Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

06-04-2015 21:46 - Znova nesvieti verejne osvetlenie
Je druhy Velkonocny sviatok a znova nesvieti verejne osvetlenie na uliciach Frana Krala, Krasna a k nim pripojenych. Ani v piatok to nesvietilo. Je to velkou hanbou pre nase mesto, ked stvrt mesta je bez osvetlenia. Stale sa to opakuje pri silnejsom vetre a ako na potvoru, bud je to cez nejaky sviatok, alebo vikend, ked to nema kto opravit. Je najvyssi cas s tym nieco urobit! Nenajde sa nejaka odborna firma, ktora tomu naozaj rozumie? Dakujem
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: