Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

04-06-2017 14:08 - RE: RE: Kosienie na sídliskách vs mestský úrad
Dobrý deň, ďakujem za odpoveď. Avšak Ste mi neodpovedali na otázku aký meter používate pri kosení pred úradom mesta Sereď a na sídliskách? Koľko krát sa kosilo pri Vás oproti teda "už 3.!!" plánovanému koseniu na sídliskách? V stredu bolo pokosené na celom sídlisku Spádova okrem tej časti, kde bývame my (Spádova 1154) - ani pred/za činžiakom, ani oproti hasičom... Keď by Ste sa prišli pozrieť (nie je to až tak ďaleko:)), ako je ale pokosené vedľa- suchá tráva nevyhrabaná, úseky nezarovnané- no des a hrôza. Čakala som do piatku, že sa tu niekto objaví ale asi prídeme na rad až pri 4. kosení...Možno sa netreba ozývať...Ďakujem.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: