Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

31-03-2015 14:49 - parkovanie osobných motorových vozidiel
Chcel by som sa spýtať kompetentných, či má mesto v pláne urobiť niečo s parkovaním na ulici D.Štúra. Nakoľko v blízkosti uvedenej ulice sa nachádza kino, posilňovňa, kaderníctva, reštaurácia a niekoľko iných prevádzok tak parkovanie vozidiel je na tejto ulici neúnosné. Hlavne cez víkendy večer. Vozidlá stoja na chodníku, kde samozrejme nie je dodržaných 1,5 metra v zmysle zákona, no nie je sa čo čudovať, nakoľko obyvatelia príslušných obytných domov nemajú kde zaparkovať, lebo na miestach stoja zväčša návštevníci vyššie menovaných zariadení. Neodcudzujem ani jedného vodiča, lebo každý sa odstavý na voľné parkovacie miesto. Bolo by naozaj múdre daný problém dajako začať riešiť, aby si majitelia svoje vozidlá nemuseli parkovať na iných uliciach, na chodníkoch, kde potom chodci a hlavne mamičky s kočíkmi nemuseli namiesto chodníku využívať cestu, lebo po chodníku neprejdú. Aby sme v Seredi neskončili ako v niektorých častiach Bratislavy, kde sa kvôli zaparkovaným autám nedostali na určité miesto hasiči či záchranná služba. Vopred Vám ďakujem za odpoveď, prípadnú realizáciu nápravy problému. S pozdravom Milan M.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: