Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

02-01-2012 11:21 - RE: RE: RE: Naco su mestu 2 pravnicky?
Takze je vsetko v poriadku ak clen dozornej rady MBP zaroven s MBP obchoduje? Ved ako clen dozornej rady moze nahliadat do vsetkych dokumentov a tym ziskava vyhodu pred ostatnymi! Vam sa to zda byt v poriadku? Ak niekoho odpinkate s tym aby on podal trestne oznamenie, potom my vysvetlite co robite ako "clen dozornej rady". Nemate nahodou v popise uloh sledovat ci MBP funguje podla zakona? Neberiete za to peniaze?
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: