Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

26-10-2014 18:57 - Parkovacie miesto
Dobry vecer.Byvam na ul.D.štura 1011/4.Pred par dnami nam namalovali nanovo ciary na mieste pre statie poziarnych vozidiel.To by bolo ok.Len nechapem preco namalovali Ztko (zakaz statia) aj na protilahlom mieste pozdlzneho parkovania cim sme prisli o jedno parkovacie miesto.Vzhladom na to ze pre 40 bytov je priblizne 12 parkovacich miest mi to pride nespravodlive.O nicom nevieme.Vie mi to niekto kompetentny vysvetlit?Dakujem.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: