Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

26-09-2014 10:53 - cash-flow Sered <-> obyvatel
Zdravim, po prihlaseni dvoch babatiek na trvaly pobyt v Seredi, mi do troch dni prisiel novy vykaz na smeti so splatnostou do 10 dni. Ok, beriem, zaplatil som este skorej. Ked som odovzdal ziadost o vyplatenie prispevku pri narodeni deti, veduca organizacneho oddelenia mi sucho oznamila, ze na spracovanie maju 30 dni. p. Krajcovic, povazujete to za korektny cash-flow a pristup k obyvatelom? Mimochodom uz som poziadal o urgentnu platbu. Dakujem, za vyjadrenie.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: