Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

06-11-2014 06:50 - RE: RE: RE: Revitalizácia Námestia slobody – gabiony okolo líp
Projekt "Revitalizácie námestia" bol ohraničený územím, kde sa má realizovať. Z dôvodov podmienok výzvy nebol súčasťou projektu priestor koridoru štátnej cesty i s múrikom. Podnet na úpravu múrika vznikol až počas realizácie prác z dôvodu zjednotenia vzhľadu a riešil sa rozpočtovo oddelene. Takže odpoveď znie - nie je to tak. Nie je to chyba projektu. Strom na Námestí - Jarabina prostredná (Sorbus intermedia) bol suchý, odumretý. Už pred realizácie projektu bol napadnutý a chorý a už vtedy sa uvažovalo o jeho nahradení. Náklady na jeho odstránenie znášalo mesto (283€ bez DPH podľa zmluvy so Sitou) a následnú výsadbu podľa plánu výsadby takisto platilo mesto ako aj ďalších cca vysadených 70 stromov. http://www.sered.sk/data/spravy_pdf/20141014074615.pdf Projekt "Mucha ohluchla" nepoznám. Ak si aj v ňom našiel podľa Teba chybu projektu či máš otázku ohľadom financií - prosím aby si mi ho bližšie predstavil.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: