Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

27-12-2013 09:43 - RE: vianocne trhy - neodvysielanie videa
V čase plánovaného premietania histórie Serede som bol na námestí. Nakoľko o 19. hod. premietanie nezačalo, spojil som sa telefonicky s riaditeľom DK. Ten ma informoval, že popoludní premietanie kontrolovali a technika bola funkčná. Problém nastal pri zapojení projektora, ktorý bolo potrebné vymeniť. Napriek tomu, že v priebehu ďalších minút boli vymenené dva laptopy, odskúšané ďalšie dva projektory, a káble, pre nefunkčnosti techniky nebolo možné premietanie uskutočniť. Vlastníkom dokumentu je Slovenský filmový archív. Film zachytáva výstavbu kľúčových závodov v Seredi, najmä NHS a Pečivární. Slovenský filmový archív ho požičiava za úhradu. V prípade opakovaného premietania v budúcnosti budeme verejnosť včas informovať. S pozdravom Veselický
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: