Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

24-08-2012 08:09 - RE: Parkovacie miesto
No tiež máme na Železničnej (priamo oproti vám) vybudované parkovisko a taktiež ste si zvykli parkovať nám vedľa činžiaku! Nehovoriac o tom, že okrem vašich áut sa nám na parkovisko "nasťahovali" aj autá z A.Hlinku! Momentálne tu dokonca stojí červená Mazda GA-756AS už dlhé týždne bez predného svetlometu pravdepodobne nepojazdná a nikto sa k nej nehlási. Pomaly, ale isto ju začnú naši spoluobčania rozoberať na súčiastky. Ďalej: neviem, čo rozumiete pod služobným autom! Aj ja mám služobné auto (vlastné nemám rovnako ako môj syn) a využívam ho na súkromné účely. Podnik mám v Bratislave-snáď nechcete, aby som ho tam aj parkoval? Prenájom na jeden rok? Chcete si robiť z ľudí srandu? buď parkovacie miesto zaplatím každý rok presne podľa mestom "vyrúbeného" nájmu, alebo mestu ohlásim, že dané parkovacie miesto naďalej nebudem využívať a je možné ho prenajať inému. Ako chcete súťažiť o parkovacie miesta? Kto dá viac? Kto má dlhší penis? Čistá hlúposť!
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: