Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

25-05-2014 11:22 - voda
zase hrdzavá voda, priateľka sa ide okupať, napustí si do vaňe vodu a keď si do nej ide vliesť zistí že namiesto vody je vo vani niečo hnedé, skoro ako kofola do kedy budem platiť za tento odpad. Tento problém sa opakuje cca každé 2 mesiace. Ja platím stále ale kvalita je fuč. Ceny idú hore ale kvalita je fuč. Rád by som aby niekto za toto niesol zodpovednosť napr. vlastík potrubia alebo ten kto spravuje údržbu potrubia. Chcem aby sa za takéto situácie penalizoval nejakým spôsobom vinník dodávateľ alebo správca a stavím sa že nie som sám. Poprosím aby sa mesto začalo o tento problém zaujímať. S vodou je stále problém.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: