Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

03-06-2014 14:29 - Stromy v našom meste
Dobrý deň, zaujímalo by ma kto sa stará o všetky stromy počas ich života v meste Sereď. Prečo sa mesto stará iba o tie, ktoré sú napr. blízko mestkého úradu, malého parku... a tie, ktoré niekde už prevyšujú samotné budovy o tie sa má starať kto? Kde máme pána architekta resp. zodpovedného pracovníka? Bytovky sú postavené na pozemkoch mesta a tak by to malo byť v kompetencii mesta. Alebo sa mýlim? Prešiel sa niekto po bočných uliciach mesta a zahľadel sa na stromy, ktoré sú značne rozkonárené, rastú do neba bez povšimnutia? Kto nám nahradí poškodený balkón v prípade jeho poškodenia (silný vietor zlomí strom...), alebo sa niekto dostane cez neho do bytu? Prečo ma má obmedzovať strom, o ktorý nejaví nikto záujem. Akurát vtedy, ak sa žiada o jeho odstránenie, vtedy sa pár ľudí zobudí ...Nehovorme o ochrane prírody, ak to nie je pravda. Ďakujem.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: