Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

06-03-2012 19:35 - RE: RE: Pracovať, alebo leňošiť ?
p. Krajčovič, nemám nič proti Vám, ale ako funkcionár miestnej samosprávy keď len citujete zákon a zákonom stanovenú určitú povinnosť je to dosť málo. Verte že zákon si prečítať dokážu všetci občania mesta Sereď. Odvolávate sa na súčastnú legislatívu aj to je troška málo, veď ako platený funkcionár MsÚ Sereď, máte aj zákonodarnú iniciatívu, tak že využívať ju je na mieste a nenechávať to na občanov , ktorí v dannom prípade nezvedú nič. Nie som rasista, len pomenúvam veci tak aké sú. Ak si myslíte že je to diskriminačné voči cigánskemu etniku aby pracovali, tak poteš nás pánboh. Ak niekto pobera dávku v nezamestnaosti a pritom pracovať nechce, som presvedčený, že mu nepatrí.
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: