Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

26-09-2014 16:17 - RE: RE: RE: RE: RE: cash-flow Sered <-> obyvatel
Pán Vaško ja aj pán prednosta dnes máme dovolenku teda sa dá povedať, že ste zamestnal len jedného úradníka ... Kolegyňa už nie je v práci a ide víkend, tak preto som Vám odpísal ja, keďže som jej agendu pred pár rokmi robil a o termínoch teda viem presne a teraz mám na starosti webstránku, tak Vašu diskusiu sledujem. S voľbami to nijako nesúvisí, či mi budete veriť alebo nie. Pekný víkend želám a i keď opozdene gratulujem pravdepodobne k dvojičkám, ak som dobre rozumel.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: