Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

04-03-2012 10:21 - Pracovať, alebo leňošiť ?
V týchto dňoch vidieť na cestách po meste Sereď pracovníkov ktorí čistia krajnice pri ceste. Je to chválihodná činnosť, lebo je všeobecne prospešná. Tu začína ale moja úvaha : Občania cigánskeho etnika v meste Sereď, žijú si ako baroni, poberajú príspevky v nezamestnanosti, socialne dávky, rod.prídavky, rôzne príplatky na bývanie, dávky v hmotnej núdzi a pod., avšak za túto výhodu nemusia urobiť nič !! Prečo kompetentní funkcionári mesta Sereď, na tieto práce nezamestnajú našich spoluobčanov-cigáňov, veď nato nepotrebujú žiadne vzdelanaie. Pevne verím a som presvedčený, že odtlačiť fúrik, narábať z lopatou a metlou, určite zvládnu bez rekvalifikačného kurzu. Alebo pracovať čestne je výsadou len poctivých ľudí ?, ak ano tak sa hlásim a aj množstvo iných k cigánskemu etniku. Predseda novej romskej strany v diskusii v TV uviedol, že jeho cieľom ako aj všetkých cigáňov je zrušenie soc.dávok a podpory v nezamestnanosti, nech sa štát postará o ich zamestnanie. Som presvedčený ,ako aj tisícky spoluobčanov že kompetentní by mali konať a cigánov zameastnávať pri čistení mesta, pre ktorú prácu majú plnú spôsobilosť a tým by aj naplnili volebný program vzniknutej romskej politickej strany. s úctou JUDr.Skubeň Ladislav
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: