mí?ajú z rozpo?tu klubu, ale plati? nemusia. Pán Švec hovorí, že nevieme si predstavi? ko?ko stojí 4.liga, ur?ite je to drahšia liga ako okresná, ale treba financie z mesta a hlavne od sponzorov dáva? tam kde sú prospešné a nie ich dáva? do rozhodcov. Môj muž pracoval vo viacerých športových kluboch v okrese a všade sa platí ?lenský príspevok na rok vo výške 100-200,-Sk, ale nie 1000,-Sk a ja poukazujem na toto vyberanie poplatkov od detí, ktoré z týchto pe?azí nemajú ni?. Muži A-mužstva mávajú ob?erstvenie po každom zápase, chodia na sústredenia, chodia k masérovi a pod , ale tie deti a dorastenci nemajú vôbec ni?.
09.01.2008 19:05 - re:príspevok [Katarína]
ešte raz musím reagova? na to ?o som už raz vysvetlila. Pán Švec a ani p.Majerník vo svojich príspevkoch sa nesnažili vysvetli? tú absorditu , že ten príspevok neplatia muži A-mužstva zo svojich, ale iba nejak ú?tovne sa im strhne z ich mesa?ných tzv.výplat. To že platia iba deti a ako spomína p.Švec aj tréneri a starí páni je tiež na pováženie, lebo na mužov A-mužstva sú najvä?šie výdavky , najviac sa do nich investuje a samozrejme aj najviac mí?ajú z rozpo?tu klubu, ale plati? nemusia. Pán Švec hovorí, že nevieme si predstavi? ko?ko stojí 4.liga, ur?ite je to drahšia liga ako okresná, ale treba financie z mesta a hlavne od sponzorov dáva? tam kde sú prospešné a nie ich dáva? do rozhodcov. Môj muž pracoval vo viacerých športových kluboch v okrese a všade sa platí ?lenský príspevok na rok vo výške 100-200,-Sk, ale nie 1000,-Sk a ja poukazujem na toto vyberanie poplatkov od detí, ktoré z týchto pe?azí nemajú ni?. Muži A-mužstva mávajú ob?erstvenie po každom zápase, chodia na sústredenia, chodia k masérovi a pod , ale tie deti a dorastenci nemajú vôbec ni?.
08.01.2008 20:40 - prispevok [jaroslav švec]
Váž.pani mate vobec predstavu o realnych nakladoch na vychovania hrača aj pre4 ligu? ASI NIE.Skuste sa príst pozriet na štadion jednu sobotu ked hraju len žiaci,a ten prispevok o ktorom hovorite že dávaju len žiaci dávaju aj dorastenci, treneri ,starí pani.Je to smiešna suma na to kolko trávia času na štadione.čo sa týka rozpočtu skuste sa pozriet na rozpočet dediny Jasl.Bohunice počet ob.4500 to som prehnal...a porovnavat basketbal s futbalom p.legino asi ste spadol s čerešne.. s pozdravom čitatel vašich prispevkov ,byvalý hráč+funkcionar podpisaný švec jaroslav
08.01.2008 20:40 - prispevok [jaroslav švec]
Váž.pani mate vobec predstavu o realnych nakladoch na vychovania hra?a aj pre4 ligu? ASI NIE.Skuste sa príst pozriet na štadion jednu sobotu ked hraju len žiaci,a ten prispevok o ktorom hovorite že dávaju len žiaci dávaju aj dorastenci, treneri ,starí pani.Je to smiešna suma na to kolko trávia ?asu na štadione.?o sa týka rozpo?tu skuste sa pozriet na rozpo?et dediny Jasl.Bohunice po?et ob.4500 to som prehnal...a porovnavat basketbal s futbalom p.legino asi ste spadol s ?erešne.. s pozdravom ?itatel vašich prispevkov ,byvalý hrá?+funkcionar podpisaný švec jaroslav
08.01.2008 20:40 - prispevok [jaroslav švec]
Váž.pani mate vobec predstavu o realnych nakladoch na vychovania hra?a aj pre4 ligu? ASI NIE.Skuste sa príst pozriet na štadion jednu sobotu ked hraju len žiaci,a ten prispevok o ktorom hovorite že dávaju len žiaci dávaju aj dorastenci, treneri ,starí pani.Je to smiešna suma na to kolko trávia ?asu na štadione.?o sa týka rozpo?tu skuste sa pozriet na rozpo?et dediny Jasl.Bohunice po?et ob.4500 to som prehnal...a porovnavat basketbal s futbalom p.legino asi ste spadol s ?erešne.. s pozdravom ?itatel vašich prispevkov ,byvalý hrá?+funkcionar podpisaný švec jaroslav
08.01.2008 20:40 - prispevok [jaroslav švec]
Váž.pani mate vobec predstavu o realnych nakladoch na vychovania hra?a aj pre4 ligu? ASI NIE.Skuste sa príst pozriet na štadion jednu sobotu ked hraju len žiaci,a ten prispevok o ktorom hovorite že dávaju len žiaci dávaju aj dorastenci, treneri ,starí pani.Je to smiešna suma na to kolko trávia ?asu na štadione.?o sa týka rozpo?tu skuste sa pozriet na rozpo?et dediny Jasl.Bohunice po?et ob.4500 to som prehnal...a porovnavat basketbal s futbalom p.legino asi ste spadol s ?erešne.. s pozdravom ?itatel vašich prispevkov ,byvalý hrá?+funkcionar podpisaný švec jaroslav
08.01.2008 20:40 - prispevok [jaroslav švec]
Váž.pani mate vobec predstavu o realnych nakladoch na vychovania hra?a aj pre4 ligu? ASI NIE.Skuste sa príst pozriet na štadion jednu sobotu ked hraju len žiaci,a ten prispevok o ktorom hovorite že dávaju len žiaci dávaju aj dorastenci, treneri ,starí pani.Je to smiešna suma na to kolko trávia ?asu na štadione.?o sa týka rozpo?tu skuste sa pozriet na rozpo?et dediny Jasl.Bohunice po?et ob.4500 to som prehnal...a porovnavat basketbal s futbalom p.legino asi ste spadol s ?erešne.. s pozdravom ?itatel vašich prispevkov ,byvalý hrá?+funkcionar podpisaný švec jaroslav
08.01.2008 20:40 - prispevok [jaroslav švec]
Váž.pani mate vobec predstavu o realnych nakladoch na vychovania hra?a aj pre4 ligu? ASI NIE.Skuste sa príst pozriet na štadion jednu sobotu ked hraju len žiaci,a ten prispevok o ktorom hovorite že dávaju len žiaci dávaju aj dorastenci, treneri ,starí pani.Je to smiešna suma na to kolko trávia ?asu na štadione.?o sa týka rozpo?tu skuste sa pozriet na rozpo?et dediny Jasl.Bohunice po?et ob.4500 to som prehnal...a porovnavat basketbal s futbalom p.legino asi ste spadol s ?erešne.. s pozdravom ?itatel vašich prispevkov ,byvalý hrá?+funkcionar podpisaný švec jaroslav
08.01.2008 20:40 - prispevok [jaroslav švec]
Váž.pani mate vobec predstavu o realnych nakladoch na vychovania hra?a aj pre4 ligu? ASI NIE.Skuste sa príst pozriet na štadion jednu sobotu ked hraju len žiaci,a ten prispevok o ktorom hovorite že dávaju len žiaci dávaju aj dorastenci, treneri ,starí pani.Je to smiešna suma na to kolko trávia ?asu na štadione.?o sa týka rozpo?tu skuste sa pozriet na rozpo?et dediny Jasl.Bohunice po?et ob.4500 to som prehnal...a porovnavat basketbal s futbalom p.legino asi ste spadol s ?erešne.. s pozdravom ?itatel vašich prispevkov ,byvalý hrá?+funkcionar podpisaný švec jaroslav
08.01.2008 20:40 - prispevok [jaroslav švec]
Váž.pani mate vobec predstavu o realnych nakladoch na vychovania hra?a aj pre4 ligu? ASI NIE.Skuste sa príst pozriet na štadion jednu sobotu ked hraju len žiaci,a ten prispevok o ktorom hovorite že dávaju len žiaci dávaju aj dorastenci, treneri ,starí pani.Je to smiešna suma na to kolko trávia ?asu na štadione.?o sa týka rozpo?tu skuste sa pozriet na rozpo?et dediny Jasl.Bohunice po?et ob.4500 to som prehnal...a porovnavat basketbal s futbalom p.legino asi ste spadol s ?erešne.. s pozdravom ?itatel vašich prispevkov ,byvalý hrá?+funkcionar podpisaný švec jaroslav
08.01.2008 20:40 - prispevok [jaroslav švec]
Váž.pani mate vobec predstavu o realnych nakladoch na vychovania hra?a aj pre4 ligu? ASI NIE.Skuste sa príst pozriet na štadion jednu sobotu ked hraju len žiaci,a ten prispevok o ktorom hovorite že dávaju len žiaci dávaju aj dorastenci, treneri ,starí pani.Je to smiešna suma na to kolko trávia ?asu na štadione.?o sa týka rozpo?tu skuste sa pozriet na rozpo?et dediny Jasl.Bohunice po?et ob.4500 to som prehnal...a porovnavat basketbal s futbalom p.legino asi ste spadol s ?erešne.. s pozdravom ?itatel vašich prispevkov ,byvalý hrá?+funkcionar podpisaný švec jaroslav
08.01.2008 20:40 - prispevok [jaroslav švec]
Váž.pani mate vobec predstavu o realnych nakladoch na vychovania hra?a aj pre4 ligu? ASI NIE.Skuste sa príst pozriet na štadion jednu sobotu ked hraju len žiaci,a ten prispevok o ktorom hovorite že dávaju len žiaci dávaju aj dorastenci, treneri ,starí pani.Je to smiešna suma na to kolko trávia ?asu na štadione.?o sa týka rozpo?tu skuste sa pozriet na rozpo?et dediny Jasl.Bohunice po?et ob.4500 to som prehnal...a porovnavat basketbal s futbalom p.legino asi ste spadol s ?erešne.. s pozdravom ?itatel vašich prispevkov ,byvalý hrá?+funkcionar podpisaný švec jaroslav
14.12.2007 10:50 - re.ŠKP [Katarína]
dobre sa číta vyjadrenie prezidenta p.Majerníka, ale s predošlím príspevkom Legina, že peniaze sa dávajú tam kde je veľká priepasť súhlasím. Pán prezident už nespomenul, že mesto platí všetky energie na štadióne a teda zo strany futbalistov nemusí ani prísť k šetreniu energií, však ich neplatia. Takisto celá údržba štadióna je platená z rozpočtu mesta. Tieto financie nemajú futbalisty zahrnuté v dotácii. Rozprávala som sa z viacerými starými futbalistami aj s trénermi a viem o čom hovorím. Že sa platia rozhodcovia, to už nikto nepovie, že na rozhodcov sa dávajú okrem zákonom stanovených penazí aj strašne ale strašne veľké peniaze. Hlavne keď sa hrávajú kľúčové zápasy. Tieto peniaze by sa mali radšej dať do mládeže. Veľmi šalamúnsky p.prezident preskočil vyberanie príspevkov od mužov. V predošlom príspevku som uvádzala, že muži nemusia zo svojho vrecka zaplatiť 100,-Sk mesačne, pričom príspevok platia reálne iba deti. Tých 100,-Sk , ktoré sa strhnú dospelým nepribudne do rozpočtu , ale sa iba presunie medzi položkami. Prosím Vás pán prezident, z tohoto sa už zobudte a reálne uvažujte. Ak niektorí z A mužstva nechcú hrať futbal preto že ich to baví, ale iba pre nejakých 1500 mesačne , tak ich treba pustiť preč. Nakoniec sa pýtam, energie a podobné veci by mesto potom malo platiť aj iným športovým klubom, ktoré dostávajú podstatne menej peňazí.
14.12.2007 10:50 - re.ŠKP [Katarína]
dobre sa ?íta vyjadrenie prezidenta p.Majerníka, ale s predošlím príspevkom Legina, že peniaze sa dávajú tam kde je ve?ká priepas? súhlasím. Pán prezident už nespomenul, že mesto platí všetky energie na štadióne a teda zo strany futbalistov nemusí ani prís? k šetreniu energií, však ich neplatia. Takisto celá údržba štadióna je platená z rozpo?tu mesta. Tieto financie nemajú futbalisty zahrnuté v dotácii. Rozprávala som sa z viacerými starými futbalistami aj s trénermi a viem o ?om hovorím. Že sa platia rozhodcovia, to už nikto nepovie, že na rozhodcov sa dávajú okrem zákonom stanovených penazí aj strašne ale strašne ve?ké peniaze. Hlavne ke? sa hrávajú k?ú?ové zápasy. Tieto peniaze by sa mali radšej da? do mládeže. Ve?mi šalamúnsky p.prezident presko?il vyberanie príspevkov od mužov. V predošlom príspevku som uvádzala, že muži nemusia zo svojho vrecka zaplati? 100,-Sk mesa?ne, pri?om príspevok platia reálne iba deti. Tých 100,-Sk , ktoré sa strhnú dospelým nepribudne do rozpo?tu , ale sa iba presunie medzi položkami. Prosím Vás pán prezident, z tohoto sa už zobudte a reálne uvažujte. Ak niektorí z A mužstva nechcú hra? futbal preto že ich to baví, ale iba pre nejakých 1500 mesa?ne , tak ich treba pusti? pre?. Nakoniec sa pýtam, energie a podobné veci by mesto potom malo plati? aj iným športovým klubom, ktoré dostávajú podstatne menej pe?azí.
14.12.2007 10:50 - re.ŠKP [Katarína]
dobre sa ?íta vyjadrenie prezidenta p.Majerníka, ale s predošlím príspevkom Legina, že peniaze sa dávajú tam kde je ve?ká priepas? súhlasím. Pán prezident už nespomenul, že mesto platí všetky energie na štadióne a teda zo strany futbalistov nemusí ani prís? k šetreniu energií, však ich neplatia. Takisto celá údržba štadióna je platená z rozpo?tu mesta. Tieto financie nemajú futbalisty zahrnuté v dotácii. Rozprávala som sa z viacerými starými futbalistami aj s trénermi a viem o ?om hovorím. Že sa platia rozhodcovia, to už nikto nepovie, že na rozhodcov sa dávajú okrem zákonom stanovených penazí aj strašne ale strašne ve?ké peniaze. Hlavne ke? sa hrávajú k?ú?ové zápasy. Tieto peniaze by sa mali radšej da? do mládeže. Ve?mi šalamúnsky p.prezident presko?il vyberanie príspevkov od mužov. V predošlom príspevku som uvádzala, že muži nemusia zo svojho vrecka zaplati? 100,-Sk mesa?ne, pri?om príspevok platia reálne iba deti. Tých 100,-Sk , ktoré sa strhnú dospelým nepribudne do rozpo?tu , ale sa iba presunie medzi položkami. Prosím Vás pán prezident, z tohoto sa už zobudte a reálne uvažujte. Ak niektorí z A mužstva nechcú hra? futbal preto že ich to baví, ale iba pre nejakých 1500 mesa?ne , tak ich treba pusti? pre?. Nakoniec sa pýtam, energie a podobné veci by mesto potom malo plati? aj iným športovým klubom, ktoré dostávajú podstatne menej pe?azí.
14.12.2007 10:50 - re.ŠKP [Katarína]
dobre sa ?íta vyjadrenie prezidenta p.Majerníka, ale s predošlím príspevkom Legina, že peniaze sa dávajú tam kde je ve?ká priepas? súhlasím. Pán prezident už nespomenul, že mesto platí všetky energie na štadióne a teda zo strany futbalistov nemusí ani prís? k šetreniu energií, však ich neplatia. Takisto celá údržba štadióna je platená z rozpo?tu mesta. Tieto financie nemajú futbalisty zahrnuté v dotácii. Rozprávala som sa z viacerými starými futbalistami aj s trénermi a viem o ?om hovorím. Že sa platia rozhodcovia, to už nikto nepovie, že na rozhodcov sa dávajú okrem zákonom stanovených penazí aj strašne ale strašne ve?ké peniaze. Hlavne ke? sa hrávajú k?ú?ové zápasy. Tieto peniaze by sa mali radšej da? do mládeže. Ve?mi šalamúnsky p.prezident presko?il vyberanie príspevkov od mužov. V predošlom príspevku som uvádzala, že muži nemusia zo svojho vrecka zaplati? 100,-Sk mesa?ne, pri?om príspevok platia reálne iba deti. Tých 100,-Sk , ktoré sa strhnú dospelým nepribudne do rozpo?tu , ale sa iba presunie medzi položkami. Prosím Vás pán prezident, z tohoto sa už zobudte a reálne uvažujte. Ak niektorí z A mužstva nechcú hra? futbal preto že ich to baví, ale iba pre nejakých 1500 mesa?ne , tak ich treba pusti? pre?. Nakoniec sa pýtam, energie a podobné veci by mesto potom malo plati? aj iným športovým klubom, ktoré dostávajú podstatne menej pe?azí.
14.12.2007 10:50 - re.ŠKP [Katarína]
dobre sa ?íta vyjadrenie prezidenta p.Majerníka, ale s predošlím príspevkom Legina, že peniaze sa dávajú tam kde je ve?ká priepas? súhlasím. Pán prezident už nespomenul, že mesto platí všetky energie na štadióne a teda zo strany futbalistov nemusí ani prís? k šetreniu energií, však ich neplatia. Takisto celá údržba štadióna je platená z rozpo?tu mesta. Tieto financie nemajú futbalisty zahrnuté v dotácii. Rozprávala som sa z viacerými starými futbalistami aj s trénermi a viem o ?om hovorím. Že sa platia rozhodcovia, to už nikto nepovie, že na rozhodcov sa dávajú okrem zákonom stanovených penazí aj strašne ale strašne ve?ké peniaze. Hlavne ke? sa hrávajú k?ú?ové zápasy. Tieto peniaze by sa mali radšej da? do mládeže. Ve?mi šalamúnsky p.prezident presko?il vyberanie príspevkov od mužov. V predošlom príspevku som uvádzala, že muži nemusia zo svojho vrecka zaplati? 100,-Sk mesa?ne, pri?om príspevok platia reálne iba deti. Tých 100,-Sk , ktoré sa strhnú dospelým nepribudne do rozpo?tu , ale sa iba presunie medzi položkami. Prosím Vás pán prezident, z tohoto sa už zobudte a reálne uvažujte. Ak niektorí z A mužstva nechcú hra? futbal preto že ich to baví, ale iba pre nejakých 1500 mesa?ne , tak ich treba pusti? pre?. Nakoniec sa pýtam, energie a podobné veci by mesto potom malo plati? aj iným športovým klubom, ktoré dostávajú podstatne menej pe?azí.
14.12.2007 10:50 - re.ŠKP [Katarína]
dobre sa ?íta vyjadrenie prezidenta p.Majerníka, ale s predošlím príspevkom Legina, že peniaze sa dávajú tam kde je ve?ká priepas? súhlasím. Pán prezident už nespomenul, že mesto platí všetky energie na štadióne a teda zo strany futbalistov nemusí ani prís? k šetreniu energií, však ich neplatia. Takisto celá údržba štadióna je platená z rozpo?tu mesta. Tieto financie nemajú futbalisty zahrnuté v dotácii. Rozprávala som sa z viacerými starými futbalistami aj s trénermi a viem o ?om hovorím. Že sa platia rozhodcovia, to už nikto nepovie, že na rozhodcov sa dávajú okrem zákonom stanovených penazí aj strašne ale strašne ve?ké peniaze. Hlavne ke? sa hrávajú k?ú?ové zápasy. Tieto peniaze by sa mali radšej da? do mládeže. Ve?mi šalamúnsky p.prezident presko?il vyberanie príspevkov od mužov. V predošlom príspevku som uvádzala, že muži nemusia zo svojho vrecka zaplati? 100,-Sk mesa?ne, pri?om príspevok platia reálne iba deti. Tých 100,-Sk , ktoré sa strhnú dospelým nepribudne do rozpo?tu , ale sa iba presunie medzi položkami. Prosím Vás pán prezident, z tohoto sa už zobudte a reálne uvažujte. Ak niektorí z A mužstva nechcú hra? futbal preto že ich to baví, ale iba pre nejakých 1500 mesa?ne , tak ich treba pusti? pre?. Nakoniec sa pýtam, energie a podobné veci by mesto potom malo plati? aj iným športovým klubom, ktoré dostávajú podstatne menej pe?azí.
14.12.2007 10:50 - re.ŠKP [Katarína]
dobre sa ?íta vyjadrenie prezidenta p.Majerníka, ale s predošlím príspevkom Legina, že peniaze sa dávajú tam kde je ve?ká priepas? súhlasím. Pán prezident už nespomenul, že mesto platí všetky energie na štadióne a teda zo strany futbalistov nemusí ani prís? k šetreniu energií, však ich neplatia. Takisto celá údržba štadióna je platená z rozpo?tu mesta. Tieto financie nemajú futbalisty zahrnuté v dotácii. Rozprávala som sa z viacerými starými futbalistami aj s trénermi a viem o ?om hovorím. Že sa platia rozhodcovia, to už nikto nepovie, že na rozhodcov sa dávajú okrem zákonom stanovených penazí aj strašne ale strašne ve?ké peniaze. Hlavne ke? sa hrávajú k?ú?ové zápasy. Tieto peniaze by sa mali radšej da? do mládeže. Ve?mi šalamúnsky p.prezident presko?il vyberanie príspevkov od mužov. V predošlom príspevku som uvádzala, že muži nemusia zo svojho vrecka zaplati? 100,-Sk mesa?ne, pri?om príspevok platia reálne iba deti. Tých 100,-Sk , ktoré sa strhnú dospelým nepribudne do rozpo?tu , ale sa iba presunie medzi položkami. Prosím Vás pán prezident, z tohoto sa už zobudte a reálne uvažujte. Ak niektorí z A mužstva nechcú hra? futbal preto že ich to baví, ale iba pre nejakých 1500 mesa?ne , tak ich treba pusti? pre?. Nakoniec sa pýtam, energie a podobné veci by mesto potom malo plati? aj iným športovým klubom, ktoré dostávajú podstatne menej pe?azí.
14.12.2007 10:50 - re.ŠKP [Katarína]
dobre sa ?íta vyjadrenie prezidenta p.Majerníka, ale s predošlím príspevkom Legina, že peniaze sa dávajú tam kde je ve?ká priepas? súhlasím. Pán prezident už nespomenul, že mesto platí všetky energie na štadióne a teda zo strany futbalistov nemusí ani prís? k šetreniu energií, však ich neplatia. Takisto celá údržba štadióna je platená z rozpo?tu mesta. Tieto financie nemajú futbalisty zahrnuté v dotácii. Rozprávala som sa z viacerými starými futbalistami aj s trénermi a viem o ?om hovorím. Že sa platia rozhodcovia, to už nikto nepovie, že na rozhodcov sa dávajú okrem zákonom stanovených penazí aj strašne ale strašne ve?ké peniaze. Hlavne ke? sa hrávajú k?ú?ové zápasy. Tieto peniaze by sa mali radšej da? do mládeže. Ve?mi šalamúnsky p.prezident presko?il vyberanie príspevkov od mužov. V predošlom príspevku som uvádzala, že muži nemusia zo svojho vrecka zaplati? 100,-Sk mesa?ne, pri?om príspevok platia reálne iba deti. Tých 100,-Sk , ktoré sa strhnú dospelým nepribudne do rozpo?tu , ale sa iba presunie medzi položkami. Prosím Vás pán prezident, z tohoto sa už zobudte a reálne uvažujte. Ak niektorí z A mužstva nechcú hra? futbal preto že ich to baví, ale iba pre nejakých 1500 mesa?ne , tak ich treba pusti? pre?. Nakoniec sa pýtam, energie a podobné veci by mesto potom malo plati? aj iným športovým klubom, ktoré dostávajú podstatne menej pe?azí.
14.12.2007 10:50 - re.ŠKP [Katarína]
dobre sa ?íta vyjadrenie prezidenta p.Majerníka, ale s predošlím príspevkom Legina, že peniaze sa dávajú tam kde je ve?ká priepas? súhlasím. Pán prezident už nespomenul, že mesto platí všetky energie na štadióne a teda zo strany futbalistov nemusí ani prís? k šetreniu energií, však ich neplatia. Takisto celá údržba štadióna je platená z rozpo?tu mesta. Tieto financie nemajú futbalisty zahrnuté v dotácii. Rozprávala som sa z viacerými starými futbalistami aj s trénermi a viem o ?om hovorím. Že sa platia rozhodcovia, to už nikto nepovie, že na rozhodcov sa dávajú okrem zákonom stanovených penazí aj strašne ale strašne ve?ké peniaze. Hlavne ke? sa hrávajú k?ú?ové zápasy. Tieto peniaze by sa mali radšej da? do mládeže. Ve?mi šalamúnsky p.prezident presko?il vyberanie príspevkov od mužov. V predošlom príspevku som uvádzala, že muži nemusia zo svojho vrecka zaplati? 100,-Sk mesa?ne, pri?om príspevok platia reálne iba deti. Tých 100,-Sk , ktoré sa strhnú dospelým nepribudne do rozpo?tu , ale sa iba presunie medzi položkami. Prosím Vás pán prezident, z tohoto sa už zobudte a reálne uvažujte. Ak niektorí z A mužstva nechcú hra? futbal preto že ich to baví, ale iba pre nejakých 1500 mesa?ne , tak ich treba pusti? pre?. Nakoniec sa pýtam, energie a podobné veci by mesto potom malo plati? aj iným športovým klubom, ktoré dostávajú podstatne menej pe?azí.
14.12.2007 10:50 - re.ŠKP [Katarína]
dobre sa ?íta vyjadrenie prezidenta p.Majerníka, ale s predošlím príspevkom Legina, že peniaze sa dávajú tam kde je ve?ká priepas? súhlasím. Pán prezident už nespomenul, že mesto platí všetky energie na štadióne a teda zo strany futbalistov nemusí ani prís? k šetreniu energií, však ich neplatia. Takisto celá údržba štadióna je platená z rozpo?tu mesta. Tieto financie nemajú futbalisty zahrnuté v dotácii. Rozprávala som sa z viacerými starými futbalistami aj s trénermi a viem o ?om hovorím. Že sa platia rozhodcovia, to už nikto nepovie, že na rozhodcov sa dávajú okrem zákonom stanovených penazí aj strašne ale strašne ve?ké peniaze. Hlavne ke? sa hrávajú k?ú?ové zápasy. Tieto peniaze by sa mali radšej da? do mládeže. Ve?mi šalamúnsky p.prezident presko?il vyberanie príspevkov od mužov. V predošlom príspevku som uvádzala, že muži nemusia zo svojho vrecka zaplati? 100,-Sk mesa?ne, pri?om príspevok platia reálne iba deti. Tých 100,-Sk , ktoré sa strhnú dospelým nepribudne do rozpo?tu , ale sa iba presunie medzi položkami. Prosím Vás pán prezident, z tohoto sa už zobudte a reálne uvažujte. Ak niektorí z A mužstva nechcú hra? futbal preto že ich to baví, ale iba pre nejakých 1500 mesa?ne , tak ich treba pusti? pre?. Nakoniec sa pýtam, energie a podobné veci by mesto potom malo plati? aj iným športovým klubom, ktoré dostávajú podstatne menej pe?azí.
13.12.2007 22:09 - šport - príspevok [legino]
V predchádzajúcom príspevku ŠKF Sereď ma zarazilo hneď niekoľko faktov. Predovšetkým do očí bijúca výška premrhaných súm na budovanie športovísk a ich pravidelnú údržbu. Prečo? No hlavne preto, že sereďský futbal je mizerné plácanie sa v bahne. Ak hodnotíte jeho úroveň iba počtom registrovaných hráčov tak nikdy nebude stáť ani za námahu znásilňovať sa a spáchať prechádzku na štadión. Za športom sa chodí pre potešenie z hry a nie pre chytenie infarktu. Ak je úspechom trvalé udržiavanie sa v nejakej štvrtej (cenovej) lige, tak si nezaslúžite ani korunu. Príspevky ktoré spomínate sú porovnateľné s tými, ktoré platia napr. basketbalisti v Seredi. Rozdiel je však v tom že oni zvyknú dosiahnuť aj nejaký úspech a to v rámci Slovenska a nie v okresnej súťaži. Túžba podať dobrý výkon v akomkoľvek športe sa totiž nosí v srdci a nie v registračke. A skutočnosť že náš futbal ako taký je v srákotách je práve zásluhou najnižších prvkov futbalového zväzu a teda aj Sereďského klubu. Kšeftovanie s prestupmi, hosťovaniami a poprípade i s výsledkami bohužiaľ úplne ruinuje už najmladších hráčov a to nezmeníte ani sponzoringom ani vylievaním si srdca nad neprajnosťou SFZ. Možno by bolo prínosnejšie prelievať prachy mesta do tých odvetví ktoré dosahujú aj výsledky a mesto naozaj zviditeľňujú a nie strápňujú. A nanešťastie v Seredi futbal už dlho nie je a ani nebude to "pravé orechové".
13.12.2007 22:09 - šport - príspevok [legino]
V predchádzajúcom príspevku ŠKF Sere? ma zarazilo hne? nieko?ko faktov. Predovšetkým do o?í bijúca výška premrhaných súm na budovanie športovísk a ich pravidelnú údržbu. Pre?o? No hlavne preto, že sere?ský futbal je mizerné plácanie sa v bahne. Ak hodnotíte jeho úrove? iba po?tom registrovaných hrá?ov tak nikdy nebude stá? ani za námahu znásil?ova? sa a spácha? prechádzku na štadión. Za športom sa chodí pre potešenie z hry a nie pre chytenie infarktu. Ak je úspechom trvalé udržiavanie sa v nejakej štvrtej (cenovej) lige, tak si nezaslúžite ani korunu. Príspevky ktoré spomínate sú porovnate?né s tými, ktoré platia napr. basketbalisti v Seredi. Rozdiel je však v tom že oni zvyknú dosiahnu? aj nejaký úspech a to v rámci Slovenska a nie v okresnej sú?aži. Túžba poda? dobrý výkon v akomko?vek športe sa totiž nosí v srdci a nie v registra?ke. A skuto?nos? že náš futbal ako taký je v srákotách je práve zásluhou najnižších prvkov futbalového zväzu a teda aj Sere?ského klubu. Kšeftovanie s prestupmi, hos?ovaniami a poprípade i s výsledkami bohužia? úplne ruinuje už najmladších hrá?ov a to nezmeníte ani sponzoringom ani vylievaním si srdca nad neprajnos?ou SFZ. Možno by bolo prínosnejšie prelieva? prachy mesta do tých odvetví ktoré dosahujú aj výsledky a mesto naozaj zvidite??ujú a nie stráp?ujú. A naneš?astie v Seredi futbal už dlho nie je a ani nebude to "pravé orechové".
13.12.2007 22:09 - šport - príspevok [legino]
V predchádzajúcom príspevku ŠKF Sere? ma zarazilo hne? nieko?ko faktov. Predovšetkým do o?í bijúca výška premrhaných súm na budovanie športovísk a ich pravidelnú údržbu. Pre?o? No hlavne preto, že sere?ský futbal je mizerné plácanie sa v bahne. Ak hodnotíte jeho úrove? iba po?tom registrovaných hrá?ov tak nikdy nebude stá? ani za námahu znásil?ova? sa a spácha? prechádzku na štadión. Za športom sa chodí pre potešenie z hry a nie pre chytenie infarktu. Ak je úspechom trvalé udržiavanie sa v nejakej štvrtej (cenovej) lige, tak si nezaslúžite ani korunu. Príspevky ktoré spomínate sú porovnate?né s tými, ktoré platia napr. basketbalisti v Seredi. Rozdiel je však v tom že oni zvyknú dosiahnu? aj nejaký úspech a to v rámci Slovenska a nie v okresnej sú?aži. Túžba poda? dobrý výkon v akomko?vek športe sa totiž nosí v srdci a nie v registra?ke. A skuto?nos? že náš futbal ako taký je v srákotách je práve zásluhou najnižších prvkov futbalového zväzu a teda aj Sere?ského klubu. Kšeftovanie s prestupmi, hos?ovaniami a poprípade i s výsledkami bohužia? úplne ruinuje už najmladších hrá?ov a to nezmeníte ani sponzoringom ani vylievaním si srdca nad neprajnos?ou SFZ. Možno by bolo prínosnejšie prelieva? prachy mesta do tých odvetví ktoré dosahujú aj výsledky a mesto naozaj zvidite??ujú a nie stráp?ujú. A naneš?astie v Seredi futbal už dlho nie je a ani nebude to "pravé orechové".
13.12.2007 22:09 - šport - príspevok [legino]
V predchádzajúcom príspevku ŠKF Sere? ma zarazilo hne? nieko?ko faktov. Predovšetkým do o?í bijúca výška premrhaných súm na budovanie športovísk a ich pravidelnú údržbu. Pre?o? No hlavne preto, že sere?ský futbal je mizerné plácanie sa v bahne. Ak hodnotíte jeho úrove? iba po?tom registrovaných hrá?ov tak nikdy nebude stá? ani za námahu znásil?ova? sa a spácha? prechádzku na štadión. Za športom sa chodí pre potešenie z hry a nie pre chytenie infarktu. Ak je úspechom trvalé udržiavanie sa v nejakej štvrtej (cenovej) lige, tak si nezaslúžite ani korunu. Príspevky ktoré spomínate sú porovnate?né s tými, ktoré platia napr. basketbalisti v Seredi. Rozdiel je však v tom že oni zvyknú dosiahnu? aj nejaký úspech a to v rámci Slovenska a nie v okresnej sú?aži. Túžba poda? dobrý výkon v akomko?vek športe sa totiž nosí v srdci a nie v registra?ke. A skuto?nos? že náš futbal ako taký je v srákotách je práve zásluhou najnižších prvkov futbalového zväzu a teda aj Sere?ského klubu. Kšeftovanie s prestupmi, hos?ovaniami a poprípade i s výsledkami bohužia? úplne ruinuje už najmladších hrá?ov a to nezmeníte ani sponzoringom ani vylievaním si srdca nad neprajnos?ou SFZ. Možno by bolo prínosnejšie prelieva? prachy mesta do tých odvetví ktoré dosahujú aj výsledky a mesto naozaj zvidite??ujú a nie stráp?ujú. A naneš?astie v Seredi futbal už dlho nie je a ani nebude to "pravé orechové".
13.12.2007 22:09 - šport - príspevok [legino]
V predchádzajúcom príspevku ŠKF Sere? ma zarazilo hne? nieko?ko faktov. Predovšetkým do o?í bijúca výška premrhaných súm na budovanie športovísk a ich pravidelnú údržbu. Pre?o? No hlavne preto, že sere?ský futbal je mizerné plácanie sa v bahne. Ak hodnotíte jeho úrove? iba po?tom registrovaných hrá?ov tak nikdy nebude stá? ani za námahu znásil?ova? sa a spácha? prechádzku na štadión. Za športom sa chodí pre potešenie z hry a nie pre chytenie infarktu. Ak je úspechom trvalé udržiavanie sa v nejakej štvrtej (cenovej) lige, tak si nezaslúžite ani korunu. Príspevky ktoré spomínate sú porovnate?né s tými, ktoré platia napr. basketbalisti v Seredi. Rozdiel je však v tom že oni zvyknú dosiahnu? aj nejaký úspech a to v rámci Slovenska a nie v okresnej sú?aži. Túžba poda? dobrý výkon v akomko?vek športe sa totiž nosí v srdci a nie v registra?ke. A skuto?nos? že náš futbal ako taký je v srákotách je práve zásluhou najnižších prvkov futbalového zväzu a teda aj Sere?ského klubu. Kšeftovanie s prestupmi, hos?ovaniami a poprípade i s výsledkami bohužia? úplne ruinuje už najmladších hrá?ov a to nezmeníte ani sponzoringom ani vylievaním si srdca nad neprajnos?ou SFZ. Možno by bolo prínosnejšie prelieva? prachy mesta do tých odvetví ktoré dosahujú aj výsledky a mesto naozaj zvidite??ujú a nie stráp?ujú. A naneš?astie v Seredi futbal už dlho nie je a ani nebude to "pravé orechové".
13.12.2007 22:09 - šport - príspevok [legino]
V predchádzajúcom príspevku ŠKF Sere? ma zarazilo hne? nieko?ko faktov. Predovšetkým do o?í bijúca výška premrhaných súm na budovanie športovísk a ich pravidelnú údržbu. Pre?o? No hlavne preto, že sere?ský futbal je mizerné plácanie sa v bahne. Ak hodnotíte jeho úrove? iba po?tom registrovaných hrá?ov tak nikdy nebude stá? ani za námahu znásil?ova? sa a spácha? prechádzku na štadión. Za športom sa chodí pre potešenie z hry a nie pre chytenie infarktu. Ak je úspechom trvalé udržiavanie sa v nejakej štvrtej (cenovej) lige, tak si nezaslúžite ani korunu. Príspevky ktoré spomínate sú porovnate?né s tými, ktoré platia napr. basketbalisti v Seredi. Rozdiel je však v tom že oni zvyknú dosiahnu? aj nejaký úspech a to v rámci Slovenska a nie v okresnej sú?aži. Túžba poda? dobrý výkon v akomko?vek športe sa totiž nosí v srdci a nie v registra?ke. A skuto?nos? že náš futbal ako taký je v srákotách je práve zásluhou najnižších prvkov futbalového zväzu a teda aj Sere?ského klubu. Kšeftovanie s prestupmi, hos?ovaniami a poprípade i s výsledkami bohužia? úplne ruinuje už najmladších hrá?ov a to nezmeníte ani sponzoringom ani vylievaním si srdca nad neprajnos?ou SFZ. Možno by bolo prínosnejšie prelieva? prachy mesta do tých odvetví ktoré dosahujú aj výsledky a mesto naozaj zvidite??ujú a nie stráp?ujú. A naneš?astie v Seredi futbal už dlho nie je a ani nebude to "pravé orechové".
13.12.2007 22:09 - šport - príspevok [legino]
V predchádzajúcom príspevku ŠKF Sere? ma zarazilo hne? nieko?ko faktov. Predovšetkým do o?í bijúca výška premrhaných súm na budovanie športovísk a ich pravidelnú údržbu. Pre?o? No hlavne preto, že sere?ský futbal je mizerné plácanie sa v bahne. Ak hodnotíte jeho úrove? iba po?tom registrovaných hrá?ov tak nikdy nebude stá? ani za námahu znásil?ova? sa a spácha? prechádzku na štadión. Za športom sa chodí pre potešenie z hry a nie pre chytenie infarktu. Ak je úspechom trvalé udržiavanie sa v nejakej štvrtej (cenovej) lige, tak si nezaslúžite ani korunu. Príspevky ktoré spomínate sú porovnate?né s tými, ktoré platia napr. basketbalisti v Seredi. Rozdiel je však v tom že oni zvyknú dosiahnu? aj nejaký úspech a to v rámci Slovenska a nie v okresnej sú?aži. Túžba poda? dobrý výkon v akomko?vek športe sa totiž nosí v srdci a nie v registra?ke. A skuto?nos? že náš futbal ako taký je v srákotách je práve zásluhou najnižších prvkov futbalového zväzu a teda aj Sere?ského klubu. Kšeftovanie s prestupmi, hos?ovaniami a poprípade i s výsledkami bohužia? úplne ruinuje už najmladších hrá?ov a to nezmeníte ani sponzoringom ani vylievaním si srdca nad neprajnos?ou SFZ. Možno by bolo prínosnejšie prelieva? prachy mesta do tých odvetví ktoré dosahujú aj výsledky a mesto naozaj zvidite??ujú a nie stráp?ujú. A naneš?astie v Seredi futbal už dlho nie je a ani nebude to "pravé orechové".
13.12.2007 22:09 - šport - príspevok [legino]
V predchádzajúcom príspevku ŠKF Sere? ma zarazilo hne? nieko?ko faktov. Predovšetkým do o?í bijúca výška premrhaných súm na budovanie športovísk a ich pravidelnú údržbu. Pre?o? No hlavne preto, že sere?ský futbal je mizerné plácanie sa v bahne. Ak hodnotíte jeho úrove? iba po?tom registrovaných hrá?ov tak nikdy nebude stá? ani za námahu znásil?ova? sa a spácha? prechádzku na štadión. Za športom sa chodí pre potešenie z hry a nie pre chytenie infarktu. Ak je úspechom trvalé udržiavanie sa v nejakej štvrtej (cenovej) lige, tak si nezaslúžite ani korunu. Príspevky ktoré spomínate sú porovnate?né s tými, ktoré platia napr. basketbalisti v Seredi. Rozdiel je však v tom že oni zvyknú dosiahnu? aj nejaký úspech a to v rámci Slovenska a nie v okresnej sú?aži. Túžba poda? dobrý výkon v akomko?vek športe sa totiž nosí v srdci a nie v registra?ke. A skuto?nos? že náš futbal ako taký je v srákotách je práve zásluhou najnižších prvkov futbalového zväzu a teda aj Sere?ského klubu. Kšeftovanie s prestupmi, hos?ovaniami a poprípade i s výsledkami bohužia? úplne ruinuje už najmladších hrá?ov a to nezmeníte ani sponzoringom ani vylievaním si srdca nad neprajnos?ou SFZ. Možno by bolo prínosnejšie prelieva? prachy mesta do tých odvetví ktoré dosahujú aj výsledky a mesto naozaj zvidite??ujú a nie stráp?ujú. A naneš?astie v Seredi futbal už dlho nie je a ani nebude to "pravé orechové".
13.12.2007 22:09 - šport - príspevok [legino]
V predchádzajúcom príspevku ŠKF Sere? ma zarazilo hne? nieko?ko faktov. Predovšetkým do o?í bijúca výška premrhaných súm na budovanie športovísk a ich pravidelnú údržbu. Pre?o? No hlavne preto, že sere?ský futbal je mizerné plácanie sa v bahne. Ak hodnotíte jeho úrove? iba po?tom registrovaných hrá?ov tak nikdy nebude stá? ani za námahu znásil?ova? sa a spácha? prechádzku na štadión. Za športom sa chodí pre potešenie z hry a nie pre chytenie infarktu. Ak je úspechom trvalé udržiavanie sa v nejakej štvrtej (cenovej) lige, tak si nezaslúžite ani korunu. Príspevky ktoré spomínate sú porovnate?né s tými, ktoré platia napr. basketbalisti v Seredi. Rozdiel je však v tom že oni zvyknú dosiahnu? aj nejaký úspech a to v rámci Slovenska a nie v okresnej sú?aži. Túžba poda? dobrý výkon v akomko?vek športe sa totiž nosí v srdci a nie v registra?ke. A skuto?nos? že náš futbal ako taký je v srákotách je práve zásluhou najnižších prvkov futbalového zväzu a teda aj Sere?ského klubu. Kšeftovanie s prestupmi, hos?ovaniami a poprípade i s výsledkami bohužia? úplne ruinuje už najmladších hrá?ov a to nezmeníte ani sponzoringom ani vylievaním si srdca nad neprajnos?ou SFZ. Možno by bolo prínosnejšie prelieva? prachy mesta do tých odvetví ktoré dosahujú aj výsledky a mesto naozaj zvidite??ujú a nie stráp?ujú. A naneš?astie v Seredi futbal už dlho nie je a ani nebude to "pravé orechové".
13.12.2007 22:09 - šport - príspevok [legino]
V predchádzajúcom príspevku ŠKF Sere? ma zarazilo hne? nieko?ko faktov. Predovšetkým do o?í bijúca výška premrhaných súm na budovanie športovísk a ich pravidelnú údržbu. Pre?o? No hlavne preto, že sere?ský futbal je mizerné plácanie sa v bahne. Ak hodnotíte jeho úrove? iba po?tom registrovaných hrá?ov tak nikdy nebude stá? ani za námahu znásil?ova? sa a spácha? prechádzku na štadión. Za športom sa chodí pre potešenie z hry a nie pre chytenie infarktu. Ak je úspechom trvalé udržiavanie sa v nejakej štvrtej (cenovej) lige, tak si nezaslúžite ani korunu. Príspevky ktoré spomínate sú porovnate?né s tými, ktoré platia napr. basketbalisti v Seredi. Rozdiel je však v tom že oni zvyknú dosiahnu? aj nejaký úspech a to v rámci Slovenska a nie v okresnej sú?aži. Túžba poda? dobrý výkon v akomko?vek športe sa totiž nosí v srdci a nie v registra?ke. A skuto?nos? že náš futbal ako taký je v srákotách je práve zásluhou najnižších prvkov futbalového zväzu a teda aj Sere?ského klubu. Kšeftovanie s prestupmi, hos?ovaniami a poprípade i s výsledkami bohužia? úplne ruinuje už najmladších hrá?ov a to nezmeníte ani sponzoringom ani vylievaním si srdca nad neprajnos?ou SFZ. Možno by bolo prínosnejšie prelieva? prachy mesta do tých odvetví ktoré dosahujú aj výsledky a mesto naozaj zvidite??ujú a nie stráp?ujú. A naneš?astie v Seredi futbal už dlho nie je a ani nebude to "pravé orechové".
12.12.2007 11:39 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Odpoveď Správnej rady ŠKF Sereď – problematika, vyberanie rodičovských príspevkov v mládežníckych mužstvách. Rodičovské príspevky sa vyberajú vo všetkých 8. mládežníckych mužstvách - starší a mladší dorast, starší a mladší žiaci, 3 prípravky a predprípravka, vo výške 100,- Sk po dobu 10 mesiacov v roku. Sociálne prípady neplatia. Členské 100,- Sk platia hráči „A“ mužov, tréneri, mužstvo „starých pánov“ a členovia Správnej rady. Rozpočet klubu vzhľadom na zvyšujúci sa počet hráčov je čoraz vyšší. V roku 2005 nám pribudli 4 mužstvá prípraviek, asi 50 hráčov, 3 mužstvá hrajú súťažne organizovane ZsFZ. Mesto Sereď svojou ročnou dotáciou pokrýva 60% našich výdavkov. Dotácie Mesta Sereď sú každoročne vydokladované a sotva pokryjú najzákladnejšie potreby klubu: autobusy pre 7 mužstiev, odmeny rozhodcov, platy 8 trénerov, cestovné pre hráčov z okolia, lopty a športovú výstroj. Ostatné potrebné finančné prostriedky sú vykrývané z 2% dane, z reklamných zmlúv a sponzorských darov. Malé odmeny pre hráčov napr. v prípade postupu ŠKF Sereď do IV. ligy boli vyplatené zo súkromných sponzorských darov. Pre mládež sme za pomoci SFZ a Mesta Sereď vybudovali v lete 2007 „Miniihrisko“ s umelou trávou, kde Správna rada ŠKF Sereď sponzorsky, z vlastných prostriedkov, vydotovala úpravu podkladovej plochy v čiastke 400.000,- Sk. Pred dokončením je osvetlenie „Miniihriska“, ktoré ŠKF rieši sponzorsky a z vlastných prostriedkov – 200.000,- Sk. Na úpravu hlavnej hracej plochy, ktorú využívajú všetky mládežnícke mužstvá, ale najmä tí najmenší, na hnojenie, podsievanie je z prostriedkov ŠKF vynakladaných 200.000,- ročne. ŠKF Sereď spalo dlhé roky. Myslíme si, že sa zobudilo vďaka Mestu Sereď a mnohým väčším, či menším sponzorom. SFZ nám poskytol v r. 2007 na rozvoj mládežníckeho futbalu 5.000,- Sk. Rodičovské príspevky sa platia takmer v každom športovom odvetví, podstatne vyššie sú v basketbale, hokeji, tenise a v mnohých iných športových odvetviach. Je nám veľmi ľúto, že osočovanie, podozrievanie vládne na Slovensku nad pomocou, je to jednoduchšie. Bohužiaľ postavenie všetkých športových odvetví nie je stredobodom pozornosti našich vládnucich politických predstaviteľov. Tam hľadajme rezervy, tam kritizujme, tam je šanca na ekonomické vylepšenie, pretože športové výsledky našich slovenských reprezentov sú väčšinou na chvoste európskych krajín. Záverom želanie Správnej rady,prípadné otázky ochotne vysvetlíme, príďte a pýtajte sa bez anonymity. Kamil Majerník prezident ŠKF Sereď
12.12.2007 11:39 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Odpove? Správnej rady ŠKF Sere? – problematika, vyberanie rodi?ovských príspevkov v mládežníckych mužstvách. Rodi?ovské príspevky sa vyberajú vo všetkých 8. mládežníckych mužstvách - starší a mladší dorast, starší a mladší žiaci, 3 prípravky a predprípravka, vo výške 100,- Sk po dobu 10 mesiacov v roku. Sociálne prípady neplatia. ?lenské 100,- Sk platia hrá?i „A“ mužov, tréneri, mužstvo „starých pánov“ a ?lenovia Správnej rady. Rozpo?et klubu vzh?adom na zvyšujúci sa po?et hrá?ov je ?oraz vyšší. V roku 2005 nám pribudli 4 mužstvá prípraviek, asi 50 hrá?ov, 3 mužstvá hrajú sú?ažne organizovane ZsFZ. Mesto Sere? svojou ro?nou dotáciou pokrýva 60% našich výdavkov. Dotácie Mesta Sere? sú každoro?ne vydokladované a sotva pokryjú najzákladnejšie potreby klubu: autobusy pre 7 mužstiev, odmeny rozhodcov, platy 8 trénerov, cestovné pre hrá?ov z okolia, lopty a športovú výstroj. Ostatné potrebné finan?né prostriedky sú vykrývané z 2% dane, z reklamných zmlúv a sponzorských darov. Malé odmeny pre hrá?ov napr. v prípade postupu ŠKF Sere? do IV. ligy boli vyplatené zo súkromných sponzorských darov. Pre mládež sme za pomoci SFZ a Mesta Sere? vybudovali v lete 2007 „Miniihrisko“ s umelou trávou, kde Správna rada ŠKF Sere? sponzorsky, z vlastných prostriedkov, vydotovala úpravu podkladovej plochy v ?iastke 400.000,- Sk. Pred dokon?ením je osvetlenie „Miniihriska“, ktoré ŠKF rieši sponzorsky a z vlastných prostriedkov – 200.000,- Sk. Na úpravu hlavnej hracej plochy, ktorú využívajú všetky mládežnícke mužstvá, ale najmä tí najmenší, na hnojenie, podsievanie je z prostriedkov ŠKF vynakladaných 200.000,- ro?ne. ŠKF Sere? spalo dlhé roky. Myslíme si, že sa zobudilo v?aka Mestu Sere? a mnohým vä?ším, ?i menším sponzorom. SFZ nám poskytol v r. 2007 na rozvoj mládežníckeho futbalu 5.000,- Sk. Rodi?ovské príspevky sa platia takmer v každom športovom odvetví, podstatne vyššie sú v basketbale, hokeji, tenise a v mnohých iných športových odvetviach. Je nám ve?mi ?úto, že oso?ovanie, podozrievanie vládne na Slovensku nad pomocou, je to jednoduchšie. Bohužia? postavenie všetkých športových odvetví nie je stredobodom pozornosti našich vládnucich politických predstavite?ov. Tam h?adajme rezervy, tam kritizujme, tam je šanca na ekonomické vylepšenie, pretože športové výsledky našich slovenských reprezentov sú vä?šinou na chvoste európskych krajín. Záverom želanie Správnej rady,prípadné otázky ochotne vysvetlíme, prí?te a pýtajte sa bez anonymity. Kamil Majerník prezident ŠKF Sere?
12.12.2007 11:39 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Odpove? Správnej rady ŠKF Sere? – problematika, vyberanie rodi?ovských príspevkov v mládežníckych mužstvách. Rodi?ovské príspevky sa vyberajú vo všetkých 8. mládežníckych mužstvách - starší a mladší dorast, starší a mladší žiaci, 3 prípravky a predprípravka, vo výške 100,- Sk po dobu 10 mesiacov v roku. Sociálne prípady neplatia. ?lenské 100,- Sk platia hrá?i „A“ mužov, tréneri, mužstvo „starých pánov“ a ?lenovia Správnej rady. Rozpo?et klubu vzh?adom na zvyšujúci sa po?et hrá?ov je ?oraz vyšší. V roku 2005 nám pribudli 4 mužstvá prípraviek, asi 50 hrá?ov, 3 mužstvá hrajú sú?ažne organizovane ZsFZ. Mesto Sere? svojou ro?nou dotáciou pokrýva 60% našich výdavkov. Dotácie Mesta Sere? sú každoro?ne vydokladované a sotva pokryjú najzákladnejšie potreby klubu: autobusy pre 7 mužstiev, odmeny rozhodcov, platy 8 trénerov, cestovné pre hrá?ov z okolia, lopty a športovú výstroj. Ostatné potrebné finan?né prostriedky sú vykrývané z 2% dane, z reklamných zmlúv a sponzorských darov. Malé odmeny pre hrá?ov napr. v prípade postupu ŠKF Sere? do IV. ligy boli vyplatené zo súkromných sponzorských darov. Pre mládež sme za pomoci SFZ a Mesta Sere? vybudovali v lete 2007 „Miniihrisko“ s umelou trávou, kde Správna rada ŠKF Sere? sponzorsky, z vlastných prostriedkov, vydotovala úpravu podkladovej plochy v ?iastke 400.000,- Sk. Pred dokon?ením je osvetlenie „Miniihriska“, ktoré ŠKF rieši sponzorsky a z vlastných prostriedkov – 200.000,- Sk. Na úpravu hlavnej hracej plochy, ktorú využívajú všetky mládežnícke mužstvá, ale najmä tí najmenší, na hnojenie, podsievanie je z prostriedkov ŠKF vynakladaných 200.000,- ro?ne. ŠKF Sere? spalo dlhé roky. Myslíme si, že sa zobudilo v?aka Mestu Sere? a mnohým vä?ším, ?i menším sponzorom. SFZ nám poskytol v r. 2007 na rozvoj mládežníckeho futbalu 5.000,- Sk. Rodi?ovské príspevky sa platia takmer v každom športovom odvetví, podstatne vyššie sú v basketbale, hokeji, tenise a v mnohých iných športových odvetviach. Je nám ve?mi ?úto, že oso?ovanie, podozrievanie vládne na Slovensku nad pomocou, je to jednoduchšie. Bohužia? postavenie všetkých športových odvetví nie je stredobodom pozornosti našich vládnucich politických predstavite?ov. Tam h?adajme rezervy, tam kritizujme, tam je šanca na ekonomické vylepšenie, pretože športové výsledky našich slovenských reprezentov sú vä?šinou na chvoste európskych krajín. Záverom želanie Správnej rady,prípadné otázky ochotne vysvetlíme, prí?te a pýtajte sa bez anonymity. Kamil Majerník prezident ŠKF Sere?
12.12.2007 11:39 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Odpove? Správnej rady ŠKF Sere? – problematika, vyberanie rodi?ovských príspevkov v mládežníckych mužstvách. Rodi?ovské príspevky sa vyberajú vo všetkých 8. mládežníckych mužstvách - starší a mladší dorast, starší a mladší žiaci, 3 prípravky a predprípravka, vo výške 100,- Sk po dobu 10 mesiacov v roku. Sociálne prípady neplatia. ?lenské 100,- Sk platia hrá?i „A“ mužov, tréneri, mužstvo „starých pánov“ a ?lenovia Správnej rady. Rozpo?et klubu vzh?adom na zvyšujúci sa po?et hrá?ov je ?oraz vyšší. V roku 2005 nám pribudli 4 mužstvá prípraviek, asi 50 hrá?ov, 3 mužstvá hrajú sú?ažne organizovane ZsFZ. Mesto Sere? svojou ro?nou dotáciou pokrýva 60% našich výdavkov. Dotácie Mesta Sere? sú každoro?ne vydokladované a sotva pokryjú najzákladnejšie potreby klubu: autobusy pre 7 mužstiev, odmeny rozhodcov, platy 8 trénerov, cestovné pre hrá?ov z okolia, lopty a športovú výstroj. Ostatné potrebné finan?né prostriedky sú vykrývané z 2% dane, z reklamných zmlúv a sponzorských darov. Malé odmeny pre hrá?ov napr. v prípade postupu ŠKF Sere? do IV. ligy boli vyplatené zo súkromných sponzorských darov. Pre mládež sme za pomoci SFZ a Mesta Sere? vybudovali v lete 2007 „Miniihrisko“ s umelou trávou, kde Správna rada ŠKF Sere? sponzorsky, z vlastných prostriedkov, vydotovala úpravu podkladovej plochy v ?iastke 400.000,- Sk. Pred dokon?ením je osvetlenie „Miniihriska“, ktoré ŠKF rieši sponzorsky a z vlastných prostriedkov – 200.000,- Sk. Na úpravu hlavnej hracej plochy, ktorú využívajú všetky mládežnícke mužstvá, ale najmä tí najmenší, na hnojenie, podsievanie je z prostriedkov ŠKF vynakladaných 200.000,- ro?ne. ŠKF Sere? spalo dlhé roky. Myslíme si, že sa zobudilo v?aka Mestu Sere? a mnohým vä?ším, ?i menším sponzorom. SFZ nám poskytol v r. 2007 na rozvoj mládežníckeho futbalu 5.000,- Sk. Rodi?ovské príspevky sa platia takmer v každom športovom odvetví, podstatne vyššie sú v basketbale, hokeji, tenise a v mnohých iných športových odvetviach. Je nám ve?mi ?úto, že oso?ovanie, podozrievanie vládne na Slovensku nad pomocou, je to jednoduchšie. Bohužia? postavenie všetkých športových odvetví nie je stredobodom pozornosti našich vládnucich politických predstavite?ov. Tam h?adajme rezervy, tam kritizujme, tam je šanca na ekonomické vylepšenie, pretože športové výsledky našich slovenských reprezentov sú vä?šinou na chvoste európskych krajín. Záverom želanie Správnej rady,prípadné otázky ochotne vysvetlíme, prí?te a pýtajte sa bez anonymity. Kamil Majerník prezident ŠKF Sere?
12.12.2007 11:39 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Odpove? Správnej rady ŠKF Sere? – problematika, vyberanie rodi?ovských príspevkov v mládežníckych mužstvách. Rodi?ovské príspevky sa vyberajú vo všetkých 8. mládežníckych mužstvách - starší a mladší dorast, starší a mladší žiaci, 3 prípravky a predprípravka, vo výške 100,- Sk po dobu 10 mesiacov v roku. Sociálne prípady neplatia. ?lenské 100,- Sk platia hrá?i „A“ mužov, tréneri, mužstvo „starých pánov“ a ?lenovia Správnej rady. Rozpo?et klubu vzh?adom na zvyšujúci sa po?et hrá?ov je ?oraz vyšší. V roku 2005 nám pribudli 4 mužstvá prípraviek, asi 50 hrá?ov, 3 mužstvá hrajú sú?ažne organizovane ZsFZ. Mesto Sere? svojou ro?nou dotáciou pokrýva 60% našich výdavkov. Dotácie Mesta Sere? sú každoro?ne vydokladované a sotva pokryjú najzákladnejšie potreby klubu: autobusy pre 7 mužstiev, odmeny rozhodcov, platy 8 trénerov, cestovné pre hrá?ov z okolia, lopty a športovú výstroj. Ostatné potrebné finan?né prostriedky sú vykrývané z 2% dane, z reklamných zmlúv a sponzorských darov. Malé odmeny pre hrá?ov napr. v prípade postupu ŠKF Sere? do IV. ligy boli vyplatené zo súkromných sponzorských darov. Pre mládež sme za pomoci SFZ a Mesta Sere? vybudovali v lete 2007 „Miniihrisko“ s umelou trávou, kde Správna rada ŠKF Sere? sponzorsky, z vlastných prostriedkov, vydotovala úpravu podkladovej plochy v ?iastke 400.000,- Sk. Pred dokon?ením je osvetlenie „Miniihriska“, ktoré ŠKF rieši sponzorsky a z vlastných prostriedkov – 200.000,- Sk. Na úpravu hlavnej hracej plochy, ktorú využívajú všetky mládežnícke mužstvá, ale najmä tí najmenší, na hnojenie, podsievanie je z prostriedkov ŠKF vynakladaných 200.000,- ro?ne. ŠKF Sere? spalo dlhé roky. Myslíme si, že sa zobudilo v?aka Mestu Sere? a mnohým vä?ším, ?i menším sponzorom. SFZ nám poskytol v r. 2007 na rozvoj mládežníckeho futbalu 5.000,- Sk. Rodi?ovské príspevky sa platia takmer v každom športovom odvetví, podstatne vyššie sú v basketbale, hokeji, tenise a v mnohých iných športových odvetviach. Je nám ve?mi ?úto, že oso?ovanie, podozrievanie vládne na Slovensku nad pomocou, je to jednoduchšie. Bohužia? postavenie všetkých športových odvetví nie je stredobodom pozornosti našich vládnucich politických predstavite?ov. Tam h?adajme rezervy, tam kritizujme, tam je šanca na ekonomické vylepšenie, pretože športové výsledky našich slovenských reprezentov sú vä?šinou na chvoste európskych krajín. Záverom želanie Správnej rady,prípadné otázky ochotne vysvetlíme, prí?te a pýtajte sa bez anonymity. Kamil Majerník prezident ŠKF Sere?
12.12.2007 11:39 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Odpove? Správnej rady ŠKF Sere? – problematika, vyberanie rodi?ovských príspevkov v mládežníckych mužstvách. Rodi?ovské príspevky sa vyberajú vo všetkých 8. mládežníckych mužstvách - starší a mladší dorast, starší a mladší žiaci, 3 prípravky a predprípravka, vo výške 100,- Sk po dobu 10 mesiacov v roku. Sociálne prípady neplatia. ?lenské 100,- Sk platia hrá?i „A“ mužov, tréneri, mužstvo „starých pánov“ a ?lenovia Správnej rady. Rozpo?et klubu vzh?adom na zvyšujúci sa po?et hrá?ov je ?oraz vyšší. V roku 2005 nám pribudli 4 mužstvá prípraviek, asi 50 hrá?ov, 3 mužstvá hrajú sú?ažne organizovane ZsFZ. Mesto Sere? svojou ro?nou dotáciou pokrýva 60% našich výdavkov. Dotácie Mesta Sere? sú každoro?ne vydokladované a sotva pokryjú najzákladnejšie potreby klubu: autobusy pre 7 mužstiev, odmeny rozhodcov, platy 8 trénerov, cestovné pre hrá?ov z okolia, lopty a športovú výstroj. Ostatné potrebné finan?né prostriedky sú vykrývané z 2% dane, z reklamných zmlúv a sponzorských darov. Malé odmeny pre hrá?ov napr. v prípade postupu ŠKF Sere? do IV. ligy boli vyplatené zo súkromných sponzorských darov. Pre mládež sme za pomoci SFZ a Mesta Sere? vybudovali v lete 2007 „Miniihrisko“ s umelou trávou, kde Správna rada ŠKF Sere? sponzorsky, z vlastných prostriedkov, vydotovala úpravu podkladovej plochy v ?iastke 400.000,- Sk. Pred dokon?ením je osvetlenie „Miniihriska“, ktoré ŠKF rieši sponzorsky a z vlastných prostriedkov – 200.000,- Sk. Na úpravu hlavnej hracej plochy, ktorú využívajú všetky mládežnícke mužstvá, ale najmä tí najmenší, na hnojenie, podsievanie je z prostriedkov ŠKF vynakladaných 200.000,- ro?ne. ŠKF Sere? spalo dlhé roky. Myslíme si, že sa zobudilo v?aka Mestu Sere? a mnohým vä?ším, ?i menším sponzorom. SFZ nám poskytol v r. 2007 na rozvoj mládežníckeho futbalu 5.000,- Sk. Rodi?ovské príspevky sa platia takmer v každom športovom odvetví, podstatne vyššie sú v basketbale, hokeji, tenise a v mnohých iných športových odvetviach. Je nám ve?mi ?úto, že oso?ovanie, podozrievanie vládne na Slovensku nad pomocou, je to jednoduchšie. Bohužia? postavenie všetkých športových odvetví nie je stredobodom pozornosti našich vládnucich politických predstavite?ov. Tam h?adajme rezervy, tam kritizujme, tam je šanca na ekonomické vylepšenie, pretože športové výsledky našich slovenských reprezentov sú vä?šinou na chvoste európskych krajín. Záverom želanie Správnej rady,prípadné otázky ochotne vysvetlíme, prí?te a pýtajte sa bez anonymity. Kamil Majerník prezident ŠKF Sere?
12.12.2007 11:39 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Odpove? Správnej rady ŠKF Sere? – problematika, vyberanie rodi?ovských príspevkov v mládežníckych mužstvách. Rodi?ovské príspevky sa vyberajú vo všetkých 8. mládežníckych mužstvách - starší a mladší dorast, starší a mladší žiaci, 3 prípravky a predprípravka, vo výške 100,- Sk po dobu 10 mesiacov v roku. Sociálne prípady neplatia. ?lenské 100,- Sk platia hrá?i „A“ mužov, tréneri, mužstvo „starých pánov“ a ?lenovia Správnej rady. Rozpo?et klubu vzh?adom na zvyšujúci sa po?et hrá?ov je ?oraz vyšší. V roku 2005 nám pribudli 4 mužstvá prípraviek, asi 50 hrá?ov, 3 mužstvá hrajú sú?ažne organizovane ZsFZ. Mesto Sere? svojou ro?nou dotáciou pokrýva 60% našich výdavkov. Dotácie Mesta Sere? sú každoro?ne vydokladované a sotva pokryjú najzákladnejšie potreby klubu: autobusy pre 7 mužstiev, odmeny rozhodcov, platy 8 trénerov, cestovné pre hrá?ov z okolia, lopty a športovú výstroj. Ostatné potrebné finan?né prostriedky sú vykrývané z 2% dane, z reklamných zmlúv a sponzorských darov. Malé odmeny pre hrá?ov napr. v prípade postupu ŠKF Sere? do IV. ligy boli vyplatené zo súkromných sponzorských darov. Pre mládež sme za pomoci SFZ a Mesta Sere? vybudovali v lete 2007 „Miniihrisko“ s umelou trávou, kde Správna rada ŠKF Sere? sponzorsky, z vlastných prostriedkov, vydotovala úpravu podkladovej plochy v ?iastke 400.000,- Sk. Pred dokon?ením je osvetlenie „Miniihriska“, ktoré ŠKF rieši sponzorsky a z vlastných prostriedkov – 200.000,- Sk. Na úpravu hlavnej hracej plochy, ktorú využívajú všetky mládežnícke mužstvá, ale najmä tí najmenší, na hnojenie, podsievanie je z prostriedkov ŠKF vynakladaných 200.000,- ro?ne. ŠKF Sere? spalo dlhé roky. Myslíme si, že sa zobudilo v?aka Mestu Sere? a mnohým vä?ším, ?i menším sponzorom. SFZ nám poskytol v r. 2007 na rozvoj mládežníckeho futbalu 5.000,- Sk. Rodi?ovské príspevky sa platia takmer v každom športovom odvetví, podstatne vyššie sú v basketbale, hokeji, tenise a v mnohých iných športových odvetviach. Je nám ve?mi ?úto, že oso?ovanie, podozrievanie vládne na Slovensku nad pomocou, je to jednoduchšie. Bohužia? postavenie všetkých športových odvetví nie je stredobodom pozornosti našich vládnucich politických predstavite?ov. Tam h?adajme rezervy, tam kritizujme, tam je šanca na ekonomické vylepšenie, pretože športové výsledky našich slovenských reprezentov sú vä?šinou na chvoste európskych krajín. Záverom želanie Správnej rady,prípadné otázky ochotne vysvetlíme, prí?te a pýtajte sa bez anonymity. Kamil Majerník prezident ŠKF Sere?
12.12.2007 11:39 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Odpove? Správnej rady ŠKF Sere? – problematika, vyberanie rodi?ovských príspevkov v mládežníckych mužstvách. Rodi?ovské príspevky sa vyberajú vo všetkých 8. mládežníckych mužstvách - starší a mladší dorast, starší a mladší žiaci, 3 prípravky a predprípravka, vo výške 100,- Sk po dobu 10 mesiacov v roku. Sociálne prípady neplatia. ?lenské 100,- Sk platia hrá?i „A“ mužov, tréneri, mužstvo „starých pánov“ a ?lenovia Správnej rady. Rozpo?et klubu vzh?adom na zvyšujúci sa po?et hrá?ov je ?oraz vyšší. V roku 2005 nám pribudli 4 mužstvá prípraviek, asi 50 hrá?ov, 3 mužstvá hrajú sú?ažne organizovane ZsFZ. Mesto Sere? svojou ro?nou dotáciou pokrýva 60% našich výdavkov. Dotácie Mesta Sere? sú každoro?ne vydokladované a sotva pokryjú najzákladnejšie potreby klubu: autobusy pre 7 mužstiev, odmeny rozhodcov, platy 8 trénerov, cestovné pre hrá?ov z okolia, lopty a športovú výstroj. Ostatné potrebné finan?né prostriedky sú vykrývané z 2% dane, z reklamných zmlúv a sponzorských darov. Malé odmeny pre hrá?ov napr. v prípade postupu ŠKF Sere? do IV. ligy boli vyplatené zo súkromných sponzorských darov. Pre mládež sme za pomoci SFZ a Mesta Sere? vybudovali v lete 2007 „Miniihrisko“ s umelou trávou, kde Správna rada ŠKF Sere? sponzorsky, z vlastných prostriedkov, vydotovala úpravu podkladovej plochy v ?iastke 400.000,- Sk. Pred dokon?ením je osvetlenie „Miniihriska“, ktoré ŠKF rieši sponzorsky a z vlastných prostriedkov – 200.000,- Sk. Na úpravu hlavnej hracej plochy, ktorú využívajú všetky mládežnícke mužstvá, ale najmä tí najmenší, na hnojenie, podsievanie je z prostriedkov ŠKF vynakladaných 200.000,- ro?ne. ŠKF Sere? spalo dlhé roky. Myslíme si, že sa zobudilo v?aka Mestu Sere? a mnohým vä?ším, ?i menším sponzorom. SFZ nám poskytol v r. 2007 na rozvoj mládežníckeho futbalu 5.000,- Sk. Rodi?ovské príspevky sa platia takmer v každom športovom odvetví, podstatne vyššie sú v basketbale, hokeji, tenise a v mnohých iných športových odvetviach. Je nám ve?mi ?úto, že oso?ovanie, podozrievanie vládne na Slovensku nad pomocou, je to jednoduchšie. Bohužia? postavenie všetkých športových odvetví nie je stredobodom pozornosti našich vládnucich politických predstavite?ov. Tam h?adajme rezervy, tam kritizujme, tam je šanca na ekonomické vylepšenie, pretože športové výsledky našich slovenských reprezentov sú vä?šinou na chvoste európskych krajín. Záverom želanie Správnej rady,prípadné otázky ochotne vysvetlíme, prí?te a pýtajte sa bez anonymity. Kamil Majerník prezident ŠKF Sere?
12.12.2007 11:39 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Odpove? Správnej rady ŠKF Sere? – problematika, vyberanie rodi?ovských príspevkov v mládežníckych mužstvách. Rodi?ovské príspevky sa vyberajú vo všetkých 8. mládežníckych mužstvách - starší a mladší dorast, starší a mladší žiaci, 3 prípravky a predprípravka, vo výške 100,- Sk po dobu 10 mesiacov v roku. Sociálne prípady neplatia. ?lenské 100,- Sk platia hrá?i „A“ mužov, tréneri, mužstvo „starých pánov“ a ?lenovia Správnej rady. Rozpo?et klubu vzh?adom na zvyšujúci sa po?et hrá?ov je ?oraz vyšší. V roku 2005 nám pribudli 4 mužstvá prípraviek, asi 50 hrá?ov, 3 mužstvá hrajú sú?ažne organizovane ZsFZ. Mesto Sere? svojou ro?nou dotáciou pokrýva 60% našich výdavkov. Dotácie Mesta Sere? sú každoro?ne vydokladované a sotva pokryjú najzákladnejšie potreby klubu: autobusy pre 7 mužstiev, odmeny rozhodcov, platy 8 trénerov, cestovné pre hrá?ov z okolia, lopty a športovú výstroj. Ostatné potrebné finan?né prostriedky sú vykrývané z 2% dane, z reklamných zmlúv a sponzorských darov. Malé odmeny pre hrá?ov napr. v prípade postupu ŠKF Sere? do IV. ligy boli vyplatené zo súkromných sponzorských darov. Pre mládež sme za pomoci SFZ a Mesta Sere? vybudovali v lete 2007 „Miniihrisko“ s umelou trávou, kde Správna rada ŠKF Sere? sponzorsky, z vlastných prostriedkov, vydotovala úpravu podkladovej plochy v ?iastke 400.000,- Sk. Pred dokon?ením je osvetlenie „Miniihriska“, ktoré ŠKF rieši sponzorsky a z vlastných prostriedkov – 200.000,- Sk. Na úpravu hlavnej hracej plochy, ktorú využívajú všetky mládežnícke mužstvá, ale najmä tí najmenší, na hnojenie, podsievanie je z prostriedkov ŠKF vynakladaných 200.000,- ro?ne. ŠKF Sere? spalo dlhé roky. Myslíme si, že sa zobudilo v?aka Mestu Sere? a mnohým vä?ším, ?i menším sponzorom. SFZ nám poskytol v r. 2007 na rozvoj mládežníckeho futbalu 5.000,- Sk. Rodi?ovské príspevky sa platia takmer v každom športovom odvetví, podstatne vyššie sú v basketbale, hokeji, tenise a v mnohých iných športových odvetviach. Je nám ve?mi ?úto, že oso?ovanie, podozrievanie vládne na Slovensku nad pomocou, je to jednoduchšie. Bohužia? postavenie všetkých športových odvetví nie je stredobodom pozornosti našich vládnucich politických predstavite?ov. Tam h?adajme rezervy, tam kritizujme, tam je šanca na ekonomické vylepšenie, pretože športové výsledky našich slovenských reprezentov sú vä?šinou na chvoste európskych krajín. Záverom želanie Správnej rady,prípadné otázky ochotne vysvetlíme, prí?te a pýtajte sa bez anonymity. Kamil Majerník prezident ŠKF Sere?
12.12.2007 11:39 - príspevok [Športový klub futbalu Sereď]
Odpove? Správnej rady ŠKF Sere? – problematika, vyberanie rodi?ovských príspevkov v mládežníckych mužstvách. Rodi?ovské príspevky sa vyberajú vo všetkých 8. mládežníckych mužstvách - starší a mladší dorast, starší a mladší žiaci, 3 prípravky a predprípravka, vo výške 100,- Sk po dobu 10 mesiacov v roku. Sociálne prípady neplatia. ?lenské 100,- Sk platia hrá?i „A“ mužov, tréneri, mužstvo „starých pánov“ a ?lenovia Správnej rady. Rozpo?et klubu vzh?adom na zvyšujúci sa po?et hrá?ov je ?oraz vyšší. V roku 2005 nám pribudli 4 mužstvá prípraviek, asi 50 hrá?ov, 3 mužstvá hrajú sú?ažne organizovane ZsFZ. Mesto Sere? svojou ro?nou dotáciou pokrýva 60% našich výdavkov. Dotácie Mesta Sere? sú každoro?ne vydokladované a sotva pokryjú najzákladnejšie potreby klubu: autobusy pre 7 mužstiev, odmeny rozhodcov, platy 8 trénerov, cestovné pre hrá?ov z okolia, lopty a športovú výstroj. Ostatné potrebné finan?né prostriedky sú vykrývané z 2% dane, z reklamných zmlúv a sponzorských darov. Malé odmeny pre hrá?ov napr. v prípade postupu ŠKF Sere? do IV. ligy boli vyplatené zo súkromných sponzorských darov. Pre mládež sme za pomoci SFZ a Mesta Sere? vybudovali v lete 2007 „Miniihrisko“ s umelou trávou, kde Správna rada ŠKF Sere? sponzorsky, z vlastných prostriedkov, vydotovala úpravu podkladovej plochy v ?iastke 400.000,- Sk. Pred dokon?ením je osvetlenie „Miniihriska“, ktoré ŠKF rieši sponzorsky a z vlastných prostriedkov – 200.000,- Sk. Na úpravu hlavnej hracej plochy, ktorú využívajú všetky mládežnícke mužstvá, ale najmä tí najmenší, na hnojenie, podsievanie je z prostriedkov ŠKF vynakladaných 200.000,- ro?ne. ŠKF Sere? spalo dlhé roky. Myslíme si, že sa zobudilo v?aka Mestu Sere? a mnohým vä?ším, ?i menším sponzorom. SFZ nám poskytol v r. 2007 na rozvoj mládežníckeho futbalu 5.000,- Sk. Rodi?ovské príspevky sa platia takmer v každom športovom odvetví, podstatne vyššie sú v basketbale, hokeji, tenise a v mnohých iných športových odvetviach. Je nám ve?mi ?úto, že oso?ovanie, podozrievanie vládne na Slovensku nad pomocou, je to jednoduchšie. Bohužia? postavenie všetkých športových odvetví nie je stredobodom pozornosti našich vládnucich politických predstavite?ov. Tam h?adajme rezervy, tam kritizujme, tam je šanca na ekonomické vylepšenie, pretože športové výsledky našich slovenských reprezentov sú vä?šinou na chvoste európskych krajín. Záverom želanie Správnej rady,prípadné otázky ochotne vysvetlíme, prí?te a pýtajte sa bez anonymity. Kamil Majerník prezident ŠKF Sere?
04.12.2007 19:56 - futbal [Marek5]
súhlasím s p.Katarínou na tom že platení futbalisti neodvádzajú také výkony aby boli platení z mestského rozpočtu. Ja som sa dopočul že niektorý z futbalistov dostáva mesačne aj 7000 Sk za to že hrá v seredi. Je to platené z rozpočtu mesta alebo z nejakých "čiernych " peňazí? Ako spomínala p.Katarína tak má pravdu v tom, že 100 korunové mesačné príspevky platia iba naše vnúčence. V športovej komisie je dosť bývalých futbalistov a myslím že aj predseda je , a mali by sa zamyslieť či sa bude podporovať mládežnícky futbal alebo iba A mužstvo, lebo ako to v meste počúvam , robí sa len pre mužov, čo potvrdzujú aj tie mesačné príspevky. Rozprával som sa so známym a on potvrdil, že jeho vnúčik išiel radšej do Šintavy trénovať len aby nemusel platiť.
04.12.2007 19:56 - futbal [Marek5]
súhlasím s p.Katarínou na tom že platení futbalisti neodvádzajú také výkony aby boli platení z mestského rozpo?tu. Ja som sa dopo?ul že niektorý z futbalistov dostáva mesa?ne aj 7000 Sk za to že hrá v seredi. Je to platené z rozpo?tu mesta alebo z nejakých "?iernych " pe?azí? Ako spomínala p.Katarína tak má pravdu v tom, že 100 korunové mesa?né príspevky platia iba naše vnú?ence. V športovej komisie je dos? bývalých futbalistov a myslím že aj predseda je , a mali by sa zamyslie? ?i sa bude podporova? mládežnícky futbal alebo iba A mužstvo, lebo ako to v meste po?úvam , robí sa len pre mužov, ?o potvrdzujú aj tie mesa?né príspevky. Rozprával som sa so známym a on potvrdil, že jeho vnú?ik išiel radšej do Šintavy trénova? len aby nemusel plati?.
04.12.2007 19:56 - futbal [Marek5]
súhlasím s p.Katarínou na tom že platení futbalisti neodvádzajú také výkony aby boli platení z mestského rozpo?tu. Ja som sa dopo?ul že niektorý z futbalistov dostáva mesa?ne aj 7000 Sk za to že hrá v seredi. Je to platené z rozpo?tu mesta alebo z nejakých "?iernych " pe?azí? Ako spomínala p.Katarína tak má pravdu v tom, že 100 korunové mesa?né príspevky platia iba naše vnú?ence. V športovej komisie je dos? bývalých futbalistov a myslím že aj predseda je , a mali by sa zamyslie? ?i sa bude podporova? mládežnícky futbal alebo iba A mužstvo, lebo ako to v meste po?úvam , robí sa len pre mužov, ?o potvrdzujú aj tie mesa?né príspevky. Rozprával som sa so známym a on potvrdil, že jeho vnú?ik išiel radšej do Šintavy trénova? len aby nemusel plati?.
04.12.2007 19:56 - futbal [Marek5]
súhlasím s p.Katarínou na tom že platení futbalisti neodvádzajú také výkony aby boli platení z mestského rozpo?tu. Ja som sa dopo?ul že niektorý z futbalistov dostáva mesa?ne aj 7000 Sk za to že hrá v seredi. Je to platené z rozpo?tu mesta alebo z nejakých "?iernych " pe?azí? Ako spomínala p.Katarína tak má pravdu v tom, že 100 korunové mesa?né príspevky platia iba naše vnú?ence. V športovej komisie je dos? bývalých futbalistov a myslím že aj predseda je , a mali by sa zamyslie? ?i sa bude podporova? mládežnícky futbal alebo iba A mužstvo, lebo ako to v meste po?úvam , robí sa len pre mužov, ?o potvrdzujú aj tie mesa?né príspevky. Rozprával som sa so známym a on potvrdil, že jeho vnú?ik išiel radšej do Šintavy trénova? len aby nemusel plati?.
04.12.2007 19:56 - futbal [Marek5]
súhlasím s p.Katarínou na tom že platení futbalisti neodvádzajú také výkony aby boli platení z mestského rozpo?tu. Ja som sa dopo?ul že niektorý z futbalistov dostáva mesa?ne aj 7000 Sk za to že hrá v seredi. Je to platené z rozpo?tu mesta alebo z nejakých "?iernych " pe?azí? Ako spomínala p.Katarína tak má pravdu v tom, že 100 korunové mesa?né príspevky platia iba naše vnú?ence. V športovej komisie je dos? bývalých futbalistov a myslím že aj predseda je , a mali by sa zamyslie? ?i sa bude podporova? mládežnícky futbal alebo iba A mužstvo, lebo ako to v meste po?úvam , robí sa len pre mužov, ?o potvrdzujú aj tie mesa?né príspevky. Rozprával som sa so známym a on potvrdil, že jeho vnú?ik išiel radšej do Šintavy trénova? len aby nemusel plati?.
04.12.2007 19:56 - futbal [Marek5]
súhlasím s p.Katarínou na tom že platení futbalisti neodvádzajú také výkony aby boli platení z mestského rozpo?tu. Ja som sa dopo?ul že niektorý z futbalistov dostáva mesa?ne aj 7000 Sk za to že hrá v seredi. Je to platené z rozpo?tu mesta alebo z nejakých "?iernych " pe?azí? Ako spomínala p.Katarína tak má pravdu v tom, že 100 korunové mesa?né príspevky platia iba naše vnú?ence. V športovej komisie je dos? bývalých futbalistov a myslím že aj predseda je , a mali by sa zamyslie? ?i sa bude podporova? mládežnícky futbal alebo iba A mužstvo, lebo ako to v meste po?úvam , robí sa len pre mužov, ?o potvrdzujú aj tie mesa?né príspevky. Rozprával som sa so známym a on potvrdil, že jeho vnú?ik išiel radšej do Šintavy trénova? len aby nemusel plati?.
04.12.2007 19:56 - futbal [Marek5]
súhlasím s p.Katarínou na tom že platení futbalisti neodvádzajú také výkony aby boli platení z mestského rozpo?tu. Ja som sa dopo?ul že niektorý z futbalistov dostáva mesa?ne aj 7000 Sk za to že hrá v seredi. Je to platené z rozpo?tu mesta alebo z nejakých "?iernych " pe?azí? Ako spomínala p.Katarína tak má pravdu v tom, že 100 korunové mesa?né príspevky platia iba naše vnú?ence. V športovej komisie je dos? bývalých futbalistov a myslím že aj predseda je , a mali by sa zamyslie? ?i sa bude podporova? mládežnícky futbal alebo iba A mužstvo, lebo ako to v meste po?úvam , robí sa len pre mužov, ?o potvrdzujú aj tie mesa?né príspevky. Rozprával som sa so známym a on potvrdil, že jeho vnú?ik išiel radšej do Šintavy trénova? len aby nemusel plati?.
04.12.2007 19:56 - futbal [Marek5]
súhlasím s p.Katarínou na tom že platení futbalisti neodvádzajú také výkony aby boli platení z mestského rozpo?tu. Ja som sa dopo?ul že niektorý z futbalistov dostáva mesa?ne aj 7000 Sk za to že hrá v seredi. Je to platené z rozpo?tu mesta alebo z nejakých "?iernych " pe?azí? Ako spomínala p.Katarína tak má pravdu v tom, že 100 korunové mesa?né príspevky platia iba naše vnú?ence. V športovej komisie je dos? bývalých futbalistov a myslím že aj predseda je , a mali by sa zamyslie? ?i sa bude podporova? mládežnícky futbal alebo iba A mužstvo, lebo ako to v meste po?úvam , robí sa len pre mužov, ?o potvrdzujú aj tie mesa?né príspevky. Rozprával som sa so známym a on potvrdil, že jeho vnú?ik išiel radšej do Šintavy trénova? len aby nemusel plati?.
04.12.2007 19:56 - futbal [Marek5]
súhlasím s p.Katarínou na tom že platení futbalisti neodvádzajú také výkony aby boli platení z mestského rozpo?tu. Ja som sa dopo?ul že niektorý z futbalistov dostáva mesa?ne aj 7000 Sk za to že hrá v seredi. Je to platené z rozpo?tu mesta alebo z nejakých "?iernych " pe?azí? Ako spomínala p.Katarína tak má pravdu v tom, že 100 korunové mesa?né príspevky platia iba naše vnú?ence. V športovej komisie je dos? bývalých futbalistov a myslím že aj predseda je , a mali by sa zamyslie? ?i sa bude podporova? mládežnícky futbal alebo iba A mužstvo, lebo ako to v meste po?úvam , robí sa len pre mužov, ?o potvrdzujú aj tie mesa?né príspevky. Rozprával som sa so známym a on potvrdil, že jeho vnú?ik išiel radšej do Šintavy trénova? len aby nemusel plati?.
04.12.2007 19:56 - futbal [Marek5]
súhlasím s p.Katarínou na tom že platení futbalisti neodvádzajú také výkony aby boli platení z mestského rozpo?tu. Ja som sa dopo?ul že niektorý z futbalistov dostáva mesa?ne aj 7000 Sk za to že hrá v seredi. Je to platené z rozpo?tu mesta alebo z nejakých "?iernych " pe?azí? Ako spomínala p.Katarína tak má pravdu v tom, že 100 korunové mesa?né príspevky platia iba naše vnú?ence. V športovej komisie je dos? bývalých futbalistov a myslím že aj predseda je , a mali by sa zamyslie? ?i sa bude podporova? mládežnícky futbal alebo iba A mužstvo, lebo ako to v meste po?úvam , robí sa len pre mužov, ?o potvrdzujú aj tie mesa?né príspevky. Rozprával som sa so známym a on potvrdil, že jeho vnú?ik išiel radšej do Šintavy trénova? len aby nemusel plati?.
27.11.2007 11:48 - futbalový klub [Katarína]
Dokedy bude mesto tolerovať šafárenie na mestskom štadione? Pozrela som si návrh rozpočtu mesta na rok 2008-2010 a na st.14 je že mesto platí na štadion 1 milion korún a ešte futbalisti dostávajú z balíka 3.miliony väčšiu časť. Mesto by malo urobiť ozaj dôkladný audit na štadione, lebo ak sa tam neurobí poriadok bude mesto len a len doplácať a bude financovať niekoho kto si to nezaslúži. . O futbal je v meste najväčší záujem a má najviac členov, ale je treba rozumne rozdeľovať peniaze. Niektorí poslanci sa tvária, že všetko je v poriadku, ale nie je. Je na hlavu postavená politika, ktorú teraz robia na štadione. Jeden príklad za všetky: nástupom nového prezidenta klubu sa zaviedli akože mesačné členské príspevky vo výške 100,-Sk, ktoré musia platiť všetci od upratovačky až po malého 6-ročného prípravkára. Poviete si že treba platiť. Dobre, ale choré je na tom, že ten príspevok reálne platia iba deti !!!!!!!!! od dorastenca až po toho 6-ročného prípravkára. Muži , čiže A-mužstvo dospelých zo svojho vrecka neplatia vôbec nič. Poviete si ako je to možné? No jednoducho. Muži sú mesačne zo Športového klubu platení nejakou sumou (1500,-Sk) a samozrejme že tých 100,-Sk mesačne sa im strhne z tejto mesačnej odmeny, takže v konečnom dôsledku nič zo svojho neplatia. Ja som bývalá ekonómka a takéto finančné operácie sa veľmi dobre robia a zakrývajú. A možno aj z tohto dôvodu, že v Seredi máme platených futbalistov nemá vedenie športového klubu peniaze na iné veci a stále požaduje nejaké zvyšovanie z rozpočtu mesta. Je mesto také bohaté, že si dovolí platiť aj niekoľko 15 futbalistov, ktorí nie sú profesionáli. Vedenie športového klubu by sa malo nad týmto veľmi rýchlo zamyslieť a mesto by malo urobiť ten audit.
27.11.2007 11:48 - futbalový klub [Katarína]
Dokedy bude mesto tolerova? šafárenie na mestskom štadione? Pozrela som si návrh rozpo?tu mesta na rok 2008-2010 a na st.14 je že mesto platí na štadion 1 milion korún a ešte futbalisti dostávajú z balíka 3.miliony vä?šiu ?as?. Mesto by malo urobi? ozaj dôkladný audit na štadione, lebo ak sa tam neurobí poriadok bude mesto len a len dopláca? a bude financova? niekoho kto si to nezaslúži. . O futbal je v meste najvä?ší záujem a má najviac ?lenov, ale je treba rozumne rozde?ova? peniaze. Niektorí poslanci sa tvária, že všetko je v poriadku, ale nie je. Je na hlavu postavená politika, ktorú teraz robia na štadione. Jeden príklad za všetky: nástupom nového prezidenta klubu sa zaviedli akože mesa?né ?lenské príspevky vo výške 100,-Sk, ktoré musia plati? všetci od upratova?ky až po malého 6-ro?ného prípravkára. Poviete si že treba plati?. Dobre, ale choré je na tom, že ten príspevok reálne platia iba deti !!!!!!!!! od dorastenca až po toho 6-ro?ného prípravkára. Muži , ?iže A-mužstvo dospelých zo svojho vrecka neplatia vôbec ni?. Poviete si ako je to možné? No jednoducho. Muži sú mesa?ne zo Športového klubu platení nejakou sumou (1500,-Sk) a samozrejme že tých 100,-Sk mesa?ne sa im strhne z tejto mesa?nej odmeny, takže v kone?nom dôsledku ni? zo svojho neplatia. Ja som bývalá ekonómka a takéto finan?né operácie sa ve?mi dobre robia a zakrývajú. A možno aj z tohto dôvodu, že v Seredi máme platených futbalistov nemá vedenie športového klubu peniaze na iné veci a stále požaduje nejaké zvyšovanie z rozpo?tu mesta. Je mesto také bohaté, že si dovolí plati? aj nieko?ko 15 futbalistov, ktorí nie sú profesionáli. Vedenie športového klubu by sa malo nad týmto ve?mi rýchlo zamyslie? a mesto by malo urobi? ten audit.
27.11.2007 11:48 - futbalový klub [Katarína]
Dokedy bude mesto tolerova? šafárenie na mestskom štadione? Pozrela som si návrh rozpo?tu mesta na rok 2008-2010 a na st.14 je že mesto platí na štadion 1 milion korún a ešte futbalisti dostávajú z balíka 3.miliony vä?šiu ?as?. Mesto by malo urobi? ozaj dôkladný audit na štadione, lebo ak sa tam neurobí poriadok bude mesto len a len dopláca? a bude financova? niekoho kto si to nezaslúži. . O futbal je v meste najvä?ší záujem a má najviac ?lenov, ale je treba rozumne rozde?ova? peniaze. Niektorí poslanci sa tvária, že všetko je v poriadku, ale nie je. Je na hlavu postavená politika, ktorú teraz robia na štadione. Jeden príklad za všetky: nástupom nového prezidenta klubu sa zaviedli akože mesa?né ?lenské príspevky vo výške 100,-Sk, ktoré musia plati? všetci od upratova?ky až po malého 6-ro?ného prípravkára. Poviete si že treba plati?. Dobre, ale choré je na tom, že ten príspevok reálne platia iba deti !!!!!!!!! od dorastenca až po toho 6-ro?ného prípravkára. Muži , ?iže A-mužstvo dospelých zo svojho vrecka neplatia vôbec ni?. Poviete si ako je to možné? No jednoducho. Muži sú mesa?ne zo Športového klubu platení nejakou sumou (1500,-Sk) a samozrejme že tých 100,-Sk mesa?ne sa im strhne z tejto mesa?nej odmeny, takže v kone?nom dôsledku ni? zo svojho neplatia. Ja som bývalá ekonómka a takéto finan?né operácie sa ve?mi dobre robia a zakrývajú. A možno aj z tohto dôvodu, že v Seredi máme platených futbalistov nemá vedenie športového klubu peniaze na iné veci a stále požaduje nejaké zvyšovanie z rozpo?tu mesta. Je mesto také bohaté, že si dovolí plati? aj nieko?ko 15 futbalistov, ktorí nie sú profesionáli. Vedenie športového klubu by sa malo nad týmto ve?mi rýchlo zamyslie? a mesto by malo urobi? ten audit.
27.11.2007 11:48 - futbalový klub [Katarína]
Dokedy bude mesto tolerova? šafárenie na mestskom štadione? Pozrela som si návrh rozpo?tu mesta na rok 2008-2010 a na st.14 je že mesto platí na štadion 1 milion korún a ešte futbalisti dostávajú z balíka 3.miliony vä?šiu ?as?. Mesto by malo urobi? ozaj dôkladný audit na štadione, lebo ak sa tam neurobí poriadok bude mesto len a len dopláca? a bude financova? niekoho kto si to nezaslúži. . O futbal je v meste najvä?ší záujem a má najviac ?lenov, ale je treba rozumne rozde?ova? peniaze. Niektorí poslanci sa tvária, že všetko je v poriadku, ale nie je. Je na hlavu postavená politika, ktorú teraz robia na štadione. Jeden príklad za všetky: nástupom nového prezidenta klubu sa zaviedli akože mesa?né ?lenské príspevky vo výške 100,-Sk, ktoré musia plati? všetci od upratova?ky až po malého 6-ro?ného prípravkára. Poviete si že treba plati?. Dobre, ale choré je na tom, že ten príspevok reálne platia iba deti !!!!!!!!! od dorastenca až po toho 6-ro?ného prípravkára. Muži , ?iže A-mužstvo dospelých zo svojho vrecka neplatia vôbec ni?. Poviete si ako je to možné? No jednoducho. Muži sú mesa?ne zo Športového klubu platení nejakou sumou (1500,-Sk) a samozrejme že tých 100,-Sk mesa?ne sa im strhne z tejto mesa?nej odmeny, takže v kone?nom dôsledku ni? zo svojho neplatia. Ja som bývalá ekonómka a takéto finan?né operácie sa ve?mi dobre robia a zakrývajú. A možno aj z tohto dôvodu, že v Seredi máme platených futbalistov nemá vedenie športového klubu peniaze na iné veci a stále požaduje nejaké zvyšovanie z rozpo?tu mesta. Je mesto také bohaté, že si dovolí plati? aj nieko?ko 15 futbalistov, ktorí nie sú profesionáli. Vedenie športového klubu by sa malo nad týmto ve?mi rýchlo zamyslie? a mesto by malo urobi? ten audit.
27.11.2007 11:48 - futbalový klub [Katarína]
Dokedy bude mesto tolerova? šafárenie na mestskom štadione? Pozrela som si návrh rozpo?tu mesta na rok 2008-2010 a na st.14 je že mesto platí na štadion 1 milion korún a ešte futbalisti dostávajú z balíka 3.miliony vä?šiu ?as?. Mesto by malo urobi? ozaj dôkladný audit na štadione, lebo ak sa tam neurobí poriadok bude mesto len a len dopláca? a bude financova? niekoho kto si to nezaslúži. . O futbal je v meste najvä?ší záujem a má najviac ?lenov, ale je treba rozumne rozde?ova? peniaze. Niektorí poslanci sa tvária, že všetko je v poriadku, ale nie je. Je na hlavu postavená politika, ktorú teraz robia na štadione. Jeden príklad za všetky: nástupom nového prezidenta klubu sa zaviedli akože mesa?né ?lenské príspevky vo výške 100,-Sk, ktoré musia plati? všetci od upratova?ky až po malého 6-ro?ného prípravkára. Poviete si že treba plati?. Dobre, ale choré je na tom, že ten príspevok reálne platia iba deti !!!!!!!!! od dorastenca až po toho 6-ro?ného prípravkára. Muži , ?iže A-mužstvo dospelých zo svojho vrecka neplatia vôbec ni?. Poviete si ako je to možné? No jednoducho. Muži sú mesa?ne zo Športového klubu platení nejakou sumou (1500,-Sk) a samozrejme že tých 100,-Sk mesa?ne sa im strhne z tejto mesa?nej odmeny, takže v kone?nom dôsledku ni? zo svojho neplatia. Ja som bývalá ekonómka a takéto finan?né operácie sa ve?mi dobre robia a zakrývajú. A možno aj z tohto dôvodu, že v Seredi máme platených futbalistov nemá vedenie športového klubu peniaze na iné veci a stále požaduje nejaké zvyšovanie z rozpo?tu mesta. Je mesto také bohaté, že si dovolí plati? aj nieko?ko 15 futbalistov, ktorí nie sú profesionáli. Vedenie športového klubu by sa malo nad týmto ve?mi rýchlo zamyslie? a mesto by malo urobi? ten audit.
27.11.2007 11:48 - futbalový klub [Katarína]
Dokedy bude mesto tolerova? šafárenie na mestskom štadione? Pozrela som si návrh rozpo?tu mesta na rok 2008-2010 a na st.14 je že mesto platí na štadion 1 milion korún a ešte futbalisti dostávajú z balíka 3.miliony vä?šiu ?as?. Mesto by malo urobi? ozaj dôkladný audit na štadione, lebo ak sa tam neurobí poriadok bude mesto len a len dopláca? a bude financova? niekoho kto si to nezaslúži. . O futbal je v meste najvä?ší záujem a má najviac ?lenov, ale je treba rozumne rozde?ova? peniaze. Niektorí poslanci sa tvária, že všetko je v poriadku, ale nie je. Je na hlavu postavená politika, ktorú teraz robia na štadione. Jeden príklad za všetky: nástupom nového prezidenta klubu sa zaviedli akože mesa?né ?lenské príspevky vo výške 100,-Sk, ktoré musia plati? všetci od upratova?ky až po malého 6-ro?ného prípravkára. Poviete si že treba plati?. Dobre, ale choré je na tom, že ten príspevok reálne platia iba deti !!!!!!!!! od dorastenca až po toho 6-ro?ného prípravkára. Muži , ?iže A-mužstvo dospelých zo svojho vrecka neplatia vôbec ni?. Poviete si ako je to možné? No jednoducho. Muži sú mesa?ne zo Športového klubu platení nejakou sumou (1500,-Sk) a samozrejme že tých 100,-Sk mesa?ne sa im strhne z tejto mesa?nej odmeny, takže v kone?nom dôsledku ni? zo svojho neplatia. Ja som bývalá ekonómka a takéto finan?né operácie sa ve?mi dobre robia a zakrývajú. A možno aj z tohto dôvodu, že v Seredi máme platených futbalistov nemá vedenie športového klubu peniaze na iné veci a stále požaduje nejaké zvyšovanie z rozpo?tu mesta. Je mesto také bohaté, že si dovolí plati? aj nieko?ko 15 futbalistov, ktorí nie sú profesionáli. Vedenie športového klubu by sa malo nad týmto ve?mi rýchlo zamyslie? a mesto by malo urobi? ten audit.
27.11.2007 11:48 - futbalový klub [Katarína]
Dokedy bude mesto tolerova? šafárenie na mestskom štadione? Pozrela som si návrh rozpo?tu mesta na rok 2008-2010 a na st.14 je že mesto platí na štadion 1 milion korún a ešte futbalisti dostávajú z balíka 3.miliony vä?šiu ?as?. Mesto by malo urobi? ozaj dôkladný audit na štadione, lebo ak sa tam neurobí poriadok bude mesto len a len dopláca? a bude financova? niekoho kto si to nezaslúži. . O futbal je v meste najvä?ší záujem a má najviac ?lenov, ale je treba rozumne rozde?ova? peniaze. Niektorí poslanci sa tvária, že všetko je v poriadku, ale nie je. Je na hlavu postavená politika, ktorú teraz robia na štadione. Jeden príklad za všetky: nástupom nového prezidenta klubu sa zaviedli akože mesa?né ?lenské príspevky vo výške 100,-Sk, ktoré musia plati? všetci od upratova?ky až po malého 6-ro?ného prípravkára. Poviete si že treba plati?. Dobre, ale choré je na tom, že ten príspevok reálne platia iba deti !!!!!!!!! od dorastenca až po toho 6-ro?ného prípravkára. Muži , ?iže A-mužstvo dospelých zo svojho vrecka neplatia vôbec ni?. Poviete si ako je to možné? No jednoducho. Muži sú mesa?ne zo Športového klubu platení nejakou sumou (1500,-Sk) a samozrejme že tých 100,-Sk mesa?ne sa im strhne z tejto mesa?nej odmeny, takže v kone?nom dôsledku ni? zo svojho neplatia. Ja som bývalá ekonómka a takéto finan?né operácie sa ve?mi dobre robia a zakrývajú. A možno aj z tohto dôvodu, že v Seredi máme platených futbalistov nemá vedenie športového klubu peniaze na iné veci a stále požaduje nejaké zvyšovanie z rozpo?tu mesta. Je mesto také bohaté, že si dovolí plati? aj nieko?ko 15 futbalistov, ktorí nie sú profesionáli. Vedenie športového klubu by sa malo nad týmto ve?mi rýchlo zamyslie? a mesto by malo urobi? ten audit.
27.11.2007 11:48 - futbalový klub [Katarína]
Dokedy bude mesto tolerova? šafárenie na mestskom štadione? Pozrela som si návrh rozpo?tu mesta na rok 2008-2010 a na st.14 je že mesto platí na štadion 1 milion korún a ešte futbalisti dostávajú z balíka 3.miliony vä?šiu ?as?. Mesto by malo urobi? ozaj dôkladný audit na štadione, lebo ak sa tam neurobí poriadok bude mesto len a len dopláca? a bude financova? niekoho kto si to nezaslúži. . O futbal je v meste najvä?ší záujem a má najviac ?lenov, ale je treba rozumne rozde?ova? peniaze. Niektorí poslanci sa tvária, že všetko je v poriadku, ale nie je. Je na hlavu postavená politika, ktorú teraz robia na štadione. Jeden príklad za všetky: nástupom nového prezidenta klubu sa zaviedli akože mesa?né ?lenské príspevky vo výške 100,-Sk, ktoré musia plati? všetci od upratova?ky až po malého 6-ro?ného prípravkára. Poviete si že treba plati?. Dobre, ale choré je na tom, že ten príspevok reálne platia iba deti !!!!!!!!! od dorastenca až po toho 6-ro?ného prípravkára. Muži , ?iže A-mužstvo dospelých zo svojho vrecka neplatia vôbec ni?. Poviete si ako je to možné? No jednoducho. Muži sú mesa?ne zo Športového klubu platení nejakou sumou (1500,-Sk) a samozrejme že tých 100,-Sk mesa?ne sa im strhne z tejto mesa?nej odmeny, takže v kone?nom dôsledku ni? zo svojho neplatia. Ja som bývalá ekonómka a takéto finan?né operácie sa ve?mi dobre robia a zakrývajú. A možno aj z tohto dôvodu, že v Seredi máme platených futbalistov nemá vedenie športového klubu peniaze na iné veci a stále požaduje nejaké zvyšovanie z rozpo?tu mesta. Je mesto také bohaté, že si dovolí plati? aj nieko?ko 15 futbalistov, ktorí nie sú profesionáli. Vedenie športového klubu by sa malo nad týmto ve?mi rýchlo zamyslie? a mesto by malo urobi? ten audit.
27.11.2007 11:48 - futbalový klub [Katarína]
Dokedy bude mesto tolerova? šafárenie na mestskom štadione? Pozrela som si návrh rozpo?tu mesta na rok 2008-2010 a na st.14 je že mesto platí na štadion 1 milion korún a ešte futbalisti dostávajú z balíka 3.miliony vä?šiu ?as?. Mesto by malo urobi? ozaj dôkladný audit na štadione, lebo ak sa tam neurobí poriadok bude mesto len a len dopláca? a bude financova? niekoho kto si to nezaslúži. . O futbal je v meste najvä?ší záujem a má najviac ?lenov, ale je treba rozumne rozde?ova? peniaze. Niektorí poslanci sa tvária, že všetko je v poriadku, ale nie je. Je na hlavu postavená politika, ktorú teraz robia na štadione. Jeden príklad za všetky: nástupom nového prezidenta klubu sa zaviedli akože mesa?né ?lenské príspevky vo výške 100,-Sk, ktoré musia plati? všetci od upratova?ky až po malého 6-ro?ného prípravkára. Poviete si že treba plati?. Dobre, ale choré je na tom, že ten príspevok reálne platia iba deti !!!!!!!!! od dorastenca až po toho 6-ro?ného prípravkára. Muži , ?iže A-mužstvo dospelých zo svojho vrecka neplatia vôbec ni?. Poviete si ako je to možné? No jednoducho. Muži sú mesa?ne zo Športového klubu platení nejakou sumou (1500,-Sk) a samozrejme že tých 100,-Sk mesa?ne sa im strhne z tejto mesa?nej odmeny, takže v kone?nom dôsledku ni? zo svojho neplatia. Ja som bývalá ekonómka a takéto finan?né operácie sa ve?mi dobre robia a zakrývajú. A možno aj z tohto dôvodu, že v Seredi máme platených futbalistov nemá vedenie športového klubu peniaze na iné veci a stále požaduje nejaké zvyšovanie z rozpo?tu mesta. Je mesto také bohaté, že si dovolí plati? aj nieko?ko 15 futbalistov, ktorí nie sú profesionáli. Vedenie športového klubu by sa malo nad týmto ve?mi rýchlo zamyslie? a mesto by malo urobi? ten audit.
27.11.2007 11:48 - futbalový klub [Katarína]
Dokedy bude mesto tolerova? šafárenie na mestskom štadione? Pozrela som si návrh rozpo?tu mesta na rok 2008-2010 a na st.14 je že mesto platí na štadion 1 milion korún a ešte futbalisti dostávajú z balíka 3.miliony vä?šiu ?as?. Mesto by malo urobi? ozaj dôkladný audit na štadione, lebo ak sa tam neurobí poriadok bude mesto len a len dopláca? a bude financova? niekoho kto si to nezaslúži. . O futbal je v meste najvä?ší záujem a má najviac ?lenov, ale je treba rozumne rozde?ova? peniaze. Niektorí poslanci sa tvária, že všetko je v poriadku, ale nie je. Je na hlavu postavená politika, ktorú teraz robia na štadione. Jeden príklad za všetky: nástupom nového prezidenta klubu sa zaviedli akože mesa?né ?lenské príspevky vo výške 100,-Sk, ktoré musia plati? všetci od upratova?ky až po malého 6-ro?ného prípravkára. Poviete si že treba plati?. Dobre, ale choré je na tom, že ten príspevok reálne platia iba deti !!!!!!!!! od dorastenca až po toho 6-ro?ného prípravkára. Muži , ?iže A-mužstvo dospelých zo svojho vrecka neplatia vôbec ni?. Poviete si ako je to možné? No jednoducho. Muži sú mesa?ne zo Športového klubu platení nejakou sumou (1500,-Sk) a samozrejme že tých 100,-Sk mesa?ne sa im strhne z tejto mesa?nej odmeny, takže v kone?nom dôsledku ni? zo svojho neplatia. Ja som bývalá ekonómka a takéto finan?né operácie sa ve?mi dobre robia a zakrývajú. A možno aj z tohto dôvodu, že v Seredi máme platených futbalistov nemá vedenie športového klubu peniaze na iné veci a stále požaduje nejaké zvyšovanie z rozpo?tu mesta. Je mesto také bohaté, že si dovolí plati? aj nieko?ko 15 futbalistov, ktorí nie sú profesionáli. Vedenie športového klubu by sa malo nad týmto ve?mi rýchlo zamyslie? a mesto by malo urobi? ten audit.
Rozšírenie MŠ D. Štúra v Seredi
Európsky fond regionálneho rozvoja
Európsky sociálny fond