Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

02-06-2017 17:34 - RE: sídlisko Fándlyho
alebo ešte jedna alternatíva: urobiť na sídlisku jednosmerku by nebol veľký problém. vjazd pri ihrisku školy, výjazd oproti pneuservisu. obmedziť značkami rýchlosť na 20km/hod a prvý mesiac nekompromisne merať. domáci by s tým pravdepodobne nemali problém - veď veľa z nich má malé deti. cezpoľní, ktorí vodia svoje deti do škôlky vlastne tiež nie. a zopár pilotov čo tu lietajú po sídlisku pol metra nad kukuricou by malo odľahčenú peňaženku a rodinný rozpočet do chvíle, kedy sa neumúdria
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: