Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

28-04-2013 14:16 - Pamätník na Autobusovej stanici
Dobrý deň, chcem sa spýtať aký je dôvod na umiestnenie takéhoto "pamätníku", ktorý podporuje organizáciu porušujúcu základné ľudské práva po celom svete. Mali by sme sa skôr hanbiť, že už 20 rokov sa na najväčších zločinoch podieľame aj my. Kto vôbec s takýmto projektom súhlasil ? Koho sa kompetentní pýtali ? Ako môžeme takémuto "výsmechu" zabrániť ? Ďakujem za odpoveď
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: