Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

15-01-2018 18:20 - Bicyklovanie po chodníkoch
Neviem prečo tu uvedené príspevky k problémom mesta, atď., poukazujú iba na to čo je v meste zlé, čo sa nerobí, resp. kto niečo nerobí t.j. iba negatívne skúsenosti a nie poďakovanie za niečo, čo bolo urobené resp. kto komu pomohol atď. Prečo majú obyvatelia mesta upozorňovať tých, ktorí si nevykonávajú prácu tak, ako mali resp. za čo sú zodpovední?! Prečo sa čaká na nejaký podnet a potom niečo zázrakom začne fungovať ( a niečo i nie...). Veď ja ako pracovník firmy ako aj iní ľudia, ktorí sú v práci sme za niečo platení a musíme vykonávať to na čo sme boli prijatí, nie??? Prečo naši páni policajti, ktorí chodia, alebo sa presúvajú autom (zväčša po dvocch) nesledujú ľudí, ktorí sa po prechode pre chodov s po chodníkoch v rámci celej Serede premávajú na bicykloch??? Keď je tam i značka zákaz bicyklovania. To je značka vlastne pre koho? Kto to tu kontroluje, že mladí (od 10 rokov) i dospelí ohrozujú chodcov ich jazdou na bicykli a ešte aj vyzváňajú, keď im niekto stojí v ceste resp. nás pošlú do tej tam...nechcem povedať kde??? To naozaj vám všetko ukazovať prstom, čo nefunguje??? Ďakujem za odpoveď a dúfam že tento dotaz nebude podnetom na ohrozenie mojej osoby resp. rodiny, ako to v našej SK býva zvykom. M.Stibraná
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: