Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

26-09-2014 15:11 - RE: RE: cash-flow Sered <-> obyvatel
Zdravim p. Krajcovic, ano, prvej zodpovednej uradnicke som povedal nie, druhej-veducej uz ano, ked som usudil, ze moja proaktivita v zistovani, ci su vsetky dorucene materialy v poriadku a nic im nebrani v spracovani, je vlastne zbytocna ako prospesna. Dakujem za urgentnu platbu, mozem si tento task oznacit ako splneny. Mestu Sered a buducim starostom zelam co najviac dalsich vyplatenych prispevkov pri narodeni dietata a teda aj priamoumerne prijatych poplatkov za smeti (...plienky).
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: