Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

22-03-2013 17:06 - Lavičky pri pieskovisku
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či by sa dal vyriešiť problem s absenciou lavičiek pri pieskovisku na ulici Železničná. Myslim si že pri každom pieskovisku by mala byť aspoň jedna lavička pre mamičky. neviem či si viete predstaviť že idete s dieťaťom na piesok a musite tam stáť dve hodiny kým sa dieťa pohrá. ešte horšie to je pre tehotné mamičky ktorým ešte k tomu aj opúchaju nohy a podobné veci . Boli by sme vdačný ak by ste tam dali aspon jednu lavicku. Dakujem za pochopenie
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: