Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

27-06-2016 09:53 - Mestská polícia a psy bez pánov
Stretávam sa denne s voľne pohybujúcimi sa psami bez majiteľov v meste, parku, pri Váhu... Ako je to možné? Začne sa to riešiť až potom, keď sa niečo stane? Konkrétny príklad, v sobotu ráno 7.00 na Spádovej ulici sa objavil cudzí pes (plemeno Husky). Nie je to malý pes. Obmedzoval mňa i moje malé šteňa, ktoré som mala na vôdzke. Po privolaní Mestskej polície, príslušníci polície sa nezmohli na to, aby skontrolovali čip resp. psa odchytili. Mňa poslali so psom domov a oni odišli. Psa nechali tak, nech si behá... Načo ich potom volať? Na koho sa máme obrátiť? Kto kompetentný sa k tomu vyjadrí? Ďakujem.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: