Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

17-07-2013 19:35 - Osvetlenie na Železničnej 1123
A to ktorý "EHM" ,nechcem byť sprostý priamo v príspevku, naprojektoval verejné osvetlenie tak, že ho budem mať 2 metre od balkónu? ste mi ho mohli rovno kanagonom nalepiť na zábradlie! pridajte fajnovo silnú lampu, nech mi to svieti celé noci priamo do bytu. nefunkčnosť máte zaručenú takmer okamžite, hlupáci! aby som nezostal anonymný: Palečka Peter, Železničná 1123/2 a prvé poschodie
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: