Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

04-08-2016 13:59 - Kosenie
Waw. super. Porovnávam niekoľko mesiacov kosenie na sídliskách. Prečo partia "asi mestská" Bobo Pavlík a spol. nemajú sebemenší problém a je po nich vidieť PERFEKTNE odvedenú prácu?! Iná firma (asi kamarát kamarátovho kamaráta čo platí z mestských daní) netuší "kde je sever", majiteľ firmy nie je ochotný komunikovať s ľudmi, ktorým jeho zamestnanci rozbili okno pri kosení trávy na ulici Legionárska. Netuším, kto je majiteľom firmy, ale hanbiť by sa mal! Možno nie vo vzťahu k podnikaniu, len čisto ako človek.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: