Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

29-06-2016 15:21 - RE: RE: Mestská polícia a psy bez pánov
Vážený pán Sokol, takáto odpoveď len svedčí ako chápete súvislosti. Nepíšem, že pes má byť na vôdzke, ale o tom, že nám po Seredi behajú psy bez pánov.... To je akože v poriadku? Pes nebol až taký kľudný, keď v prítomnosti môjho vrčal a takisto chcel pri manipulácii hrýzť. Ak nie MSP, tak potom kto zabezpečuje, aby nebehali po meste bezprízorne akékoľvek psy? Koho treba zavolať? To, že pes odišiel smerom do mesta, to je naozaj chvályhodné, že sa Vám takýto kúsok podaril. S Vami spolupracovať je naozaj do plaču.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: