Diskusia

Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e-mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.

Posledný príspevok 27-11-2010 22:34
Byty, nájmy ARCHÍV
25.11.2010 10:56 - Výnimočný preparát proti rakovine a iným chorobám [smilan]
Považujem za povinnosť oboznámiť verejnosť s existenciou mimoriadne účinného prípravku, pôsobiaceho priam neuveriteľne pozitívnym spôsobom nie len pri rakovine, ale aj pri ostatných chorobách. Viac sa dozviete na: [odkaz]
+ zobraziť odpovede (1)
27.11.2010 22:34 - RE: Výnimočný preparát proti rakovine a iným chorobám [sladkym]
až nato že tento preparát je silne toxický pre ludský organizmus :-(
17.11.2010 19:19 - Nevyhnutnosť kolonizácie vesmíru! [smilan]
Správa z médií: Ľudstvo musí preč zo Zeme, inak vyhynie! Dve storočia máme vraj na to, aby sme zvládli technológiu, umožňujúcu kolonizovať vesmír. Inak nemáme šancu prežiť. Myslí si to britský astrofyzik Stephen Hawking, podľa ktorého budeme musieť čeliť v najbližších rokoch čoraz väčším hrozbám – či už prírodného, alebo spoločenského charakteru. Hrozbám, ktoré by boli pri našich súčasných technologických a ekonomických možnostiach nezvládnuteľnými. Viac sa dozviete na: kusvetlu.blog.cz/1011/nevyhnutnost-kolonizacie-vesmiru
06.11.2010 21:28 - Pridelovanie bytov [jan_2]
Bolo by zaujívavé zverejniť komu boli v meste pridelene nehnutelnosti od r. 1989 -- byty, pozemky- a za aku cenu boli odpredane, aby sme nemali pochybnosti pri volení predstavitelov mesta.
+ zobraziť odpovede (2)
11.11.2010 12:58 - RE: Pridelovanie bytov [zástupca]
Pán Ján,ako predseda, bytovej komisie môžem odpovedať ,že byty sa prideľovali počas štyroch posledných rokov trasparentne losovaním za účasti komisie , záujemcov o byty a hlavnej kontrolórky. Neboli uplatnené žiadne sťažnosti ani námietky voči priebehu losovania. Stanislav Tvrdík - predseda bytovej komisie, poslanec MsZ v Seredi.
13.11.2010 20:23 - RE: RE: Pridelovanie bytov [jan_2]
Pán Tvrdík, ďakujem za vyjadrenie k prideľovaniu bytov za posledné volebné obdobie. Predpokladám, že v poslednom období nebolo však veľa bytov k predaju, skôr asi išlo o prideľovanie nájomných bytov. Myslím si , že infomovanosť občanov v poslednom období je na dobrej úrovni /internet a pod/. Tak ako som písal v pôvodnom príspevku chcel by som však, aby ešte pred voľbami boli zverejnené všetky predaje nehnuteľností /byty aj pozemky/ od r.1989 . Myslím, že aj v tomto období sa prideľovali nové byty a tiež, že niektorí kandidáti na poslancov pôsobili v zastupiteľstve aj v tomto období. Občania majú právo vedieť ako sa nakladalo s verejným majetkom v minulosti -- kumu sa odpredal majetok mesta. Verím, že mestský úrad bude ústretový k danej požiadavke -- je vlastne aj povinný poskytnúť tieto informácie /ako vyplýva aj z vyjadrenia právnikov dnes v relácii TV Markíza /.
01.11.2010 16:29 - Ako urobí Tvorca poriadok na Zemi? [smilan]
Veľmi jednoducho! Zmenou intenzity vesmírneho žiarenia! Predstavme si určitý elektrický spotrebič, ktorý funguje na 220 voltov. Čo sa s ním stane, ak ho pripojíme na 320 voltov? Zhorí! Bude zničený! Viac sa dozviete na: kusvetlu.blog.cz/1011/ako-urobi-tvorca-poriadok-na-zemi
08.03.2009 16:22 - PREDAM GARAZ [Jan]
Ma niekto zaujem o garaz na Mlynarskej ulici???Sa ozvite
+ zobraziť odpovede (1)
09.03.2009 08:22 - RE: PREDAM GARAZ [laco]
Mám záujem. Tel. 0907 738 914 Laco
17.09.2008 14:07 - Odpoved ziadna [sladkym]
Vidim ze na moj predchadzajuci prispevok nik neodpovedal, asi sem p. Ac nechodi. Kebyze sem zavita, tak by mi mohol poslat zapisnicu zo stretnutia pre ulicu Garbiarska 51, pretoze tento a ani minuly rok nebola vobec vyvesena na tabuli. /pritom to je povinnost zo zakona, ak sa nemylim/ Dakujem - mail je marek/sladky/sk
+ zobraziť odpovede (2)
18.09.2008 07:54 - RE: Odpoved ziadna - reakcia [zástupca]
Pán Sladký , oslovte pána Áča na mail: mbps@mbps.sk Diskusné fórum nie je určené na nechávanie odkazov , oslovený človek ho vôbec nemusí čítať. Apropo, ak sa dohodne tretina vlastníkov môžete si zvolať schôdzu.
18.09.2008 14:28 - RE: RE: Odpoved ziadna - reakcia [sladkym]
Dakujem za odpoved, ale aj ta mail adresa mi celkom postacuje.
03.08.2008 23:24 - MsBP Sered [sladkym]
neviem kto rozhoduje o tom kedy sa ma konat stretnutie majitelov bytov s vedenim MsBP, ale termin jul a august sa mi vobec nezda vhodny. Ved na tieto stretnutia chodi malo ludi, ale ked je dovolenkove obdobie tak tam pride este menej. zial tento pripad sa stal aj mne, som nebol pritomny pre dovolenku a pritom sa tam rozhodovali aj niektore zavazne body. Dal by sa v buducnosti zmenit mesiac konania tychto schodzok?
28.04.2008 09:34 - drobne opravy v panelakoch [smiesko]
Byvam na D.Stura 1009/8. Kedze byvame na prizemi, tak som sa rozhodol z vlastnej iniciativy riesit problem so vstupnymi dverami, na ktorych len tak tak drzalo sklo a po naraze pri zatvoreni dveri sa otriasol priestor od prizemia az po tretie poschodie. Na tychto dverach chybalo uz akekolvek tesnenie a zvuk po zatvoreni dveri systemom Brano-zatvara samo- pripominal vybuch petardy. Dalsi problem, ktory nam vyrazne zneprijemnoval zivot boli zelezne platy na vonkajsom schodisku, ktore sluzia detom ako smykacka a okrem ineho sa cez ne da preniest kocik a bicykel, a ich zvukovy efekt kedze ked narazaju na beton schodiska, pripomina zvuk hromu pocas burky. Sam som to zacal riesit potom, ked mi spravkyna panelaku-p.Bachrata, povedala, ze tieto veci nie je mozne vyriesit a najlepsie bude, ked sa to tymto stylom cim skor znici a potom bude priestor na napravu a kupu novych dveri a schodiska. Pocas choroby mi uz dosla trpezlivost cakat /kedze som sa kazdych 5 minut nadhodil na posteli po vybuchu dveri alebo schodiska/, kedy dvere a schodisko ukoncia svoju sluzbu nasmu panelaku, a kupil som silikon a tesnenie a osetril som dvere. Podakovali mi tichym tuknutim pri zatvarani. Na kovove platy na schodisku som nalepil linoleum a usmevom som sledoval cez okno ako deti skacu a symkaju sa po schodisku a schodisko tisko mlci. Dal som do toho 500,-Sk a hodinku prace. Tento cin som nahlasil spravkyny, ktora mi na to povedala, ze jej to je jedno a moju dalsiu ziadost o presun 8mich postovych schranok/ktore mame rovno pred dverami a zrazame sa vo dverach s ludmi, ktori vyberaju postu, alebo vhadzuju letaky do schranok, co je este lepsi pripad, kedze si niektori vyberaju postu s dvomi psami, ktory na vas vrcia, ked sa chceme dostat do bytu/ o 3 metre dalej od nasich dveri mozno zacne riesit o mesiac, ale nie je to vobec iste, kedze su ludia v panelaku uz 35 rokov zvyknuti na tuto polohu schranky a mohlo by im to sposobit zivotne problemy, comu som ako vzdy nerozumel. Tento prispevok som napisal po precitani si clanku od p.primatora v poslednych seredskych novinach, v ktorom ziada od ludi zmenu myslenia, odvratenie sa od apatie a ignorancie a ozivenie pozitivnych vlastnosti v ludoch, ktore nam spravia tento zivot krajsi. Chcel by som odpoved len na jednu otazku: Spravil by som lepsie keby som tie schody a dvere znicil s vacsim kladivom, schranky o malu chvilu odpalil s pacidlom a polozil ich na dlazku so stylom - robte si s tym co chcete ? Dakujem komukolvek za odpoved.
+ zobraziť odpovede (2)
29.04.2008 15:55 - RE: drobne opravy v panelakoch [cicvor]
myslim, ze si spravil dobre, moc ta to nestalo a mas pokoj...kto ti zaruci, ze keby sa tie veci pokazili, tak by ich naozaj dali hned do poriadku? ked to spravkyni nevadi teraz, nebude jej to vadit ani potom...
18.11.2008 20:20 - RE: drobne opravy v panelakoch [pusinka]
Odpoved na staznost. Chcela by som sa vyjadrit k staznosti pana Brestovanskeho ohladom nezvladnutelneho hluku v nasom panelaku. Pan Brestovansky mi osobne nahlasil, ze chce prestahovat postove schranky na druhu stranu v nasom vchode, na co som mu odpovedala, ze sa opytam na bytovom druzstve, ci sa s tym da nieco robit. Dostala som odpoved, ze s presunom schranok sa neda hybat, lebo su tak nahlasene v projektovej dokumentacii. Takze som mu odpovedala, ze s tymto jeho velkym problemom sa neda nic robit. Co sa tyka buchajucich dveri, tieto dvere su viackrat za rok opravovane, pretoze je tu byvajucich 40 rodin a kazdy nezaobchadza s nimi tak, ako by sa patrilo. Sklo nerincalo vobec, je pravda, ze schody boli uvolnene a teda tie zelezne platy buchali. Potom, co mi pan Brestovansky povedal, ze to bucha, podala som ziadanku na bytove druzstvo, ale kedze nic nejde zo dna na den a uz viac sa ma na nic nepytal, ujal sa unahlene iniciativy vsunutim gumolinu pod zelezne platy (co chapem) a nevyckal na odpoved z bytoveho druzstva. Este musim dodat, ze nic take som nikdy nepovedala, aby sa cokolvek znicilo a este aj to, ze v nasom bytovom dome pan Brestovansky byva zhruba 4 roky a ani raz nebol na schodzi vlastnikov a uzivatelov bytov, takze sa ani nemohol dozvediet, ze peniaze, ktore by sme vynalozili na kupu novych dveri, ludia na schodzi neodsuhlasili, aj ked som ja osobne navrhla, aby sa kupili nove. Rada by som podotkla, ze pan Brestovansky tym, ze naniesol silikon k okennym ramom vo dverach, ktore mu svojim hlukom pripominali vybuch petardy, znecistil silikonom aj okna, ktore nasledne neumyl, asi az doteraz caka, kto by mu aspon umytim podakoval za tento jeho heroicky cin. Som rada, ze som sa mohla vyjadrit k tejto staznosti, lebo vzdy by mala mat priestor na vyjadrenie aj druha strana. Velmi ma vsak mrzi, ze ma uz potom nekontaktoval, ale hned napisal staznost, ved sme ludia a mame usta aj na to, aby sme sa mohli slusne porozpravat a nie iba nadavat na druheho. Kazdy, kto si stoji za svojim slovom, sa neboji podpisat pod svoje vyroky, ale pan Brestovansky asi vopred tusil, ze by sa za svoje polopravdy musel hanbit. S pozdravom Emilia Bachrata - najhorsia spravkyna najhlucnejsej bytovej jednotky v Seredi.
28.02.2008 15:39 - byty-nove kur.,plyn.,vod. rozvody v panelkoch [smiesko]
chcel by som sa spytat /zrejme panov z bytoveho druzstva/ ci uz existuje projekt,plan ako sa budu menit stare rozvody vody,plynu,kurenia na panelakoch...ako sa to bude platit, kolko to bude trvat...vdaka za odpoved
23.01.2008 14:58 - RTV KREA [RTV KREA]
Dobrý deň , chceli by sme upozorniť na možnosť riešenia problémov občanov prostredníctvom televízie.Začíname s novou reláciou ktorá bude zameraná na problémy občanov ,ako sú napr. aj podvodníci s bytmi. S pozdravom redakcia RTV KREA
23.01.2008 14:58 - RTV KREA [RTV KREA]
Dobrý de? , chceli by sme upozorni? na možnos? riešenia problémov ob?anov prostredníctvom televízie.Za?íname s novou reláciou ktorá bude zameraná na problémy ob?anov ,ako sú napr. aj podvodníci s bytmi. S pozdravom redakcia RTV KREA
23.01.2008 14:58 - RTV KREA [RTV KREA]
Dobrý de? , chceli by sme upozorni? na možnos? riešenia problémov ob?anov prostredníctvom televízie.Za?íname s novou reláciou ktorá bude zameraná na problémy ob?anov ,ako sú napr. aj podvodníci s bytmi. S pozdravom redakcia RTV KREA
23.01.2008 14:58 - RTV KREA [RTV KREA]
Dobrý de? , chceli by sme upozorni? na možnos? riešenia problémov ob?anov prostredníctvom televízie.Za?íname s novou reláciou ktorá bude zameraná na problémy ob?anov ,ako sú napr. aj podvodníci s bytmi. S pozdravom redakcia RTV KREA
23.01.2008 14:58 - RTV KREA [RTV KREA]
Dobrý de? , chceli by sme upozorni? na možnos? riešenia problémov ob?anov prostredníctvom televízie.Za?íname s novou reláciou ktorá bude zameraná na problémy ob?anov ,ako sú napr. aj podvodníci s bytmi. S pozdravom redakcia RTV KREA
23.01.2008 14:58 - RTV KREA [RTV KREA]
Dobrý de? , chceli by sme upozorni? na možnos? riešenia problémov ob?anov prostredníctvom televízie.Za?íname s novou reláciou ktorá bude zameraná na problémy ob?anov ,ako sú napr. aj podvodníci s bytmi. S pozdravom redakcia RTV KREA
23.01.2008 14:58 - RTV KREA [RTV KREA]
Dobrý de? , chceli by sme upozorni? na možnos? riešenia problémov ob?anov prostredníctvom televízie.Za?íname s novou reláciou ktorá bude zameraná na problémy ob?anov ,ako sú napr. aj podvodníci s bytmi. S pozdravom redakcia RTV KREA
23.01.2008 14:58 - RTV KREA [RTV KREA]
Dobrý de? , chceli by sme upozorni? na možnos? riešenia problémov ob?anov prostredníctvom televízie.Za?íname s novou reláciou ktorá bude zameraná na problémy ob?anov ,ako sú napr. aj podvodníci s bytmi. S pozdravom redakcia RTV KREA
23.01.2008 14:58 - RTV KREA [RTV KREA]
Dobrý de? , chceli by sme upozorni? na možnos? riešenia problémov ob?anov prostredníctvom televízie.Za?íname s novou reláciou ktorá bude zameraná na problémy ob?anov ,ako sú napr. aj podvodníci s bytmi. S pozdravom redakcia RTV KREA
23.01.2008 14:58 - RTV KREA [RTV KREA]
Dobrý de? , chceli by sme upozorni? na možnos? riešenia problémov ob?anov prostredníctvom televízie.Za?íname s novou reláciou ktorá bude zameraná na problémy ob?anov ,ako sú napr. aj podvodníci s bytmi. S pozdravom redakcia RTV KREA
21.01.2008 16:20 - Podvodnici s bytmi [poskodeny]
Druhy januarovy tyzden 2008 bol 2-izbovy byt v Seredi, na ul. Garbiarska 51/57 predany podvodnikmi!!! Kupujuci bol podvedeny a prisiel o viac ako 1 milion korun!!! Povodnym majitelom bytu je Zuzana Sivova. Podvodnici pouzivaju jej obciansky preukaz. Urcite nekupujte tento byt, ak nechcete prist o peniaze.
21.01.2008 16:20 - Podvodnici s bytmi [poskodeny]
Druhy januarovy tyzden 2008 bol 2-izbovy byt v Seredi, na ul. Garbiarska 51/57 predany podvodnikmi!!! Kupujuci bol podvedeny a prisiel o viac ako 1 milion korun!!! Povodnym majitelom bytu je Zuzana Sivova. Podvodnici pouzivaju jej obciansky preukaz. Urcite nekupujte tento byt, ak nechcete prist o peniaze.
21.01.2008 16:20 - Podvodnici s bytmi [poskodeny]
Druhy januarovy tyzden 2008 bol 2-izbovy byt v Seredi, na ul. Garbiarska 51/57 predany podvodnikmi!!! Kupujuci bol podvedeny a prisiel o viac ako 1 milion korun!!! Povodnym majitelom bytu je Zuzana Sivova. Podvodnici pouzivaju jej obciansky preukaz. Urcite nekupujte tento byt, ak nechcete prist o peniaze.
21.01.2008 16:20 - Podvodnici s bytmi [poskodeny]
Druhy januarovy tyzden 2008 bol 2-izbovy byt v Seredi, na ul. Garbiarska 51/57 predany podvodnikmi!!! Kupujuci bol podvedeny a prisiel o viac ako 1 milion korun!!! Povodnym majitelom bytu je Zuzana Sivova. Podvodnici pouzivaju jej obciansky preukaz. Urcite nekupujte tento byt, ak nechcete prist o peniaze.
21.01.2008 16:20 - Podvodnici s bytmi [poskodeny]
Druhy januarovy tyzden 2008 bol 2-izbovy byt v Seredi, na ul. Garbiarska 51/57 predany podvodnikmi!!! Kupujuci bol podvedeny a prisiel o viac ako 1 milion korun!!! Povodnym majitelom bytu je Zuzana Sivova. Podvodnici pouzivaju jej obciansky preukaz. Urcite nekupujte tento byt, ak nechcete prist o peniaze.
21.01.2008 16:20 - Podvodnici s bytmi [poskodeny]
Druhy januarovy tyzden 2008 bol 2-izbovy byt v Seredi, na ul. Garbiarska 51/57 predany podvodnikmi!!! Kupujuci bol podvedeny a prisiel o viac ako 1 milion korun!!! Povodnym majitelom bytu je Zuzana Sivova. Podvodnici pouzivaju jej obciansky preukaz. Urcite nekupujte tento byt, ak nechcete prist o peniaze.
21.01.2008 16:20 - Podvodnici s bytmi [poskodeny]
Druhy januarovy tyzden 2008 bol 2-izbovy byt v Seredi, na ul. Garbiarska 51/57 predany podvodnikmi!!! Kupujuci bol podvedeny a prisiel o viac ako 1 milion korun!!! Povodnym majitelom bytu je Zuzana Sivova. Podvodnici pouzivaju jej obciansky preukaz. Urcite nekupujte tento byt, ak nechcete prist o peniaze.
21.01.2008 16:20 - Podvodnici s bytmi [poskodeny]
Druhy januarovy tyzden 2008 bol 2-izbovy byt v Seredi, na ul. Garbiarska 51/57 predany podvodnikmi!!! Kupujuci bol podvedeny a prisiel o viac ako 1 milion korun!!! Povodnym majitelom bytu je Zuzana Sivova. Podvodnici pouzivaju jej obciansky preukaz. Urcite nekupujte tento byt, ak nechcete prist o peniaze.
21.01.2008 16:20 - Podvodnici s bytmi [poskodeny]
Druhy januarovy tyzden 2008 bol 2-izbovy byt v Seredi, na ul. Garbiarska 51/57 predany podvodnikmi!!! Kupujuci bol podvedeny a prisiel o viac ako 1 milion korun!!! Povodnym majitelom bytu je Zuzana Sivova. Podvodnici pouzivaju jej obciansky preukaz. Urcite nekupujte tento byt, ak nechcete prist o peniaze.
21.01.2008 16:20 - Podvodnici s bytmi [poskodeny]
Druhy januarovy tyzden 2008 bol 2-izbovy byt v Seredi, na ul. Garbiarska 51/57 predany podvodnikmi!!! Kupujuci bol podvedeny a prisiel o viac ako 1 milion korun!!! Povodnym majitelom bytu je Zuzana Sivova. Podvodnici pouzivaju jej obciansky preukaz. Urcite nekupujte tento byt, ak nechcete prist o peniaze.
12.11.2007 09:01 - Byty, vlastníci, podnájomníci , evidencia... [zástupca]
Mestu zákon neukladá evidova? prenájmy bytov, vlastník je povinný plati? da? z nehnute?nosti mestu a da? z príjmu za prenájom da?ovému úradu. Vlastník bytu je povinný tiež nahlási? po?et osôb obývajúcich byt správcovi bytov. Pokia? dochádza k narušeniu verejného poriadku vo?i narušite?om zasahuje mestská alebo štátna polícia bez oh?adu ?i ide o vlastníka, podnájomníka alebo návštevníka bytu.
12.11.2007 09:01 - Byty, vlastníci, podnájomníci , evidencia... [zástupca]
Mestu zákon neukladá evidova? prenájmy bytov, vlastník je povinný plati? da? z nehnute?nosti mestu a da? z príjmu za prenájom da?ovému úradu. Vlastník bytu je povinný tiež nahlási? po?et osôb obývajúcich byt správcovi bytov. Pokia? dochádza k narušeniu verejného poriadku vo?i narušite?om zasahuje mestská alebo štátna polícia bez oh?adu ?i ide o vlastníka, podnájomníka alebo návštevníka bytu.
12.11.2007 09:01 - Byty, vlastníci, podnájomníci , evidencia... [zástupca]
Mestu zákon neukladá evidova? prenájmy bytov, vlastník je povinný plati? da? z nehnute?nosti mestu a da? z príjmu za prenájom da?ovému úradu. Vlastník bytu je povinný tiež nahlási? po?et osôb obývajúcich byt správcovi bytov. Pokia? dochádza k narušeniu verejného poriadku vo?i narušite?om zasahuje mestská alebo štátna polícia bez oh?adu ?i ide o vlastníka, podnájomníka alebo návštevníka bytu.
12.11.2007 09:01 - Byty, vlastníci, podnájomníci , evidencia... [zástupca]
Mestu zákon neukladá evidova? prenájmy bytov, vlastník je povinný plati? da? z nehnute?nosti mestu a da? z príjmu za prenájom da?ovému úradu. Vlastník bytu je povinný tiež nahlási? po?et osôb obývajúcich byt správcovi bytov. Pokia? dochádza k narušeniu verejného poriadku vo?i narušite?om zasahuje mestská alebo štátna polícia bez oh?adu ?i ide o vlastníka, podnájomníka alebo návštevníka bytu.
12.11.2007 09:01 - Byty, vlastníci, podnájomníci , evidencia... [zástupca]
Mestu zákon neukladá evidova? prenájmy bytov, vlastník je povinný plati? da? z nehnute?nosti mestu a da? z príjmu za prenájom da?ovému úradu. Vlastník bytu je povinný tiež nahlási? po?et osôb obývajúcich byt správcovi bytov. Pokia? dochádza k narušeniu verejného poriadku vo?i narušite?om zasahuje mestská alebo štátna polícia bez oh?adu ?i ide o vlastníka, podnájomníka alebo návštevníka bytu.
12.11.2007 09:01 - Byty, vlastníci, podnájomníci , evidencia... [zástupca]
Mestu zákon neukladá evidova? prenájmy bytov, vlastník je povinný plati? da? z nehnute?nosti mestu a da? z príjmu za prenájom da?ovému úradu. Vlastník bytu je povinný tiež nahlási? po?et osôb obývajúcich byt správcovi bytov. Pokia? dochádza k narušeniu verejného poriadku vo?i narušite?om zasahuje mestská alebo štátna polícia bez oh?adu ?i ide o vlastníka, podnájomníka alebo návštevníka bytu.
12.11.2007 09:01 - Byty, vlastníci, podnájomníci , evidencia... [zástupca]
Mestu zákon neukladá evidova? prenájmy bytov, vlastník je povinný plati? da? z nehnute?nosti mestu a da? z príjmu za prenájom da?ovému úradu. Vlastník bytu je povinný tiež nahlási? po?et osôb obývajúcich byt správcovi bytov. Pokia? dochádza k narušeniu verejného poriadku vo?i narušite?om zasahuje mestská alebo štátna polícia bez oh?adu ?i ide o vlastníka, podnájomníka alebo návštevníka bytu.
12.11.2007 09:01 - Byty, vlastníci, podnájomníci , evidencia... [zástupca]
Mestu zákon neukladá evidova? prenájmy bytov, vlastník je povinný plati? da? z nehnute?nosti mestu a da? z príjmu za prenájom da?ovému úradu. Vlastník bytu je povinný tiež nahlási? po?et osôb obývajúcich byt správcovi bytov. Pokia? dochádza k narušeniu verejného poriadku vo?i narušite?om zasahuje mestská alebo štátna polícia bez oh?adu ?i ide o vlastníka, podnájomníka alebo návštevníka bytu.
12.11.2007 09:01 - Byty, vlastníci, podnájomníci , evidencia... [zástupca]
Mestu zákon neukladá evidova? prenájmy bytov, vlastník je povinný plati? da? z nehnute?nosti mestu a da? z príjmu za prenájom da?ovému úradu. Vlastník bytu je povinný tiež nahlási? po?et osôb obývajúcich byt správcovi bytov. Pokia? dochádza k narušeniu verejného poriadku vo?i narušite?om zasahuje mestská alebo štátna polícia bez oh?adu ?i ide o vlastníka, podnájomníka alebo návštevníka bytu.
12.11.2007 09:01 - Byty, vlastníci, podnájomníci , evidencia... [zástupca]
Mestu zákon neukladá evidovať prenájmy bytov, vlastník je povinný platiť daň z nehnuteľnosti mestu a daň z príjmu za prenájom daňovému úradu. Vlastník bytu je povinný tiež nahlásiť počet osôb obývajúcich byt správcovi bytov. Pokiaľ dochádza k narušeniu verejného poriadku voči narušiteľom zasahuje mestská alebo štátna polícia bez ohľadu či ide o vlastníka, podnájomníka alebo návštevníka bytu.
10.11.2007 23:41 - evidencia bytov v podnajme [sladkym]
Nebolo by dobre spravit databazu bytov davane do podnajmu, ktore su riadne ohlasene na MsU. A bolo by dobre kebyze je tam uvedeny kontakt na majitela bytu aby sa s nim dalo spojit v pripade nutnosti. Ved niekedy su tie byty anonymne nakolko tam nie je ani menovka kto tam byva, resp. majitela bytu /na postovej schranke je to iste/
10.11.2007 23:41 - evidencia bytov v podnajme [sladkym]
Nebolo by dobre spravit databazu bytov davane do podnajmu, ktore su riadne ohlasene na MsU. A bolo by dobre kebyze je tam uvedeny kontakt na majitela bytu aby sa s nim dalo spojit v pripade nutnosti. Ved niekedy su tie byty anonymne nakolko tam nie je ani menovka kto tam byva, resp. majitela bytu /na postovej schranke je to iste/
10.11.2007 23:41 - evidencia bytov v podnajme [sladkym]
Nebolo by dobre spravit databazu bytov davane do podnajmu, ktore su riadne ohlasene na MsU. A bolo by dobre kebyze je tam uvedeny kontakt na majitela bytu aby sa s nim dalo spojit v pripade nutnosti. Ved niekedy su tie byty anonymne nakolko tam nie je ani menovka kto tam byva, resp. majitela bytu /na postovej schranke je to iste/
10.11.2007 23:41 - evidencia bytov v podnajme [sladkym]
Nebolo by dobre spravit databazu bytov davane do podnajmu, ktore su riadne ohlasene na MsU. A bolo by dobre kebyze je tam uvedeny kontakt na majitela bytu aby sa s nim dalo spojit v pripade nutnosti. Ved niekedy su tie byty anonymne nakolko tam nie je ani menovka kto tam byva, resp. majitela bytu /na postovej schranke je to iste/
10.11.2007 23:41 - evidencia bytov v podnajme [sladkym]
Nebolo by dobre spravit databazu bytov davane do podnajmu, ktore su riadne ohlasene na MsU. A bolo by dobre kebyze je tam uvedeny kontakt na majitela bytu aby sa s nim dalo spojit v pripade nutnosti. Ved niekedy su tie byty anonymne nakolko tam nie je ani menovka kto tam byva, resp. majitela bytu /na postovej schranke je to iste/
10.11.2007 23:41 - evidencia bytov v podnajme [sladkym]
Nebolo by dobre spravit databazu bytov davane do podnajmu, ktore su riadne ohlasene na MsU. A bolo by dobre kebyze je tam uvedeny kontakt na majitela bytu aby sa s nim dalo spojit v pripade nutnosti. Ved niekedy su tie byty anonymne nakolko tam nie je ani menovka kto tam byva, resp. majitela bytu /na postovej schranke je to iste/
10.11.2007 23:41 - evidencia bytov v podnajme [sladkym]
Nebolo by dobre spravit databazu bytov davane do podnajmu, ktore su riadne ohlasene na MsU. A bolo by dobre kebyze je tam uvedeny kontakt na majitela bytu aby sa s nim dalo spojit v pripade nutnosti. Ved niekedy su tie byty anonymne nakolko tam nie je ani menovka kto tam byva, resp. majitela bytu /na postovej schranke je to iste/
10.11.2007 23:41 - evidencia bytov v podnajme [sladkym]
Nebolo by dobre spravit databazu bytov davane do podnajmu, ktore su riadne ohlasene na MsU. A bolo by dobre kebyze je tam uvedeny kontakt na majitela bytu aby sa s nim dalo spojit v pripade nutnosti. Ved niekedy su tie byty anonymne nakolko tam nie je ani menovka kto tam byva, resp. majitela bytu /na postovej schranke je to iste/
10.11.2007 23:41 - evidencia bytov v podnajme [sladkym]
Nebolo by dobre spravit databazu bytov davane do podnajmu, ktore su riadne ohlasene na MsU. A bolo by dobre kebyze je tam uvedeny kontakt na majitela bytu aby sa s nim dalo spojit v pripade nutnosti. Ved niekedy su tie byty anonymne nakolko tam nie je ani menovka kto tam byva, resp. majitela bytu /na postovej schranke je to iste/
10.11.2007 23:41 - evidencia bytov v podnajme [sladkym]
Nebolo by dobre spravit databazu bytov davane do podnajmu, ktore su riadne ohlasene na MsU. A bolo by dobre kebyze je tam uvedeny kontakt na majitela bytu aby sa s nim dalo spojit v pripade nutnosti. Ved niekedy su tie byty anonymne nakolko tam nie je ani menovka kto tam byva, resp. majitela bytu /na postovej schranke je to iste/
09.11.2007 19:51 - Byty [legino]
Ja by som sa chcel iba spýtať, či neexistuje spôsob, ako by mesto dokázalo postihnúť tých majiteľov bytov, ktorí ich prenajímajú a zrejme tak porušujú i niektoré zákony, pretože pochybujem o tom, že prenájmy sú riadne zazmluvnené a platia sa z nich dane tak ako by sa mali. Nejedná sa náhodou o trestné činy? Nehovoriac o tom, že mesto a jeho rozpočet by si tiež polepšil ak by prijalo VZN ktoré by túto problematiku postihlo. Ale podstatné je to, že by sme nemuseli trpieť byty plné ožratých robotníkov alebo šlapiek (Železničná), feťákov a dílerov (Pažitná) alebo hlučných a večne podnapilých lampasákov (Cukrovarská, Fándlyho).
09.11.2007 19:51 - Byty [legino]
Ja by som sa chcel iba spýta?, ?i neexistuje spôsob, ako by mesto dokázalo postihnú? tých majite?ov bytov, ktorí ich prenajímajú a zrejme tak porušujú i niektoré zákony, pretože pochybujem o tom, že prenájmy sú riadne zazmluvnené a platia sa z nich dane tak ako by sa mali. Nejedná sa náhodou o trestné ?iny? Nehovoriac o tom, že mesto a jeho rozpo?et by si tiež polepšil ak by prijalo VZN ktoré by túto problematiku postihlo. Ale podstatné je to, že by sme nemuseli trpie? byty plné ožratých robotníkov alebo šlapiek (Železni?ná), fe?ákov a dílerov (Pažitná) alebo hlu?ných a ve?ne podnapilých lampasákov (Cukrovarská, Fándlyho).
09.11.2007 19:51 - Byty [legino]
Ja by som sa chcel iba spýta?, ?i neexistuje spôsob, ako by mesto dokázalo postihnú? tých majite?ov bytov, ktorí ich prenajímajú a zrejme tak porušujú i niektoré zákony, pretože pochybujem o tom, že prenájmy sú riadne zazmluvnené a platia sa z nich dane tak ako by sa mali. Nejedná sa náhodou o trestné ?iny? Nehovoriac o tom, že mesto a jeho rozpo?et by si tiež polepšil ak by prijalo VZN ktoré by túto problematiku postihlo. Ale podstatné je to, že by sme nemuseli trpie? byty plné ožratých robotníkov alebo šlapiek (Železni?ná), fe?ákov a dílerov (Pažitná) alebo hlu?ných a ve?ne podnapilých lampasákov (Cukrovarská, Fándlyho).
09.11.2007 19:51 - Byty [legino]
Ja by som sa chcel iba spýta?, ?i neexistuje spôsob, ako by mesto dokázalo postihnú? tých majite?ov bytov, ktorí ich prenajímajú a zrejme tak porušujú i niektoré zákony, pretože pochybujem o tom, že prenájmy sú riadne zazmluvnené a platia sa z nich dane tak ako by sa mali. Nejedná sa náhodou o trestné ?iny? Nehovoriac o tom, že mesto a jeho rozpo?et by si tiež polepšil ak by prijalo VZN ktoré by túto problematiku postihlo. Ale podstatné je to, že by sme nemuseli trpie? byty plné ožratých robotníkov alebo šlapiek (Železni?ná), fe?ákov a dílerov (Pažitná) alebo hlu?ných a ve?ne podnapilých lampasákov (Cukrovarská, Fándlyho).
09.11.2007 19:51 - Byty [legino]
Ja by som sa chcel iba spýta?, ?i neexistuje spôsob, ako by mesto dokázalo postihnú? tých majite?ov bytov, ktorí ich prenajímajú a zrejme tak porušujú i niektoré zákony, pretože pochybujem o tom, že prenájmy sú riadne zazmluvnené a platia sa z nich dane tak ako by sa mali. Nejedná sa náhodou o trestné ?iny? Nehovoriac o tom, že mesto a jeho rozpo?et by si tiež polepšil ak by prijalo VZN ktoré by túto problematiku postihlo. Ale podstatné je to, že by sme nemuseli trpie? byty plné ožratých robotníkov alebo šlapiek (Železni?ná), fe?ákov a dílerov (Pažitná) alebo hlu?ných a ve?ne podnapilých lampasákov (Cukrovarská, Fándlyho).
09.11.2007 19:51 - Byty [legino]
Ja by som sa chcel iba spýta?, ?i neexistuje spôsob, ako by mesto dokázalo postihnú? tých majite?ov bytov, ktorí ich prenajímajú a zrejme tak porušujú i niektoré zákony, pretože pochybujem o tom, že prenájmy sú riadne zazmluvnené a platia sa z nich dane tak ako by sa mali. Nejedná sa náhodou o trestné ?iny? Nehovoriac o tom, že mesto a jeho rozpo?et by si tiež polepšil ak by prijalo VZN ktoré by túto problematiku postihlo. Ale podstatné je to, že by sme nemuseli trpie? byty plné ožratých robotníkov alebo šlapiek (Železni?ná), fe?ákov a dílerov (Pažitná) alebo hlu?ných a ve?ne podnapilých lampasákov (Cukrovarská, Fándlyho).
09.11.2007 19:51 - Byty [legino]
Ja by som sa chcel iba spýta?, ?i neexistuje spôsob, ako by mesto dokázalo postihnú? tých majite?ov bytov, ktorí ich prenajímajú a zrejme tak porušujú i niektoré zákony, pretože pochybujem o tom, že prenájmy sú riadne zazmluvnené a platia sa z nich dane tak ako by sa mali. Nejedná sa náhodou o trestné ?iny? Nehovoriac o tom, že mesto a jeho rozpo?et by si tiež polepšil ak by prijalo VZN ktoré by túto problematiku postihlo. Ale podstatné je to, že by sme nemuseli trpie? byty plné ožratých robotníkov alebo šlapiek (Železni?ná), fe?ákov a dílerov (Pažitná) alebo hlu?ných a ve?ne podnapilých lampasákov (Cukrovarská, Fándlyho).
09.11.2007 19:51 - Byty [legino]
Ja by som sa chcel iba spýta?, ?i neexistuje spôsob, ako by mesto dokázalo postihnú? tých majite?ov bytov, ktorí ich prenajímajú a zrejme tak porušujú i niektoré zákony, pretože pochybujem o tom, že prenájmy sú riadne zazmluvnené a platia sa z nich dane tak ako by sa mali. Nejedná sa náhodou o trestné ?iny? Nehovoriac o tom, že mesto a jeho rozpo?et by si tiež polepšil ak by prijalo VZN ktoré by túto problematiku postihlo. Ale podstatné je to, že by sme nemuseli trpie? byty plné ožratých robotníkov alebo šlapiek (Železni?ná), fe?ákov a dílerov (Pažitná) alebo hlu?ných a ve?ne podnapilých lampasákov (Cukrovarská, Fándlyho).
09.11.2007 19:51 - Byty [legino]
Ja by som sa chcel iba spýta?, ?i neexistuje spôsob, ako by mesto dokázalo postihnú? tých majite?ov bytov, ktorí ich prenajímajú a zrejme tak porušujú i niektoré zákony, pretože pochybujem o tom, že prenájmy sú riadne zazmluvnené a platia sa z nich dane tak ako by sa mali. Nejedná sa náhodou o trestné ?iny? Nehovoriac o tom, že mesto a jeho rozpo?et by si tiež polepšil ak by prijalo VZN ktoré by túto problematiku postihlo. Ale podstatné je to, že by sme nemuseli trpie? byty plné ožratých robotníkov alebo šlapiek (Železni?ná), fe?ákov a dílerov (Pažitná) alebo hlu?ných a ve?ne podnapilých lampasákov (Cukrovarská, Fándlyho).
09.11.2007 19:51 - Byty [legino]
Ja by som sa chcel iba spýta?, ?i neexistuje spôsob, ako by mesto dokázalo postihnú? tých majite?ov bytov, ktorí ich prenajímajú a zrejme tak porušujú i niektoré zákony, pretože pochybujem o tom, že prenájmy sú riadne zazmluvnené a platia sa z nich dane tak ako by sa mali. Nejedná sa náhodou o trestné ?iny? Nehovoriac o tom, že mesto a jeho rozpo?et by si tiež polepšil ak by prijalo VZN ktoré by túto problematiku postihlo. Ale podstatné je to, že by sme nemuseli trpie? byty plné ožratých robotníkov alebo šlapiek (Železni?ná), fe?ákov a dílerov (Pažitná) alebo hlu?ných a ve?ne podnapilých lampasákov (Cukrovarská, Fándlyho).
05.11.2007 12:57 - odpoveď - sladkym [zástupca]
Pokiaľ máte problém týkajúci sa verejného poriadku v obytnom dome kontaktujte Mestskú políciu na bezplatnom čísle 159.
+ zobraziť odpovede (1)
03.03.2008 15:07 - RE: odpoveď - sladkym [jeden]
pán Veselický, ako môžete ospravedlňovať nečinnosť MsP, vy asi bývate v uplne inom meste alebo zle vidíte.videli ste už niekedy že by MsP dala pokutu našim seredským"autičkárom" a to tu robia iný bordel v noci aj cez deň. ale však je pochopiteľné že člen mestského zastupiteĺstva obraňuje svojich ľudí...UŽ sa ZOBUĎTE SEREDČANIA, veď naše mesto patrí k mestám s najväčším výskytom debilov na meter štvorcový. a to nemám len z mojej hlav..dokonca aj v ČR ho poznajú..
05.11.2007 12:57 - odpove? - sladkym [zástupca]
Pokia? máte problém týkajúci sa verejného poriadku v obytnom dome kontaktujte Mestskú políciu na bezplatnom ?ísle 159.
+ zobraziť odpovede (1)
03.03.2008 15:07 - RE: odpoveď - sladkym [jeden]
pán Veselický, ako môžete ospravedlňovať nečinnosť MsP, vy asi bývate v uplne inom meste alebo zle vidíte.videli ste už niekedy že by MsP dala pokutu našim seredským"autičkárom" a to tu robia iný bordel v noci aj cez deň. ale však je pochopiteľné že člen mestského zastupiteĺstva obraňuje svojich ľudí...UŽ sa ZOBUĎTE SEREDČANIA, veď naše mesto patrí k mestám s najväčším výskytom debilov na meter štvorcový. a to nemám len z mojej hlav..dokonca aj v ČR ho poznajú..
05.11.2007 12:57 - odpove? - sladkym [zástupca]
Pokia? máte problém týkajúci sa verejného poriadku v obytnom dome kontaktujte Mestskú políciu na bezplatnom ?ísle 159.
+ zobraziť odpovede (1)
03.03.2008 15:07 - RE: odpoveď - sladkym [jeden]
pán Veselický, ako môžete ospravedlňovať nečinnosť MsP, vy asi bývate v uplne inom meste alebo zle vidíte.videli ste už niekedy že by MsP dala pokutu našim seredským"autičkárom" a to tu robia iný bordel v noci aj cez deň. ale však je pochopiteľné že člen mestského zastupiteĺstva obraňuje svojich ľudí...UŽ sa ZOBUĎTE SEREDČANIA, veď naše mesto patrí k mestám s najväčším výskytom debilov na meter štvorcový. a to nemám len z mojej hlav..dokonca aj v ČR ho poznajú..
05.11.2007 12:57 - odpove? - sladkym [zástupca]
Pokia? máte problém týkajúci sa verejného poriadku v obytnom dome kontaktujte Mestskú políciu na bezplatnom ?ísle 159.
+ zobraziť odpovede (1)
03.03.2008 15:07 - RE: odpoveď - sladkym [jeden]
pán Veselický, ako môžete ospravedlňovať nečinnosť MsP, vy asi bývate v uplne inom meste alebo zle vidíte.videli ste už niekedy že by MsP dala pokutu našim seredským"autičkárom" a to tu robia iný bordel v noci aj cez deň. ale však je pochopiteľné že člen mestského zastupiteĺstva obraňuje svojich ľudí...UŽ sa ZOBUĎTE SEREDČANIA, veď naše mesto patrí k mestám s najväčším výskytom debilov na meter štvorcový. a to nemám len z mojej hlav..dokonca aj v ČR ho poznajú..
05.11.2007 12:57 - odpove? - sladkym [zástupca]
Pokia? máte problém týkajúci sa verejného poriadku v obytnom dome kontaktujte Mestskú políciu na bezplatnom ?ísle 159.
+ zobraziť odpovede (1)
03.03.2008 15:07 - RE: odpoveď - sladkym [jeden]
pán Veselický, ako môžete ospravedlňovať nečinnosť MsP, vy asi bývate v uplne inom meste alebo zle vidíte.videli ste už niekedy že by MsP dala pokutu našim seredským"autičkárom" a to tu robia iný bordel v noci aj cez deň. ale však je pochopiteľné že člen mestského zastupiteĺstva obraňuje svojich ľudí...UŽ sa ZOBUĎTE SEREDČANIA, veď naše mesto patrí k mestám s najväčším výskytom debilov na meter štvorcový. a to nemám len z mojej hlav..dokonca aj v ČR ho poznajú..
05.11.2007 12:57 - odpove? - sladkym [zástupca]
Pokia? máte problém týkajúci sa verejného poriadku v obytnom dome kontaktujte Mestskú políciu na bezplatnom ?ísle 159.
+ zobraziť odpovede (1)
03.03.2008 15:07 - RE: odpoveď - sladkym [jeden]
pán Veselický, ako môžete ospravedlňovať nečinnosť MsP, vy asi bývate v uplne inom meste alebo zle vidíte.videli ste už niekedy že by MsP dala pokutu našim seredským"autičkárom" a to tu robia iný bordel v noci aj cez deň. ale však je pochopiteľné že člen mestského zastupiteĺstva obraňuje svojich ľudí...UŽ sa ZOBUĎTE SEREDČANIA, veď naše mesto patrí k mestám s najväčším výskytom debilov na meter štvorcový. a to nemám len z mojej hlav..dokonca aj v ČR ho poznajú..
05.11.2007 12:57 - odpove? - sladkym [zástupca]
Pokia? máte problém týkajúci sa verejného poriadku v obytnom dome kontaktujte Mestskú políciu na bezplatnom ?ísle 159.
+ zobraziť odpovede (1)
03.03.2008 15:07 - RE: odpoveď - sladkym [jeden]
pán Veselický, ako môžete ospravedlňovať nečinnosť MsP, vy asi bývate v uplne inom meste alebo zle vidíte.videli ste už niekedy že by MsP dala pokutu našim seredským"autičkárom" a to tu robia iný bordel v noci aj cez deň. ale však je pochopiteľné že člen mestského zastupiteĺstva obraňuje svojich ľudí...UŽ sa ZOBUĎTE SEREDČANIA, veď naše mesto patrí k mestám s najväčším výskytom debilov na meter štvorcový. a to nemám len z mojej hlav..dokonca aj v ČR ho poznajú..
05.11.2007 12:57 - odpove? - sladkym [zástupca]
Pokia? máte problém týkajúci sa verejného poriadku v obytnom dome kontaktujte Mestskú políciu na bezplatnom ?ísle 159.
+ zobraziť odpovede (1)
03.03.2008 15:07 - RE: odpoveď - sladkym [jeden]
pán Veselický, ako môžete ospravedlňovať nečinnosť MsP, vy asi bývate v uplne inom meste alebo zle vidíte.videli ste už niekedy že by MsP dala pokutu našim seredským"autičkárom" a to tu robia iný bordel v noci aj cez deň. ale však je pochopiteľné že člen mestského zastupiteĺstva obraňuje svojich ľudí...UŽ sa ZOBUĎTE SEREDČANIA, veď naše mesto patrí k mestám s najväčším výskytom debilov na meter štvorcový. a to nemám len z mojej hlav..dokonca aj v ČR ho poznajú..
05.11.2007 12:57 - odpove? - sladkym [zástupca]
Pokia? máte problém týkajúci sa verejného poriadku v obytnom dome kontaktujte Mestskú políciu na bezplatnom ?ísle 159.
+ zobraziť odpovede (1)
03.03.2008 15:07 - RE: odpoveď - sladkym [jeden]
pán Veselický, ako môžete ospravedlňovať nečinnosť MsP, vy asi bývate v uplne inom meste alebo zle vidíte.videli ste už niekedy že by MsP dala pokutu našim seredským"autičkárom" a to tu robia iný bordel v noci aj cez deň. ale však je pochopiteľné že člen mestského zastupiteĺstva obraňuje svojich ľudí...UŽ sa ZOBUĎTE SEREDČANIA, veď naše mesto patrí k mestám s najväčším výskytom debilov na meter štvorcový. a to nemám len z mojej hlav..dokonca aj v ČR ho poznajú..
05.11.2007 12:57 - odpove? - sladkym [zástupca]
Pokia? máte problém týkajúci sa verejného poriadku v obytnom dome kontaktujte Mestskú políciu na bezplatnom ?ísle 159.
+ zobraziť odpovede (1)
03.03.2008 15:07 - RE: odpoveď - sladkym [jeden]
pán Veselický, ako môžete ospravedlňovať nečinnosť MsP, vy asi bývate v uplne inom meste alebo zle vidíte.videli ste už niekedy že by MsP dala pokutu našim seredským"autičkárom" a to tu robia iný bordel v noci aj cez deň. ale však je pochopiteľné že člen mestského zastupiteĺstva obraňuje svojich ľudí...UŽ sa ZOBUĎTE SEREDČANIA, veď naše mesto patrí k mestám s najväčším výskytom debilov na meter štvorcový. a to nemám len z mojej hlav..dokonca aj v ČR ho poznajú..
01.11.2007 19:30 - Podnajomnici [sladkym]
chcem poprosit o radu. V nasom vchode sa davaju byty do podnajmu. Na tom by nebolo nic zle, ale momentalne maju jeden byt v prenajme chlapci vo veku 18-22 rokov. Problem je v tom ze robia neporiadok /hudbu pustaju v dennych hodinach na celu ulicu, fajcia vo vchode, nie je pre nich problem ze ich kamarati prespavaju na schodoch (aby im nevadilo svetlo na chodbe tak vymontovali ziarovky) ..., robia doslova bordel/ ako treba prosim postupovat aby sme nemali taketo problemy pri novych podnajomnikov. mimochodom majitelov poznam len podla priezviska, osobne sme ich niektory zo vchodu este nevideli. Dakujem
01.11.2007 19:30 - Podnajomnici [sladkym]
chcem poprosit o radu. V nasom vchode sa davaju byty do podnajmu. Na tom by nebolo nic zle, ale momentalne maju jeden byt v prenajme chlapci vo veku 18-22 rokov. Problem je v tom ze robia neporiadok /hudbu pustaju v dennych hodinach na celu ulicu, fajcia vo vchode, nie je pre nich problem ze ich kamarati prespavaju na schodoch (aby im nevadilo svetlo na chodbe tak vymontovali ziarovky) ..., robia doslova bordel/ ako treba prosim postupovat aby sme nemali taketo problemy pri novych podnajomnikov. mimochodom majitelov poznam len podla priezviska, osobne sme ich niektory zo vchodu este nevideli. Dakujem
01.11.2007 19:30 - Podnajomnici [sladkym]
chcem poprosit o radu. V nasom vchode sa davaju byty do podnajmu. Na tom by nebolo nic zle, ale momentalne maju jeden byt v prenajme chlapci vo veku 18-22 rokov. Problem je v tom ze robia neporiadok /hudbu pustaju v dennych hodinach na celu ulicu, fajcia vo vchode, nie je pre nich problem ze ich kamarati prespavaju na schodoch (aby im nevadilo svetlo na chodbe tak vymontovali ziarovky) ..., robia doslova bordel/ ako treba prosim postupovat aby sme nemali taketo problemy pri novych podnajomnikov. mimochodom majitelov poznam len podla priezviska, osobne sme ich niektory zo vchodu este nevideli. Dakujem
01.11.2007 19:30 - Podnajomnici [sladkym]
chcem poprosit o radu. V nasom vchode sa davaju byty do podnajmu. Na tom by nebolo nic zle, ale momentalne maju jeden byt v prenajme chlapci vo veku 18-22 rokov. Problem je v tom ze robia neporiadok /hudbu pustaju v dennych hodinach na celu ulicu, fajcia vo vchode, nie je pre nich problem ze ich kamarati prespavaju na schodoch (aby im nevadilo svetlo na chodbe tak vymontovali ziarovky) ..., robia doslova bordel/ ako treba prosim postupovat aby sme nemali taketo problemy pri novych podnajomnikov. mimochodom majitelov poznam len podla priezviska, osobne sme ich niektory zo vchodu este nevideli. Dakujem
01.11.2007 19:30 - Podnajomnici [sladkym]
chcem poprosit o radu. V nasom vchode sa davaju byty do podnajmu. Na tom by nebolo nic zle, ale momentalne maju jeden byt v prenajme chlapci vo veku 18-22 rokov. Problem je v tom ze robia neporiadok /hudbu pustaju v dennych hodinach na celu ulicu, fajcia vo vchode, nie je pre nich problem ze ich kamarati prespavaju na schodoch (aby im nevadilo svetlo na chodbe tak vymontovali ziarovky) ..., robia doslova bordel/ ako treba prosim postupovat aby sme nemali taketo problemy pri novych podnajomnikov. mimochodom majitelov poznam len podla priezviska, osobne sme ich niektory zo vchodu este nevideli. Dakujem
01.11.2007 19:30 - Podnajomnici [sladkym]
chcem poprosit o radu. V nasom vchode sa davaju byty do podnajmu. Na tom by nebolo nic zle, ale momentalne maju jeden byt v prenajme chlapci vo veku 18-22 rokov. Problem je v tom ze robia neporiadok /hudbu pustaju v dennych hodinach na celu ulicu, fajcia vo vchode, nie je pre nich problem ze ich kamarati prespavaju na schodoch (aby im nevadilo svetlo na chodbe tak vymontovali ziarovky) ..., robia doslova bordel/ ako treba prosim postupovat aby sme nemali taketo problemy pri novych podnajomnikov. mimochodom majitelov poznam len podla priezviska, osobne sme ich niektory zo vchodu este nevideli. Dakujem
01.11.2007 19:30 - Podnajomnici [sladkym]
chcem poprosit o radu. V nasom vchode sa davaju byty do podnajmu. Na tom by nebolo nic zle, ale momentalne maju jeden byt v prenajme chlapci vo veku 18-22 rokov. Problem je v tom ze robia neporiadok /hudbu pustaju v dennych hodinach na celu ulicu, fajcia vo vchode, nie je pre nich problem ze ich kamarati prespavaju na schodoch (aby im nevadilo svetlo na chodbe tak vymontovali ziarovky) ..., robia doslova bordel/ ako treba prosim postupovat aby sme nemali taketo problemy pri novych podnajomnikov. mimochodom majitelov poznam len podla priezviska, osobne sme ich niektory zo vchodu este nevideli. Dakujem
01.11.2007 19:30 - Podnajomnici [sladkym]
chcem poprosit o radu. V nasom vchode sa davaju byty do podnajmu. Na tom by nebolo nic zle, ale momentalne maju jeden byt v prenajme chlapci vo veku 18-22 rokov. Problem je v tom ze robia neporiadok /hudbu pustaju v dennych hodinach na celu ulicu, fajcia vo vchode, nie je pre nich problem ze ich kamarati prespavaju na schodoch (aby im nevadilo svetlo na chodbe tak vymontovali ziarovky) ..., robia doslova bordel/ ako treba prosim postupovat aby sme nemali taketo problemy pri novych podnajomnikov. mimochodom majitelov poznam len podla priezviska, osobne sme ich niektory zo vchodu este nevideli. Dakujem
01.11.2007 19:30 - Podnajomnici [sladkym]
chcem poprosit o radu. V nasom vchode sa davaju byty do podnajmu. Na tom by nebolo nic zle, ale momentalne maju jeden byt v prenajme chlapci vo veku 18-22 rokov. Problem je v tom ze robia neporiadok /hudbu pustaju v dennych hodinach na celu ulicu, fajcia vo vchode, nie je pre nich problem ze ich kamarati prespavaju na schodoch (aby im nevadilo svetlo na chodbe tak vymontovali ziarovky) ..., robia doslova bordel/ ako treba prosim postupovat aby sme nemali taketo problemy pri novych podnajomnikov. mimochodom majitelov poznam len podla priezviska, osobne sme ich niektory zo vchodu este nevideli. Dakujem
01.11.2007 19:30 - Podnajomnici [sladkym]
chcem poprosit o radu. V nasom vchode sa davaju byty do podnajmu. Na tom by nebolo nic zle, ale momentalne maju jeden byt v prenajme chlapci vo veku 18-22 rokov. Problem je v tom ze robia neporiadok /hudbu pustaju v dennych hodinach na celu ulicu, fajcia vo vchode, nie je pre nich problem ze ich kamarati prespavaju na schodoch (aby im nevadilo svetlo na chodbe tak vymontovali ziarovky) ..., robia doslova bordel/ ako treba prosim postupovat aby sme nemali taketo problemy pri novych podnajomnikov. mimochodom majitelov poznam len podla priezviska, osobne sme ich niektory zo vchodu este nevideli. Dakujem
Rozšírenie MŠ D. Štúra v Seredi
Európsky fond regionálneho rozvoja
Európsky sociálny fond