Míľa pre mamu 2016

[2016-05-04]

Zažite s nami neopakovateľné chvíle na najväčšej oslave Dňa matiek na Slovensku. Tento rok bude roztancované celé Slovensko a ľudový folklór si vo svojom srdci odnesú nielen seniori, ale veríme, že všetci a najmä deti, ktoré budú môcť zažiť na 17-tich vtipných, náučných, športových stanovištiach ako sa žilo kedysi na statku, u hrnčiarov, pekárov, rezbárov, deti zažijú drapačky, dojenie kravy, postarajú sa o kone, naučia sa o včelách, ale aj rozoznávať bylinky a pripraviť z nich liečivý čaj. 

Na pódiu vystúpi 95 účinkujúcich. Zažijete módnu prehliadku krojov z blízkeho okolia. Ľudová nôta bude preložená divadlom, moderným tancom, vystúpením Taekwonda a už sa na vás teší aj kapela PARTY LOUNGE, aby to roztočila so skvelým koncertom. 

S úžasnou ochotou a ústretovosťou sa Vám aj tento rok predstavia občianske združenia mesta Sereď, dobrovoľníci z OA Sereď a prídu aj naši ľudoví remeselníci so zlatými rukami, ktorí Vám predstavia ich vlastnú tvorbu.

Uvidíme sa 7. mája 2016 od 15. hodiny v Amfiteátri a mestskom parku v Seredi na nakrajšej a najväčšej oslave Dňa matiek v Seredi :)

Prílohy

Rozšírenie MŠ D. Štúra v Seredi
Európsky fond regionálneho rozvoja
Európsky sociálny fond