Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

05-06-2012 21:52 - Parkovacie miesto
Pod oknami nám na Jesenské 1114 vybudovali dodatočne aj mojím súhlasom parkovisko.To som si myslel,aspoň budem mať kde parkovať.Teraz tu parkujú z iných domov a služobné autá. Vrchol všetkého je keď zaparkujú výfukom k budove a zohrievaju si tu motory a vytrubujú.Preto by bolo dobré ak sa budú plochy na parkovanie prenajímať,tak obyvateľom toho baráku pri ktorom to parkovisko je.Služobným autám už vôbec nie.Podnik má mať svoje parkovacie priestory.Cenu by som neurčoval,no z plochy jednotlivých parkovísk len jednu tretinu by som poskytol na prenájom formou súťaže a len na jeden rok.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: