Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

19-06-2014 11:38 - RE: parkovanie
Dobrý deň, v súčasnosti prebieha v meste obnova vodorovného dopravného značenia - v prvej etape sa obnovujú predovšetkým priechody pre chodcov a postupne sa pristupuje aj k obnove parkovacích boxov. V prípade priaznivého počasia sa v pondelok 23.6. začnú obnovovať parkovacie boxy na Mlynárskej ulici č. 37, neskôr parkovacie miesta pri trhovisku. Následne sa prejde na Novomestskú ulicu, ktorá je tiež zahrnutá v pláne obnovy vodorovného dopravného značenia, aj keď podklad na Novomestskej ulici nie je ideálny (drviaci sa betón). Výstavba nových parkovacích miest v tomto roku na Novomestskej ulici nie je plánovaná. Ďakujeme za Váš podnet Heriban - odd. rozvoja mesta
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: