Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

21-03-2014 21:55 - Parkovanie na Cukrovarskej ulici
Dobry den, rada by som sa spytala, ci by bolo možne vyznacit ciarami šikmé parkovacie miesta na Cukrovarskej ulici. Ide o miesta pri hlavnej ceste od autobusovej zastávky smerom ku Kauflandu. Áut je tam veľa a parkovacie miesta su vyuzite casto velmi neekonomicky, kedze tam nie su vyznacene ciary a kazdy zastaví od susedného auta v rozličnej vzdialenosti. Dakujem za odpoved, Lucia.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: