Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

03-11-2014 18:17 - RE: RE: Revitalizácia Námestia slobody – gabiony okolo líp
Oprava múrika a výstavba gabionu neboli zahrnuté v projektovej dokumentácii a ani rozpočtované t.j. chyba projektu.Je to tak? Ak áno,bola uplatnená reklamácia projektu? Prednedávnom na Námestí slobody jeden strom "obkľúčený" gabionom s poškodeným koreňovým systémom počas realizačných prác vyschol vid. http://www.seredonline.sk/clanky/ad-na-namesti-slobody-prebiehaju-opravarenske-prace-alebo-ako-to-bolo-v-skutocnosti/. Kto znášal náklady na jeho odstránenie a výsadbu nového stromu? Ak to platilo mesto koľko €?
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: