Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

22-06-2012 10:33 - RE: RE: RE: návrh jednosmerky + parkovanie
Ďakujem za info, žiaľ toto nič nerieši, určite si nebudem auto parkovať na konci ulice, keď bývam v činžiaku pri bazáre. Už teraz keď nie je kde zaparkovať a musím až pred garážami, do rána tŕpnem či nebudem mať auto na špalíkoch. Chápem, že sa nedá vyhovieť všade a všetkým, ale myslím, že cca 3 miesta by sa ešte dali urobiť pri bazáre.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: