Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

02-12-2011 10:45 - Naco su mestu 2 pravnicky?
Chcem sa opytat naco su mestu 2 pravnicky, ked si mesto nechalo spracovat dokumenty na zolozenie sro externemu pravnikovi Fa c. 64/11 Judr.Jozef Pukalovic - spracovanie dokumentov k zalozeniu spolocnosti Sprava majetku mesta Sered s.r.o. Rovnako sa objavuju informacie ze clen dozornej rady MBP porusil zakaz konkurencie a uzatvoril obchod na svoje meno s MBP co je podla § 244 Tr. zakona trestny cin. Podate ako clen dozornej rady trestne oznamenie?
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: