Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

17-05-2016 14:17 - Novovzniknuté parkovisko z príjazdovej cesty
Dobrý deň, prosím niekoho kompetentného o vyjadrenie sa k uvedenému problému. Na Cukrovarskej ulici (pri 12 - poschodových činžiakoch) chodím parkovať auto do garáže. Do dnešného dňa bolo všetko v poriadku. Na ceste popri garážach doteraz parkovali autá popri obrubníku a tak nebránili parkovaniu do a z garáže. Od dnes, ako sú tam nakreslené čiary pre šikmé parkovanie, je problém auto do garáže zaparkovať a taktiež aj vyparkovať. Niekto si tiež neuvedomil, že cesta je z jednej strany uzavretá. Takže keď niekto manévruje do garáže alebo z garáže, ostatní si počkajú. Vy ste tým možno získali dve parkovacie miesta navyše (čo je dosť smiešne), ale narobili ste problém tým ľuďom, ktorí v tej časti parkujú svoje autá v garážach. Z prístupovej cesty jednak k ostatným dvom činžiakom ale taktiež ku garážam si niekto odrazu spravil parkovisko so šikmým parkovaním a bránil tak užívateľom garáží v parkovaní.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: