Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

11-11-2014 17:50 - RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Revitalizácia Námestia slobody – gabiony okolo líp
Kto zaplatil za vybudovanie kruhových ohrádok z gabiónov a palisád okolo líp? Zatiaľ sa pýtam len na "pôde" mesta. Môj názor na projekt "Revitalizácia Námestia slobody" Štúdia - iba jeden variant a čuduj sa svete, autor, p. poslanec, ktorý verejne sľúbil, že lipová alej ostane zachovaná, realita - holorub lipovej aleje ( historická zeleň). Požiadavka od občanov na zmenu projektu ohľadne výrubu zdravých líp. P. poslanec (autor štúdie aj projektu) s terajším starostom - žiadne zmeny min. po dobu 5. rokov, realita - napr. vybudovanie kruhových ohrádok z gabiónov a palisád okolo líp. Zhrnuté a podčiarknuté -" Transparentné mesto". Ak ako občan požadujem kvalitu za vykonané práce (projekt, realizácia....) zaplatené z peňazí daňových poplatníkov tak podľa teba dehonestujem prácu ľudí resp. som rypák.Čo k tomu dodať. Čo sme si zvolili to máme.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: