Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

26-09-2014 15:52 - RE: RE: RE: cash-flow Sered <-> obyvatel
Dobrý deň pán Vaško, mýlite sa všetky termíny začínajú plynúť doručením, resp. vrátením zásielky späť na úrad ak sa nepodarí pošta doručiť. Tak ako Vám už písala kolegyňa Klottonová po prevzatí Vám plynie 15 dňová lehota na odvolanie kým nenadobudne rozhodnutie právoplatnosť a po nej 15 dňová lehota na zaplatenie. Teda vskutku máte 30 dní OD DORUČENIA na úhradu, čo je v tomto prípade rovnaký čas ako má organizačné oddelenie na vybavenie Vašej žiadosti o príspevok od jej doručenia na úrad.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: