Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

26-03-2018 19:31 - RE: RE: Bicyklovanie po chodníkoch
Dobry den, Nehnevajte sa, ale odpovede z oddelenia policie su na zaplakanie!!! Nie je to prvy krat a ci pisomny resp. ustny prejav niektorych panov uplne potvrdzuje, ze vtipy o policajtoch su naozaj z realneho zivota. Zakaz vjazdu sa kontroluje priebezne??? Nemate na kontrolu ludi??? Nedostali Ste podnet??? Bud sa znacky maju dodrziavat, alebo ich odstrante!. Su znacky pre chodcov, cyklistov ci soferov inak interpretovane??? Ked vojdem do jednosmerky, nezastavim na stopke, budem chodit autom po chodniku, peso po strede cesty atd. - to budete cakat na podnet? Preco mam platit ako sofer pokutu a cyklista nie??? Pockala som si nejaky cas, ako sa situacia vyvinie a hla, ziadny pokrok!!! Veselo sa bicykluje po chodnikoch... Bola som svedkom i rozhovoru policajtov s dochodkynou: MP: Dobry den, pani. Viete, ze ohrozujete chodcov jazdou na bicykli po chodniku? D: Dobry den, co? Ja nikohoho neohrozujem!.... Takze ak je ti takto poprosim vas pripravit potvrdenie pre mna a celu rodinu, ze dopravne znacky v meste Sered su iba na okrasu a pokial sa nic nestane, tak ich nemusime dodrziavat a pokutu nemusim platit! Dakujem.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: