Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

26-09-2014 14:06 - RE: cash-flow Sered <-> obyvatel
pán Vaško - ako Vám to "sucho" oznámila vedúca - to je Váš popis situácie. To, že sa Vás aj spýtala, či potrebujete ihneď poslať peniaze a Vy ste povedal, že NIE - to už nepopisujete. Teraz píšete, že ste požiadal o urgentnú platbu. Samozrejme - vyhovieme, ak sa to dá - ale ten kontrolný mechanizmus musí aj tak prebehnúť a nie každý zamestnanec je ihneď voľný. Dávame to dnes uhradiť, vidím, že je to nutné pre Vás. Prečo 30-dňová lehota? Nárok na tento príspevok majú len obyvatelia, čo nemajú žiadne záväzky voči Mestu (čo potvrdzujú na miestnych daniach na finančnom oddelení, ohľadom komunálneho odpadu na Rozvoji mesta a aj právničkám to ide-kde sú už exekúcie a iné transfery, resp. opaterstvo či starostlivosť na org. oddelení). Podľa nového zákona o ochrane osobných údajov nemá každý zamestnanec úradu prístup ku agende druhého úradníka. Nezaviedli sme to tu v Seredi., Tiež nám to robí problémy aj v iných oblastiach. A prečo je lehota na odpad kratšia ? No preto, lebo tu Mestu platíte a tu sa neskúmajú Vaše záväzky voči Mestu. Neviem, či Vám to takto postačuje. Pekný zvyšok dňa.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: