Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

04-11-2011 10:48 - RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Zmluvy bytoveho podniku
Pan zastupca, MBP zverejnil 14 faktur v jednom subore a jednu necitatelnu zmluvu, kde je predmetom nakup tovaru podla objednavky, ktora nie je zverejnena. Ste s tym spokojny? Pretoze ja s tymto spokojny nie som. Ako obcan upozornujem na to uz mesiac mesto aj pana Aca, ktory moje emaily ignoruje. Bude za toto niest niekto zodpovednost? Preco pani kontrolorka na toto neupozornila?
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: