Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

21-06-2012 15:54 - návrh jednosmerky + parkovanie
Dobrý deň, chcela by som sa informovať, ako je to s možnosťou vytvorenia jednosmerky. bývam na Pažitnej a je tam hrozný problém so zaparkovaním a s tým, že autá lietajú hore dolu z uličky pri bazáre. myslím, že by tam bola vhodná jednosmerka a nejaký nový projekt parkovania. niekedy parkujú ľudia až za kotolňou pri garážach. ďakujem za vašu odpoveď.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: