Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

11-05-2012 20:13 - vcely
zdravim,mame problem so susedovymi vcela,problem sa taha vlastne uz vyse roka,v podstate od kedy sme sa nastahovali ,ide o to ze nas jeho vcely obmedzuju na vlastnom pozemku,napadaju nas a za dalsie v dost velkom mnozstve spinia vsetko na dvore,t.j. od aut,cez okna na dome az po pradlo ktore si chce kazdy susit vonku kedze uz byvame na dome,dost nas to obmedzuje a este k tomu mame doma aj alergika,tak sa chcem spytat ci s tymto mate niekto skusenosti ako by som sa tohto problemu mohol zbavit,je neunosne aby mal sused v zahrade 51 aktivnych vcelinov,ja tie vcely nechcem vykinozit len chcem aby bol majitel donuteny,najlepsie pravne premiestnit vcely inakam,mimo obytnu zonu,za rady dakujem
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: