Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

28-06-2016 08:11 - RE: Mestská polícia a psy bez pánov
Vážená pani Štibraná, žiaľ vo svojom príspevku zavádzate. Po Vašom privolaní na Spádovú ulicu sme zistili, že pri Vás leží mladý pes Hasky, pričom je kľudný a zjavne tam bol aj kvôli vášmu psovi. Z uvedeného dôvodu sme vás poslali do vchodu, aby sa psi neprovokovali. Následne sme chceli psa odniesť, ale žiaľ vždy pri nejakom dotyku chcel pes pohryznúť člena hliadky, preto sme sa snažili psa iba odohnať od vchodu, čo sa podarilo. Hneď, ako sme prišli sme s čítačkou na čipy, kontrolovali či nie je čipovaný, čo sa nepotvrdilo. Na mieste bol aj Váš sused, ktorý sa snažil pomôcť pri odchyte. Na miesto sme sa po pár minutách vrátili, nakoľko sa Vám podarilo psovi dať lanko, ale opäť sa psa nepodarilo naložiť do auta nám ani Vám. Aj Vás chcel pes pohryznúť. Taktiež aj Vy ste mala v ruke čítačku na zisťovanie čipu a preto nechápem Váš príspevok. Pes nakoniec z uvedeného miesta odišiel smerom do mesta. V zákone č.282/2002 nie je podmienka, že pes musí byť na vôdzke, §4 o tom nepojednáva. MsP nie je oprávnená a ani vybavená na odchyt psov, ale v meste veľmi dobre spolupracujeme s OZ Tulák, ktorých aktivisti napomáhajú odchytmi a aj starostlivosťou o nájdených psov.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: