Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

07-09-2012 09:12 - Cesta pri garážach za hokejkou a parkovanie
Dobrý deň, blíži sa jeseň a opäť máme rovnaký problém ako minulý rok t.j. cesta vedúca ku garážam za hokejkou je dosť rozbitá. Dalo by sa to vyriešiť lepšou opravou, lebo "flakovanie" rozbitých úsekov nie je efektívne? Rovnako by ma zaujímalo ako je to s parkovaním áut majiteľov ktorí nie sú vlastníkmi garáží. Môžu parkovať pred garážou? Mávam problém sa dostať do i z garáže a na otázku, či si môžu odparkovať auto niekde inde, sa stretávam iba s mávnutím ruky resp. poznámkou že mám dosť miesta na zaparkovanie do garáže. Ďakujem.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: