Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

25-12-2013 11:19 - vianocne trhy - neodvysielanie videa
Dobry den. V sobotu 21.12.2013 sme sa vybrali na seredske vianocne trhy kvoli premietaniu starych zaberov Serede, na ktore sme sa velmi tesili, kedze na premietani v kine sme nemohli ist. O 19.00 to malo zacat, ale nezacalo ani o 20.30. Vela ludi tam stalo, cakalo a mrzlo, kym zapoja premietacku, kable, atd, ktore nefungovali. Po hodine a pol mrznutia a cakania sme sklamani odisli. Chapem, ze technika vie zlyhat, ale ak je to mozne, rada by som si zabery zo starej Serede pozrela. Bude sa niekde toto video este premietat? Alebo neviete poradit, ako by som sa k nemu dosta la? Da sa niekde stiahnut? Dakujem.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: