Diskusia - Pridať príspevok


Vážení prispievatelia do diskusného fóra, poskytujeme Vám možnosť zaradenia Vášho názoru k problematike, ktorá býva predmetom rokovania poradných komisií v meste Sereď.
Reagujte prosím stručne.
Príspevky, ktoré šíria rasovú nenávisť, náboženskú neznášanlivosť, alebo inak porušujú zákony Slovenskej republiky či dobré mravy, budú zmazané.

Vážení prispievatelia, ak máte úprimný záujem o riešenie problémov v meste , získať viac informácií , nadviazať kontakt s poslancami alebo vedením mesta navrhujem Vám spoločné stretnutie v termíne a mieste po vzájomnej dohode. Vedenie mesta má záujem o každý konštruktívny návrh a je otvorené aj kritike. Pre správne riešenia je potreba správnych argumentov a tie sa dajú predložiť len na stretnutí ktoré Vám ponúkame.
Kontakt na stretnutie: Bc. Ľubomír Veselický,
e- mail: viceprimator@sered.sk , tel.: 0905 592 707

Do diskusného fóra je povinná jednoduchá registrácia pre zabránenie zneužitia mena prispievateľa.


REAKCIA NA PRÍSPEVOK:

26-10-2011 08:54 - RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Zmluvy bytoveho podniku
Vazeny zastupca, Vy ste volena osoba, ktora ma konat v prospech obcanov tohto mesta. Konatel MBP nie je voleny - je menovany aj Vami. Preto kladiem otazky Vam a cakam na ne odpovede. O par dni to bude 11 mesiacov, co mal MBP zmluvy zverejnovat. Vaznym sposobom porusuje zakony. Trapna vyhovorka na OCR je nezmysel - zatial nepridali ani jednu (1 !!!) zmluvu, fakturu alebo objednavku, takze v naprave vobec nekonaju. Preto sa Vas pytam, komu sa mam na toto stazovat? Vam sa to evidentne neoplati, pretoze mesto to ticho toleruje. Co sa konatela MBP bojite? Nie je mesto nadradene nad neho? Alebo skryvate aj vy nieco spolu s nim? Tato saga otazok bude pokracovat, kym mi na ne neodpoviete!
Mail:
Heslo:
Predmet:
Text: