Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

24-01-2015 21:30 - Nefunguje Verejne osvetlenie
Dobry den, chcem upozornit, ze znova uz druhy den nefunguje Verejne osvetlenie na uliciach Frana Krala, Krasna a na uliciach k nim pripojenych. Spominam si na stare osvetlenie, ktore sice svietilo s mensou intenzitou, ale nikdy nevypadavalo. Ale odkedy sa vybodovalo nove osvetlenie, vzdy pri vacsom vetre vypadava. Niekde chyba je, ked sa to stale opakuje. Mozno treba naozaj objednat novych odbornikov, ktori to konecne opravia. Dakujem
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: